ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

خرید مسکن در مینی‌سیتی چقدر تمام می‌شود؟

نویسنده: احمد اعجازی

خرید مسکن در مینی‌سیتی چقدر تمام می‌شود؟

مینی سیتی تهران,مینی سیتی,مینی سیتی,مینی سیتی نقشه تهران,مینی سیتی دانشگاه پیام نور,مینی سیتی شهربازی,چهارراه مینی سیتی,آرایشگاه رادا مینی سیتی,صرافی نخل مینی سیتی,خرید مسکن در مینی سیتی,خرید آپارتمان در مینی سیتی تهران,خرید اپارتمان در مینی سیتی,پیش خرید آپارتمان در مینی سیتی,

تاریخ انتشار : شنبه, 30 مرداد 1395

بر اساس آگهی‌های موجود قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در محله مینی‌سیتی از 4.5 میلیون تومان شروع شده و تا 11 میلیون تومان ادامه دارد.

به  گزارش  اقتصاد نیوز؛مینی‌سیتی یکی از خلوت‌ترین و خوش آب و هواترین محله‌ها واقع در منطقه یک شهر تهران است، این محله از شمال در مجاورت ارتفاعات رشته کوه البرز قرار دارد؛ از جنوب به اراضی لویزان، ازگل و اراج؛ از شرق به سوهانک و لواسانات و از غرب به محله اقدسیه محدود می‌شود. این محله شامل شهرک‌های قائم، محلاتی، نفت، کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی‌ساز و یاس است.

بر اساس آگهی فروش منازل مسکونی در محله مینی‌سیتی، ارزان‌ترین و گران‌ترین واحدهایی که در این محله به فروش می‌رسند به ترتیب با قیمت کل 350 میلیون تومان و یک میلیارد و 540 میلیون تومان آگهی شده‌اند که قیمت هر مترمربع از این واحدهای مسکونی به ترتیب 6.8 و 7.7 میلیون تومان گزارش شده است.

همچنین ارزان‌ترین و گران‌ترین واحدهای مسکونی در محله مینی‌سیتی از نظر قیمت هر مترمربع به ترتیب با قیمت 4.5 و 11 میلیون تومان آگهی شده‌اند.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت