ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حمله قبایل یمنی به فرودگاه “نجران” در جنوب عربستان

نویسنده: علی باستانی

حمله قبایل یمنی به فرودگاه نجران در جنوب عربستان (1)

جنگ عربستان و یمن,جنگ عربستان یمن,جنگ عربستان با ایران,تهدید عربستان برای جنگ با ایران,جنگ عربستان با یمن,جنگ عربستان یمن,جنگ عربستان و یمن,جنگ عربستان و ایران,جنگ عربستان و یمن,جنگ عربستان با ایران,جنگ عربستان,جنگ عربستان با یمن,جنگ عربستان یمن,جنگ عربستان و روسیه,جنگ عربستان و عراق,جنگ عربستان و سوریه,جنگ عربستان و عمان,جنگ عربستان و روسیه,جنگ عربستان و عراق,جنگ عربستان عراق,جنگ عربستان و سوریه,جنگ عربستان و عمان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تعدادی از مردان قبایل یمنی در پاسخ به حمله اخیر موشکی ائتلاف ضد یمن به سرکردگی عربستان، فرودگاه نجران در جنوب این کشور را مورد حمله قرار دادند.

منابع خبری از حمله قبایل یمنی به فرودگاه شهر «نجران» در جنوب عربستان خبر دادند و مدعی شدند این فرودگاه توسط قبایل یمنی تسخیر شده است.

در همین راستا پایگاه خبری «الخبر پرس» با انتشار این خبر، نوشت: بعد از اعلام آتش بس، جنگنده های سعودی باز هم برخی مناطق یمن را مورد هدف قرار دادند. در پاسخ به این اقدام، قبایل یمنی نیز فرودگاه نجران را مورد حمله قرار داده و آن را مدتی تسخیر و سپس محل را ترک کردند.

جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است. هر چند صحت تسلط قبایل یمنی بر فرودگاه نجران تأیید نشده اما رسانه های یمنی خبر حمله به این فرودگاه را تأیید کردند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت