ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

خداحافظی اسکایپ با ویندوزفون

نویسنده: علی باستانی

خداحافظی اسکایپ با ویندوزفون

 

اسکایپ,اسکایپ اندروید,اسکایپ دانلود,اسکایپ چیست,اسکایپ برای کامپیوتر,اسکایپ برای ویندوز 7,اسکایپ ویندوز,اسکایپ برای ویندوز,اسکایپ ایران,اسکایپ دختر,ویندوز فون,ویندوز فون 10,ویندوز فون یا اندروید,ویندوز فون چیست,ویندوزفون 8.1,ویندوز فون 8,استور ویندوز فون,ویندوز فون 9,ویندوز فون ۱۰,ویندوزفونی ها,

 

مایکروسافت در سال ۲۰۱۱ اسکایپ را به مبلغ ۸.۵ میلیارد دلار خریداری کرد. به دلیل اینکه درآمد مایکروسافت از فروش پتنت‌هایش به اندروید بیش از فروش گوشی‌های ویندوزی است، این شرکت دلیلی نمی‌بیند که با استفاده از اسکایپ، ویندوزفون را تقویت کند. ماه گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که پشتیبانی از اسکایپ را برای ویندوز فون ۸، ۸.۱ و اندروید‌های کمتر از ۴.۰.۳ قطع می‌کند.
اما حال مایکروسافت گفته که کلا اسکایپ را برای این کاربران حذف می‌کند. مایکروسافت این خبر را جمعه اعلام کرد. کاربران ویندوزفون ۸ و ۸.۱ تا اوایل سال ۲۰۱۷ فرصت استفاده از اسکایپ را دارند. این موضوع برای کاربران ویندوز RT و اندروید که نسخه قبل از ۴.۰.۳ دارند نیز صادق است. مایکروسافت در حال تغییر مدل اسکایپ از P2P به سرویس ابری است. مایکروسافت می‌گوید این کار برخی ویژگی‌ها مانند اشتراک فایل، کیفیت تماس، قابل اطمینان بودن و تماس‌های تصویری را بهبود می‌بخشد.

در حالیکه سهم ویندوز از بازار اسمارت‌فون دائما در حال کاهش است، دلیلی وجود ندارد که مایکروسافت وقت، انرژی و پول خود را برای چیزی بجز ویندوز ۱۰ موبایل صرف کند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت