ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حملات سایبری، کمر بریتانیا را خم کرده است

نویسنده: علی باستانی

حملات سایبری، کمر بریتانیا را خم کرده است

 

,حملات سایبری,حملات سایبری ایران,حملات سایبری به ایران,حملات سایبری ایران به امریکا,حملات سایبری یعنی چه؟,حملات سایبری به وزارت نفت,حملات سایبری علیه ایران,حمله سایبری به ایران,حمله سایبری ایران به ترکیه,حمله سایبری ایران به آمریکا,حملات سایبری ایران و عربستان,حملات سایبری ایران عربستان,حملات سایبری ایران به اسرائیل,حملات سایبری ایران به اسراییل,حمله سایبری ایران به اسرائیل,حمله سایبری ایران به عربستان,حمله سایبری به ایران,حمله سایبری ایران به تاسیسات هسته ای اسرائیل,حمله سایبری ایران به آلمان,حمله سایبری ایران به امریکا,حمله سایبری یعنی چه,حمله سایبری به وزارت نفت,حمله سایبری به شرکت نفت,حمله سایبری به شرکت نفت عربستان,حمله سایبری به بزرگترین شرکت نفتی عربستان,مروری بر حملات سایبری علیه ایران,حمله سایبری ایران به برق ترکیه,حمله ی سایبری ایران به ترکیه,حملات سایبری ایران به آمریکا

 

تحقیقات جدید نشان می‌دهند، بیش از 1.8 میلیون شرکت در بریتانیا در سال گذشته، مورد حمله سایبری قرار گرفته‌اند. گزارش جدید امنیتی دولت انگلستان نشان می‌دهد در سال گذشته، بیش از 1.8 میلیون شرکت در این کشور مورد حمله سایبری قرار گرفته‌اند که برای کشور بیش از 147 میلیارد پوند هزینه داشته است.
همه‌ی صنایع و تجارت‌ها قربانی این حملات بوده‌اند؛ این در حالی است که 99 درصد از این حملات به شرکت‌های تجاری کوچک با کمتر از 249 کارمند، بوده است.
این امر دولت بریتانیا را مجبور به تصویب قوانین جدیدی در مورد امنیت سایبری کرده است. این قوانین جدید شرکت‌ها را ملزم می‌کند سیستم امنیتی خود را به‌روز نگه داشته و کارکنان امنیتی متخصص را به خدمت بگیرند.
کارشناسان بر این باورند که در جامعه‌ی امروز، واحد پول واقعی، اطلاعات هستند و جدی نگرفتن امنیت اطلاعات به هکرها این اجازه را می‌دهند که از درب‌های قفل نشده وارد سیستم شوند و هزینه‌های زیادی را به شرکت و کشور تحمیل کنند. همچنین برخی دیگر از کارشناسان زندگی امروز بشر را «زندگی آنلاین» معرفی می‌کنند و معتقدند امنیت سایبری نیز باید همانند امنیت فیزیکی، جدی گرفته شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت