ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

خواص درمانی روغن کندر

نویسنده: احمد اعجازی

خواص درمانی روغن کندر

,خواص دارویی روغن کندر,روغن کندر,روغن کندر فروش,خواص روغن کندر برای پوست,طرز تهیه روغن کندر,فواید روغن کندر,خاصیت روغن کندر,تهیه روغن کندر,خرید روغن کندر,قیمت روغن کندر,روش تهیه روغن کندر,خواص روغن کندر بر پوست,طرز تهیه روغن کندر,طرز تهیه ی روغن کندر,خواص روغن کندر برای مو,خواص روغن کندر,تهیه روغن کندر,فروش روغن کندر,خواص روغن کندر,خاصیت روغن کندر,خواص دارویی روغن کندر,خواص روغن کندر برای پوست,خواص روغن کندر بر پوست,خواص روغن کندر برای مو,خواص روغن کندر

مصرف روغن کندر می تواند سیستم ایمنی بدن شما را قوی کند

 

فصل  زمستان و سرما همیشه با سرما خوردگی ها سخت همراه است. هیچ اتفاقی هم بدتر از آبریزش بینی، عطسه ها مکرر، ترشح اشک چشم و گلو درد و بدن درد های سرما خوردگی نیست.

اگر برای جلوگیری از سرما خوردگی بسیار تلاش کردید ولی موفق نشدید، نگران نباشید. با مصرف این روغن گیاهی می توانید دردهای ناشی از سرماخوردگی را تا حد زیادی تسکین دهید، درخت کندر که معمولا در مناطق افریقایی و عربی رشد می کند درمانگر شماست.

کندر
اسانس کندر یک معجزه درمانی شناخته شده است. میزان کمی عسل ولیمو را همراه با عصاره کندر مخلوط کنید. این روغن را استفاده کنید تا از اثرات شگفت انگیزش مطلع شوید.
روغن کندر برای درمان گلودرد
سرفه تحریکی است که معمولا همراه با سرماخوردگی خواهد بود. مقداری روغن کندر غرغره کنید تا با از بردن خلط در ریه ها راه نفس خود را باز کنید. می توانید کمی روغن به روی گردن خود بمالید این کار هم می تواند به شما کمک کند.
تقویت سیستم ایمنی بدن با روغن کندر
مصرف روغن کندر می تواند سیستم ایمنی بدن شما را قوی کند. در برابر بیماریهای مختلف از جمله سرماخوردگی مقاوم خواهید شد. روغن کندر به میزان قابل توجهی می تواند باکتری های خطرناک و ویروسها و حتی سرطان را از بین ببرد.

اگر مطمئن شدید که حساسیت ندارید یک قطره از این روغن را رقیق کرده همراه با روغن نارگیل و یک قاشق چای خوری عسل در یک لیوان آب ریخته و بنوشید.

 روغن کندر برای پوست,روغن کندر برای مو

روغن کندر می تواند باکتری های خطرناک و ویروسها و حتی سرطان را از بین ببرد
روغن کندر برای خواب بهتر
مقداری کندر در بخار ساز اتاق خواب خود بریزید. عطر این گیاه سبب آرامش شما خواهد شد و خواهید توانست به راحتی و بدون مصرف داروهای خواب آور استراحت خواهید کرد.
روغن کندر یک مسکن قوی
بدن درد معمولا با بیشتر بیماریها به خصوص سرماخوردگی های شدید همراه است. کندر به طور طبیعی یک مسکن خوب محسوب می شود. می توانید هنگام درد روغن کندر را بر روی گردن و شانه ها ماساژ دهید.

کندر از طریق پوست شما نفوذ پیدا می کند و  دوپامین بدن شما را افزایش می دهد و شما درد کمتری را احساس خواهید کرد.

کاهش استرس با روغن کندر
اگر شما احساس استرس یا اضطراب زیادی دارید. یا  اینکه دوره روحی سختی را گذراندید و در حال نقاهت هستید، کمی روغن کندر در کف دست خود بریزید و به ارامی برروی آن تنفس کنید، این کار شما را آرام می کند.
استنشاق کندر ضربان قلب و فشار خون را تا حدی پایین می آورد.
با استفاده از این روغن سلامتی جسمی و روحی از دست رفته اتان را برگردانید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت