ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حساب‌های کاربری مارک زاکربرگ هک شدند

نویسنده: علی باستانی

حساب‌های کاربری مارک زاکربرگ هک شدند

 

مارک زاکربرگ,مارک زاکربرگ و همسرش,مارک زاکربرگ دادگاه,مارک زاکربرگ یهودی,مارک زاکربرگ شیراز,مارک زاکربرگ زندگینامه,مارک زاکربرگ دین,مارک زاکربرگ زندگی,ثروت مارک زاکربرگ,هک شدن تلگرام,هک شدن اینستاگرام,هک شدن گوشی,هک شدن فیس بوک,هک شدن جیمیل,هک شدن وای فای,هک شدن ایمیل یاهو,هک شدن ps4,هک شدن xbox one,هک شدن,هک کردن تلگرام,هک کردن وای فای,هک کردن اینستاگرام,

 

یک گروه هکر به نام Ourmine که در توییتر 41 هزار فالوئر دارد ادعا کرده روز یکشنبه این هفته اکانت‌های اینستاگرام، لینکدین، پینترست و توییتر مارک زاکربرگ موسس و مدیر عامل شرکت فیسبوک را هک کرده است. البته نشانه‌های این هک به سرعت محو شدند اما چندین سایت تصاویری منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد دست‌کم توییتر و پینترست زاکربرگ واقعا مورد حمله واقع شده بوده.
در یک توییت، این گروه برای زاکربرگ کری خوانده و از او دعوت کرده که با آن‌ها تماس بگیرد. این هکرها در توییتر و پینترست زاکربرگ هم نوشته‌اند که با این کار مشغول تست کردن میزان امنیت اکانت‌های شخصی او بوده‌اند.

حساب‌های کاربری مارک زاکربرگ هک شدند

حساب‌های کاربری مارک زاکربرگ هک شدند

هک کردن وبسایت‌ها و بویژه شبکه‌های اجتماعی مساله جدیدی نیست و باعث ایجاد نگرانی‌های مختلفی شده است. 18 ماه می (29 اردیبهشت) بود که سایت لینکدین اعلام کرد ایمیل و پسوردهای بیش از 100 میلیون عضو این سایت که در طول یک حمله در سال 2012 به سرقت رفته‌اند به صورت آنلاین در معرض دید عموم قرار گرفته است.

در حال حاضر نمایندگان هیچ یک از این شبکه‌ها درباره این حمله سایبری اظهارنظری نکرده‌اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت