ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حمایت آقای ایستوود، از دانلد ترامپ

نویسنده: علی باستانی

حمایت آقای ایستوود، از دانلد ترامپ

 

کلینت ایستوود,کلینت ایستوود فیلم,کلینت ایستوود تک تیرانداز,کلینت ایستوود متولد,کلینت ایستوود تک تیرانداز آمریکایی,کلینت ایستوود,کلینت ایستوود الأفلام,کلینت ایستوود یوتیوب,کلینت ایستوود اون لاین,کلینت ایستوود جمیع افلام,دونالد ترامپ,دونالد ترامپ کشتی کج,دونالد ترامپ ایران,زندگینامه دانلد ترامپ,دانلود کتاب دونالد ترامپ,

 

کلینت ایستوود ستاره کهنه‌کار سینمای آمریکا حامی هیچ‌کدام از دو نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا نیست، اما اگر قرار به انتخاب باشد او قطعاً دونالد ترامپ را به هیلاری کلینتون ترجیح می‌دهد
بازیگر «خوب، بد، زشت» به مجله اسکوایر گفت: «انتخاب ترامپ تصمیم بسیار سختی است، اما خوب می‌دانید، کلینتون به صورت شفاف اعلام کرده است که پا جای پای اوباما خواهد گذاشت.» او در ادامه به انتقاد از کلینتون پرداخت که در عالم سیاست پول زیادی به دست آورده است.

ایستوود در ادامه نسل حاضر آمریکا را نسلی ترسو خواند که در کارها و سخنانشان بیش از حد احتیاط می‌کنند، و گفت: «ترامپ را به دلیل حرف‌هایی که درباره یک قاضی زد، نژادپرست می‌دانند. البته حرف‌های ترامپ؛ اینکه براساس زادگاه والدین یک شخص یا چیزی همانند این نظر بدهی احمقانه است. او حرف‌های احمقانۀ زیادی می‌زند. پس همه حرف‌های او را در همه جوانب در نظر بگیرید. اما رسانه و مردم تنها این بخش را می‌گیرند و به آن دامن می‌زنند. در دوران غمباری از تاریخ این کشور به سر می‌بریم.»

این بازیگر با صراحت اعلام کرد که از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کند: «من با ترامپ یا هیچ کس دیگری صحبت نکرده‌ام.» البته او در عین حال نامزد جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری آمریکا را تحسین می‌کند چون خط مشی معمول دیگر سیاستمداران را پی‌نمی‌گیرد.

بازیگر و کارگردان برنده جایزه اسکار امسال در گردهمایی ملی حزب جمهوری‌خواه حاضر نبود در حالی که سال 2012 در این رویداد حضوری پرشور داشت.

او که [با کمی تغییر در لفظ کلمه]، این دوران را، دوران بی‌جراتی خوانده است، از این نکته گلایه کرده که چر مردم مدام همدیگر را به نژادپرستی متهم می‌کنند: «در دوره‌ای که ما در آن بزرگ شدیم، به این حرف‌ها نژادپرستی نمی‌گفتند.»

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت