ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

خواننده ایرانی در ارکستر آذربایجان

نویسنده: علی باستانی

خواننده ایرانی در ارکستر آذربایجان

 

خواننده ایرانی,خواننده ایرانی در مسابقه ترکیه,خواننده ایرانی ,خواننده ایرانی در ترکیه,خواننده ایرانی شیلا,خواننده ایرانی باران,خواننده ایرانی حمیرا,خواننده ایرانی معین,خواننده ایرانی جهان,خواننده ایرانی سپیده,ارکستر آذربایجان,ارکستر سمفونیک آذربایجان,ارکستر ملی آذربایجان,ارکستر مجلسی موسیقی آذربایجانی,کنسرت ارکستر آذربایجان,فرامرز گرمرودی,فرامرز گرمرودی,فرامرز علی اکبرپور گرمرودی,دانلود آهنگ فرامرز گرمرودی,

 

فرامرز گرمرودی خواننده و نوازنده ایرانی همراه با ارکستر بزرگ ملی جمهوری آذربایجان قطعه چهل و دو دقیقه ای را آهنگسازی و اجرا می کند.

فرامرز گرمرودی خواننده و نوازنده پیشکسوت عود همراه با ارکستر بزرگ ملی جمهوری آذربایجان قطعه ای چهل و دو دقیقه ای را در دستگاه «همایون» آهنگسازی و اجرا خواهد کرد.این قطعه بر اساس شعر «زمستان» زنده یاد مهدی اخوان ثالث در ۴۲ دقیقه آهنگسازی شده و طبق برنامه ریزی ها قرار بر این است توسط ارکستر بزرگ ملی آذربایجان اجرا شود. این در حالی است که رئوف عبدالله اف رهبری و تنظیم این قطعه را به عهده خواهد داشت.

مراحل ضبط نهایی این قطعه طی چند روز آینده در باکو به پایان خواهد رسید ضمن اینکه تولیدکنندگان اثر در ایران اقدامات لازم را جهت اخذ مجوز و انتشار آن در ایران انجام داده اند.

طبق برنامه ریزی انجام گرفته قطعاتی بر اساس اشتراکات موسیقی ردیفی ایران و موغامات آذربایجان با آهنگسازی و صدای گرمرودی و اجرای ارکستر ملی آذربایجان و تنظیم و رهبری ریوف عبدالله اوف انجام خواهد گرفت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت