ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

خاطره عجیب غفوریان از درخواست یک کارگردان

نویسنده: علی باستانی

خاطره عجیب غفوریان از درخواست یک کارگردان

 

,خاطرات مهران غفوریان,خاطرات مهران غفوریان در خندوانه,خاطرات مهران غفوریان در دبی,خاطرات مهران غفوریان از دبی رفتن,خاطرات مهران غفوریان در شام ایرانی,خاطره مهران غفوریان از دبی,خاطره مهران غفوریان,خاطره مهران غفوریان از سفر دبی,خاطره مهران غفوریان در دبی,خاطره مهران غفوریان شام ایرانی,خاطره مهران غفوریان در خندوانه,خاطره مهران غفوریان خندوانه,خاطرات مهران غفوریان دبی,خاطره مهران غفوریان از استخر رفتن در دبی,خاطره مهران غفوریان در استخر دبی,خاطرات مهران غفوریان از دبی,خاطره مهران غفوریان از دبی آپارات,دانلود خاطره مهران غفوریان شام ایرانی,دانلود کلیپ خاطره مهران غفوریان در شام ایرانی,خاطره خنده دار مهران غفوریان از استخر در دبی,خاطره مهران غفوریان در شام ایرانی,شام ایرانی مهران غفوریان خاطره دبی

 

مهران غفوریان در برنامه هفت، از تجربه بازی در کمدی های سخیف در سینمای ایران گفت و انتفادهایی هم داشت
مهران غفوریان در برنامه هفت، انتقادهای زیادی به ساخت برخی فیلمهای کمدی سخیف داشت که در همین زمینه خاطراتی را بیان کرد

مهران غفوریان معتقد است : اغلب فیلم های کمدی سخیف سال های قبل، فیلم هایی با فیلمنامه ضعیف و بی نمک بودند که طنز آن بر پایه نمک خود افراد بود. و بعضا بر پایه شوخی های دمه دستی و فحش های رکیک سوار بود. جالب آنکه کارگردان ها از ما کمدین ها انتظار داشتند که سناریو بنویسیم و شوخی به آن اضافه کنیم!

مهران غفوریان گفت :” من مقید به گوش کردن حرف های کارگردان سر صحنه هستم. اما در یکی از فیلم ها یک بار کارگردان از من خواست یک سکانس کامل را برقصم و من قلبا دوست نداشتم. اما خیلی خوب رقصیدم اما شب که به خانه بازگشتم از شدت ناراحتی گریه کردم!

اگر فیلمنامه و قصه ایجاب می کرد که من آنجا برقصم اصلا ناراحت نمی شدم اما کارگردان صرفا برای پرکردن فیلم خود و جذابیت آن این خواسته را داشت! و این نمونه بازی کارگری بود. ”

مهران غفوریان در هفت اشاره کرد :  در حین تولید یکی از کمدی های سخیف، کارگردانی 7 روزه تله فیلمی ساخت. بدین صورت که وقتی ما از ماشین پیاده می شدیم دکمه رکورد دوربین زده بود و وقتی من از کارگردان پرسیدم، گفت نگران نباش من ابتدایش را می برم.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت