ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«خشکسالی و دروغ»‌ از مرز یک میلیارد گذشت

نویسنده: علی باستانی

%d8%ae%d8%b4%da%a9%d8%b3%d8%a7%d9%84%db%8c-%d9%88-%d8%af%d8%b1%d9%88%d8%ba%e2%80%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%b1%d8%b2-%db%8c%da%a9-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%b1%d8%af-%da%af%d8%b0

 

,فیلم خشکسالی و دروغ,فیلم خشکسالی و دروغ اپارات,نقد فیلم خشکسالی و دروغ,دانلود فیلم خشکسالی و دروغ,فیلم سینمایی خشکسالی و دروغ,فیلم تئاتر خشکسالی و دروغ,دانلود فیلم خشکسالی و دروغ با لینک مستقیم,دانلود فیلم تئاتر خشکسالی و دروغ,دانلود فیلم نمایش خشکسالی و دروغ,دانلود فیلم تاتر خشکسالی و دروغ,دانلود فیلم نمایشنامه خشکسالی و دروغ

 

فیلم‌های سینمایی اکران شده از روز چهارشنبه با موضوعات کمدی و اجتماعی نظر مخاطبان را جلب کرد.
با تصمیم شورای صنفی نمایش در هفته گذشته سه فیلم «آس و پاس»، «سیانور» و «نیمه شب اتفاق افتاد» از صبح چهارشنبه در سالن‌های سینما به نمایش درآمد. با توجه به فروش ۳ فیلم به نظر می‌رسد فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» با موضوع اجتماعی بیش از دو فیلم دیگر توانسته نظر مخاطب را جلب کند.
غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری گفت: با پخش تیزرهای فیلم «هیهات» از تلویزیون فیلم با اقبال بهتری مواجه شد و پنج‌شنبه شب فروش فیلم در تهران به ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. کل فروش فیلم در تهران ۵۵ میلیون و در شهرستان ۲۱ میلیون تومان است که در کل به فروش ۷۶ میلیون تومان دست یافت.
وی ادامه داد: فیلم سینمایی «ابوزینب» در مدت اکران در تهران به فروش ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. پنج‌شنبه شب این فیلم در تهران به فروش ۶۰۰ هزار تومان نائل شد.
عبدالله علیخانی مدیر پخش دفتر پویافیلم درباره فروش «آس و پاس» گفت:‌ هنوز نتوانستم فروش فیلم را بگیرم، اما فیلم بر خلاف آنچه که در برخی رسانه‌ها عنوان می‌شود، در سینماهای حوزه هنری پس از ماه محرم اکران خواهد شد.
مدیر دفتر پخش فیلمیران، گفت: فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» بدون تیزر و تبلیغات اکرانش آغاز شد و ظرف دو روز گذشته در تهران به فروش ۵۰ میلیون تومان رسید و از هفته آینده اکران شهرستان‌های فیلم آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد:‌ فیلم سینمایی «فروشنده» تاکنون به فروش ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دست یافته است.
مختاری مدیر پخش دفتر هدایت‌فیلم درباره فروش فیلم «خشکسالی و دروغ» گفت: فیلم در تهران به فروش ۶۹۷ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است که هنوز از مرز یک میلیارد عبور کرده است.
بنابر این گزارش، فیلم سینمایی «سیانور» بر اساس فروش مکانیزه به فروش ۳۰ میلیون و ۲۹ هزار تومان ظرف دو روز گذشته رسید و فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» به فروش ۳۶ میلیون و ۷۹۶ هزار تومان دست یافت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت