ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

خودرو احتمالی اپل در سال 2076

نویسنده: علی باستانی

%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88-%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2076

 

,خودرو اپل,خودرو اپل 2016,خودرو اپل در ایران,خودرو اپل ایران,خودرو اپل استرا,خودرو اپل اینسیگنیا,خودرو اپل 2016,خودرو اپل دست دوم,خودرو اپل فروشی,خودرو اپل در ایران,خودروهای اپل در ایران,نمایندگی خودرو اپل در ایران,قیمت خودرو اپل در ایران,نماینده خودرو اپل در ایران,فروش خودرو اپل در ایران,قیمت خودروهای اپل در ایران,سایت نمایندگی خودرو اپل در ایران,نمایندگی خودرو اپل ایران,محصولات خودرو اپل در ایران,ورود خودرو اپل به ایران,قیمت خودرو اپل استرا 2016,قیمت خودرو اپل استرا,نمایندگی خودرو اپل استرا,خودرو اپل آسترا کارکرده,مشخصات خودرو اپل استرا,خرید خودرو اپل استرا,قیمت خودرو کارکرده اپل استرا,خرید و فروش خودرو اپل استرا,قیمت خودرو اپل 2016,خودرو اپل کورسا 2016,قیمت خودرو اپل کورسا 2016,ماشین اپل دست دوم,قیمت خودرو اپل دست دوم,فروش خودرو اپل دست دوم,قیمت ماشین اپل دست دوم,خرید ماشین اپل دست دوم,فروش ماشین اپل دست دوم,خرید خودرو دست دوم اپل کورسا,ماشین اپل دست دوم فروشی,قیمت اتومبیل اپل دست دوم,خودرو اپل کورسا فروشی,نمایندگی خودرو اپل در ایران,خودروی اوپل در ایران,نمایندگی خودروی اپل در ایران

 

نه اشتباه نکنید خبری از وسایل نقلیه مجموعه فیلم های جنگ ستارگان نیست. در واقع خودرویی که در تصویر می بینید رندری هوشمندانه از تصور یک طراح اتومبیل جوان از خودروی آینده کمپانی اَپل است.
با وجود اطلاعات اندک از برنامه تولید خودرو توسط اَپل این طراح ترکیه ای با نام “علی کام” تصویر ذهنی خود از خودروی تولیدی این کمپانی در سال 2076 را به تصویر کشیده است.

 تصاویر آینده نگرانه از خودرو احتمالی اپل در سال 2076

شصت سال بعد یعنی سال 2076 کمپانی اَپل باید 100 سالگی خود را جشن بگیرد و در جشن 100 سالگی بهتر است از محصولی به مراتب پیشرفته تر از iPhone رونمایی شود. این خودروی فوق پیشرفته لایق رونمایی در 100 سالگی اَپل است.

 تصاویر آینده نگرانه از خودرو احتمالی اپل در سال 2076

این خودرو که بصورت کوپه طراحی شده، ماوس کامپیوتر را در ذهن تداعی می کند. ابته باید دید که اصلا در 60 سال بعد ماوسی وجود دارد یا نه. در این طرح اجزای خودرو در پس یک طراحی مینیمالیستی دیوانه وار پنهان شده اند که ظاهری فراواقعی را در ذهن ایجاد می کند.

در خودروی اَپل درب ها به  دو صورت باز می شوند. می توان درب ها را بصورت گالوینگ و بصورت بلعکس مانند رولز رویس Wraith باز نمود. برای ورود به خودرو نیز دیگر نیاز به کلید یا ریموت نیست، بلکه خودرو با اسکن انگشت مالک درب اتومبیل را برای او باز می کند.

 تصاویر آینده نگرانه از خودرو احتمالی اپل در سال 2076

با وجود اینکه در سال 2076 به لطف پیشرفت تکنولوژی دیگر نیاز به رفت و آمد در خیابان (اگر خیابانی وجود داشته باشد) نیست، بنابراین خودروها نیز به کابین جادار نیازی ندارند.

اما در رندر خودروی اَپل فضای باز بسیاری در نظر گرفته شده است و دو عدد نیمکت مجلل در دو سوی کابین برای نشستن موجود است. در وسط کابین نیز صفحه ای هولوگرافیک وجود دارد تا دسترسی به امکانات رفاهی خودرو ممکن باشد.

 تصاویر آینده نگرانه از خودرو احتمالی اپل در سال 2076

نکته ی جالب در این رندر وجود نداشتن چرخ است، طراح فرض را براین گرفته که خودروها در 60 سال آینده دیگر نیازی به چرخ ندارند، بلکه صفحه های مگنتی جایگزین لاستیک ها می شود.

 تصاویر آینده نگرانه از خودرو احتمالی اپل در سال 2076

در هر صورت تصور تولید همچین خودرویی به خودی خود بسیار هیجان انگیز است. می توانید جاده های مگنتی را تصور کنید که خودروهایی بدون چرخ روی آنها شناور هستند.

البته شاید در 60 سال آینده دیگر کسی به رفت و آمد در سطح شهر نیازی نداشته باشد و خودروها مانند اوایل اختراعشان دوباره به وسیله ای برای سرگرمی و تفریح تبدیل شوند. البته خودروهایی که دیگر راننده لذتی از رانندگی با آنها نمی برد.

برچسب ها : خرید خودرو اپل استرا،خرید خودرو دست دوم اپل کورسا،خرید ماشین اپل دست دوم،خرید و فروش خودرو اپل استرا،خودرو اپل،خودرو اپل 2016،خودرو اپل آسترا کارکرده،خودرو اپل استرا،خودرو اپل ایران،خودرو اپل اینسیگنیا،خودرو اپل در ايران،خودرو اپل در ایران،خودرو اپل دست دوم،خودرو اپل فروشی،خودرو اپل کورسا 2016،خودرو اپل کورسا فروشی،خودروهای اپل در ایران،خودروي اوپل در ايران،سایت نمایندگی خودرو اپل در ایران،فروش خودرو اپل در ایران،فروش خودرو اپل دست دوم،فروش ماشین اپل دست دوم،قیمت اتومبیل اپل دست دوم،قیمت خودرو اپل 2016،قیمت خودرو اپل استرا،قیمت خودرو اپل استرا 2016،قیمت خودرو اپل در ایران،قیمت خودرو اپل دست دوم،قیمت خودرو اپل کورسا 2016،قیمت خودرو کارکرده اپل استرا،قیمت خودروهای اپل در ایران،قیمت ماشین اپل دست دوم،ماشین اپل دست دوم،ماشین اپل دست دوم فروشی،محصولات خودرو اپل در ایران،مشخصات خودرو اپل استرا،نمايندگي خودرو اپل در ايران،نمايندگي خودروي اپل در ايران،نمایندگی خودرو اپل استرا،نمایندگی خودرو اپل ایران،نمایندگی خودرو اپل در ایران،نماینده خودرو اپل در ایران،ورود خودرو اپل به ایران

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت