ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

نویسنده: احمد اعجازی

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

فنگ شویی ذهن,فنگ شویی ذهن,فنگ شویی ذهنی,فنگ شویی در ذهن,آموزش فنگ شویی ذهن,دانلود کتاب فنگ شویی ذهن,فنگ شویی و خانه تکانی ذهنی,فنگ شویی آشپزخانه,فنگ شویی آشپزخانه,فنگ شویی در آشپزخانه,فنگ شویی در آشپزخانه,قوانین فنگ شویی برای آشپزخانه,فنگ شویی در معماری,فنگ شویی در معماری داخلی,فنگ شویی در معماری pdf,فنگ شویی در معماری چیست,سبک فنگ شویی در معماری,فنگ شویی در معماری,اصول فنگ شویی در معماری,کتاب فنگ شویی در معماری,فنگ شویی معماری,دانلود کتاب فنگ شویی در معماری,فنگ شویی اتاق خواب,فنگ شویی اتاق خواب نوزاد,فنگ شویی اتاق خواب,فنگ شویی اتاق خواب کودک,فنگ شویی اتاق خواب عروس,فنگ شویی اتاق خواب نوجوان,فنگ شویی اتاق خواب کوچک,فنگ شویی اتاق نشیمن,فنگ شویی اتاق پذیرایی,فنگ شویی اتاق نشیمن,فنگ شویی چیست,فنگ شویی چیست pdf,علم فنگ شویی چیست؟,دانلود کتاب فنگ شویی چیست,سبک فنگ شویی چیست,اصول فنگ شویی چیست,قانون فنگ شویی چیست,فنگ شویی در معماری چیست,فنگ شویی در خانه,فنگ شویی در خانه,اصول فنگ شویی در خانه,کتاب فنگ شویی در خانه,فنگ شویی در منزل,فنگ شویی در منزل,فنگ شویی خانه,دانلود کتاب فنگ شویی در خانه,فنگ شویی و خانه تکانی ذهنی,فنگ شویی در چیدمان خانه,فنگ شویی ثروت,فنگ شویی ثروت در خانه,فنگ شویی و ثروت,فنگ شویی جذب ثروت,فنگ شویی در ثروت,فنگ شویی برای جذب ثروت,آموزش فنگ شویی ثروت,فنگ شویی ازدواج,فنگ شویی در ازدواج,فنگ شویی عشق ازدواج,اصول فنگ شویی برای ازدواج,فنگ شویی اتاق نشیمن,فنگ شویی اتاق خواب نوزاد,فنگ شویی اتاق نشیمن,فنگ شویی اتاق خواب,فنگ شویی اتاق خواب,فنگ شویی اتاق پذیرایی,فنگ شویی اتاق خواب کودک,فنگ شویی اتاق خواب عروس,فنگ شویی در اتاق نشیمن,فنگ شویی برای اتاق نشیمن

شاید متوجه شده اید که که آپارتمان شما از لحاظ تقسیم انرژی با تصاویر ایده آل فنگ شویی همخوانی ندارد. امروز ما می خواهیم چند ابزار کمکی ساده را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و بدون صرف مخارج زیادی مصرف بی رویه انرژی را کاهش دهید یا در صورت لزوم بر آن بیافزایید، پس با ما همراه باشید تا این راه کارها را با هم مرور کنیم.

اولین قانون نظم و پاکیزگی است!
هماهنگی و خوشبختی در فنگ شویی با نظم و پاکیزگی رابطه ی تنگاتنگی دارد، زیرا تمام اشیا حتی وسایل اضافی تولید انرژی می کنند و حداقل می توانند در ناهماهنگی انرژی تاثیرگذار باشند،بنابراین نظافت و مرتب کردن خانه در راس فهرست فنگ شویی قرار می گیرند. اشیا و وسایلی که مدت ها از آن استفاده نمی کنید انرژی منفی تولید می کنند بنابراین اگر می خواهید انرژی متناسب و هماهنگی در فضای داخلی خود به دست آورید، یک خانه تکانی اساسی به شما در این زمینه کمک به سزایی می کند، کم کم به پایان سال هم نزدیک می شویم پس زمان مناسبی برای خانه تکانی نیز هست، دست به کار شوید و انرژی مثبت را به خانه ی خود تزریق کنید.

 

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

توجه داشته باشید که هرگز مبلمان را طوری نچینید که زوایای تیز آن به سمت شما باشد
جابه جایی مبلمان معجزه آساست!
یکی دیگر از راه های هماهنگ سازی فضای خانه جابه جا کردن مبلمان به محل های مناسب تر به لحاظ انرژی است. یک تغییر دکوراسیون مناسب به خوبی می توانند فضای شما را دگرگون کنند. اما توجه داشته باشید که هرگز مبلمان را طوری نچینید که زوایای تیز آن به سمت شما باشد، این کار انرژی درونی شما را برهم می زند توجه داشته باشید که مرکز خانه، اتاق خواب  و آپارتمان را در حد امکان خالی و منظم نگه دارید.

 

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

نور درمانی در دکوراسیون داخلی را فراموش نکنید،استفاده از نور مناسب در فضا بسیار مهم است
تاثیر نور و رنگ در دکوراسیون را فراموش نکنید!
نور درمانی در دکوراسیون داخلی را هرگز فراموش نکنید، اغلب افراد در فضل برگ ریزان و پاییز به دلیل نبود نور کافی دچار افسردگی می شوند پس استفاده از نور مناسب در فضا بسیار مهم است. در طول روز باید درحد امکان نور طبیعی به خانه بتابد که با کنار زدن پرده و بازکردن پنجره ها محقق می شود. گوشه های اتاق، طاقچه ها، اتاقهای بدون پنجره و زیر سقف های شیب دار با تابش نورهای سقفی و دیواری زنده تر خواهد شد. حتی می توانید در این بخش ها از شمع آرایی استفاده کنید که بسیار نیروهای مثبت را در فضا گسترش می دهند. انتخاب رنگ ها در فضا بسیار مهم است مثلا رنگ های مهیج مانند قرمز یا نارنجی آرامش اتاق خواب را برهم می زنند و ممکن است بر خواب شما تاثیر منفی بگذارد. پس در انتخاب رنگ فضاهای خود دقت کنید.

 

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

از قاب های شیشه ای اجتناب کنید و به جای آن ها قاب هایی از جنس چوب یا فلز استفاده کنید
در استفاده از تابلوها دقت کنید!
هر فرد دیدگاه خاصی در رابطه با زیبایی دارد. بنابراین به احساس درونی خود اعتماد کنید، و طرحی را که خود می پسندید به عنوان تابلوهای خود انتخاب کنید، اما به چند نکته در خرید تابلوها دقت کنید، از قاب های شیشه ای اجتناب کنید و به جای آن ها قاب هایی از جنس چوب یا فلز تهیه کنید. تابلوهایی با موضوع مثبت انتخاب کنید، تابلوهای با رنگ های تیره کسل کننده اند پس برای اتاق خواب ها مناسب نمی باشند.

 

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

شکل آینه ها در فضا مهم است در فنگ شویی آینه های مسطح و محدب بسیار مورد استفاده است
حضور آینه ها را جدی بگیرید!
آینه ها یکی از مهمترین عناصر موجود در فضای داخلی می باشند که انرژی های مثبت را در فضا منعکس می کنند . شکل آینه ها در فضا بسیار مهم است در فنگ شویی آینه های مسطح و محدب بسیار مورد استفاده است، آینه های محدب انرژی های منفی و مخرب را از بین می برد و از طرفی انرژی های مثبت را به سمت گوشه ها و زوایایی که انرژی نمی گیرند سوق می دهند. در فنگ شویی آینه های هشت ضلعی جایگاه ویژه ای دارد، قاب های هشت وجهی انرژی مثبت را تقویت می کنند و قاب های گرد به حفظ انرژی مثبت در فضا بیشتر کمک می کنند. حضور آینه ها را در فضاهای کوچک نیز بیشتر جدی بگیرید چرا که آینه های مسطح این فضاها را بزرگ تر جلوه می دهد.

 

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

آویزهای صدادار را در ورودی آپارتمان خود قرار دهید تا انرژی مثبت را در فضای شما افزایش دهد
آویزها فضای شما را دوستانه می کنند!
آویزهای صدا دار موزون و گرد را در ورودی آپارتمان خود قرار دهید تا انرژی مثبت را در فضای شما افزایش دهد و فضای مثبت و دوستانه ای را برای شما ایجاد کند، از این آویز ها نیز می توانید برای جدا سازی دو بخش یک اتاق به طور مثال جداسازی فضای کار از فضای استراحت استفاده کنید و به کمک آنها عدم تناسب و چند گونگی انرژی بین فضای اتاق کار و استراحت را کاهش دهید.

 

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

معمولا گوی های شیشه ای تراش دار یا جلا داده شده مقابل پنجره ها آویزان می شوند
بلورها جریان مثبت خانه ی شماست!
بلورها نیز همانند آینه ها در فنگ شویی نقش مهمی دارند، معمولا گوی های شیشه ای تراش دار یا جلا داده شده مقابل پنجره ها آویزان می شوند، قلب و قطره های شیشه ای نیز بسیار محبوب هستند. وقتی نور از بلور تراش دار عبور می کند به رنگ های رنگین کمان دیده می شود و هر کدام از این رنگ ها انرژی را در فضا ساتع می کنند، صفحات مانیتور، تلوزیون، ماکروویو نیز همین عمل را در فضا انجام می دهند، از قرار دادن کریستال های نوک تیز و بلورهای مخروطی شکل در فضا بپرهیزید زیرا از راس آن ها جریان انرژی منفی ساتع می شود و برای کاهش این انرژی منفی باید آن ها را در کنار گیاهان قرار دهید.

 

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

گیاهان خانگی همیشه نیروی تازه ای به فضای شما می بخشند
گیاهان آپارتمانی بهترین راه تقویت انرژی مثبت در فضا !
گیاهان خانگی همیشه نیروی تازه ای به فضای شما می بخشند، وقتی در آپارتمان خود گیاهان مختلفی قرار دهید که خصوصیات هر کدام از آن ها مکمل دیگری است باعث ایجاد جریان منظم انرژی مثبت در فضا می شود. گیاهانی که برگ های تیز و سوزنی مانند کاکتوس دارند در اتاق خواب، نشیمن و غذاخوری قرار ندهید، آن ها انرژی منفی دارند که روح و روان شما تاثیر نا مطلوبی می گذارد. در گوشه های کم نور و زیر سقف های شیب دار حضور گیاهان مانند پیچک جریان انرژی مثبت را در فضا تقویت می کنند.

 

برچسب ها : آموزش فنگ شویی ثروت،آموزش فنگ شویی ذهن،اس ام اس خانه تکانی شب عید،اس ام اس خانه تکانی نوروز،اصول خانه تکانی عید،اصول فنگ شویی برای ازدواج،اصول فنگ شویی چیست،اصول فنگ شویی در خانه،اصول فنگ شویی در معماری،پیامک خانه تکانی عید،تاریخچه خانه تکانی نوروز،خانه تكاني دل،خانه تكاني دلت مبارك،خانه تكاني دلها،خانه تكاني سريع،خانه تكاني شب عيد،خانه تکاني عيد،خانه تکانی به انگلیسی،خانه تکانی در عید نوروز،خانه تکانی در نوروز،خانه تکانی دل،خانه تکانی دل در عید نوروز،خانه تکانی دل در نوروز،خانه تکانی دل درسال نو،خانه تکانی دل+شعر،خانه تکانی دلت،خانه تکانی دلت مبارک،خانه تکانی دلها،خانه تکانی ذهن،خانه تکانی ذهنی،خانه تکانی سریع،خانه تکانی سریع عید،خانه تکانی شب عید،خانه تکانی عید،خانه تکانی عید 93،خانه تکانی عید نوروز،خانه تکانی نوروز،خانه تکانی نوروز 92،خانه تکانی نوروز 93،خانه تکانی نوروزی،دانلود کتاب فنگ شویی چیست،دانلود کتاب فنگ شویی در خانه،دانلود کتاب فنگ شویی در معماری،دانلود کتاب فنگ شویی ذهن،روش خانه تکانی سریع،سبک فنگ شویی چیست،سبک فنگ شویی در معماری،طنز خانه تکانی عید،علم فنگ شویی چیست؟،فنگ شويي آشپزخانه،فنگ شويي اتاق خواب،فنگ شويي اتاق نشيمن،فنگ شويي در آشپزخانه،فنگ شويي در خانه،فنگ شويي در معماري،فنگ شويي در منزل،فنگ شويي ذهن،فنگ شویی آشپزخانه،فنگ شویی اتاق پذیرایی،فنگ شویی اتاق خواب،فنگ شویی اتاق خواب عروس،فنگ شویی اتاق خواب کوچک،فنگ شویی اتاق خواب کودک،فنگ شویی اتاق خواب نوجوان،فنگ شویی اتاق خواب نوزاد،فنگ شویی اتاق نشیمن،فنگ شویی ازدواج،فنگ شویی برای اتاق نشیمن،فنگ شویی برای جذب ثروت،فنگ شویی ثروت،فنگ شویی ثروت در خانه،فنگ شویی جذب ثروت،فنگ شویی چیست،فنگ شویی چیست pdf،فنگ شویی خانه،فنگ شویی در آشپزخانه،فنگ شویی در اتاق نشیمن،فنگ شویی در ازدواج،فنگ شویی در ثروت،فنگ شویی در چیدمان خانه،فنگ شویی در خانه،فنگ شویی در ذهن،فنگ شویی در معماری،فنگ شویی در معماری pdf،فنگ شویی در معماری چیست،فنگ شویی در معماری داخلی،فنگ شویی در منزل،فنگ شویی ذهن،فنگ شویی ذهنی،فنگ شویی عشق ازدواج،فنگ شویی معماری،فنگ شویی و ثروت،فنگ شویی و خانه تکانی ذهنی،قانون فنگ شویی چیست،قوانین فنگ شویی برای آشپزخانه،کاریکاتور خانه تکانی عید،کتاب فنگ شویی در خانه،کتاب فنگ شویی در معماری،مراسم خانه تکانی عید نوروز،نکات خانه تکانی شب عید،نکات خانه تکانی عید

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت