ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حریم شخصی کاربران در اسنپ چت نقض می شود

نویسنده: علی باستانی

حریم شخصی کاربران در اسنپ چت نقض می شود

 

,اسنپ چت,اسنپ چت برای اندروید,اسنپ چت در ایران,اسنپ چت فیلتر,اسنپ چت چگونه کار میکند,اسنپ چت برای کامپیوتر,اسنپ چت اندروید,اسنپ چت چیست؟,دانلود اسنپ چت برای اندروید,برنامه اسنپ چت برای اندروید,دانلود برنامه اسنپ چت برای اندروید,نرم افزار اسنپ چت برای اندروید,دانلود نرم افزار اسنپ چت برای اندروید,دانلود رایگان اسنپ چت برای اندروید,دانلود برنامه ی اسنپ چت برای اندروید,دانلود آخرین ورژن اسنپ چت برای اندروید,اسنپ چت در ایران,اسنپ چت ایران,اسنپ چت فیلتر,دانلود نرم افزار اسنپ چت برای کامپیوتر,دانلود اسنپ چت برای کامپیوتر,اسنپ چت کامپیوتر,دانلود اسنپ چت برای Pc,دانلود اسنپ چت اندروید,نرم افزار اسنپ چت اندروید,اسنپ چت چیست

 

احترام شبکه‌های اجتماعی به حریم شخصی کاربران روز به روز در حال کاهش است و بعد از فیس بوک، واتس اپ و دهها سایت و برنامه موبایلی، اسنپ چت هم قصد دارد برای ارسال آگهی های هدفمند رفتار کاربرانش را کنترل کند.
از این به بعد اسنپ چت مطالب ارسالی کاربران، رویدادهای زنده و اطلاعات دیگر مشترکانش را بررسی می کند تا بر مبنای علائق و ترجیحات آنها تبلیغات هدفمند ارسال نماید.

بررسی سیاست های تازه اسنپ چت در حوزه حریم شخصی نشان می دهد که این شرکت تصمیم خود را در این زمینه گرفته و تمایل دارد با اطلاعات خصوصی کاربران تاحد امکان پول دربیاورد. همزمان با نزدیک شدن به زمان عرضه سهام اسنپ چت در بازار سهام نگرانی اصلی مدیران این شرکت افزایش سرمایه و میزان درآمد است. اسنپ چت امیدوار به کسب یک میلیارد دلار درآمد در سال ۲۰۱۶ است و تحقق این هدف بدون افزایش تبلیغات میسر نیست.

بررسی و تحلیل رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات هدفمند از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ آغاز می شود و حساب های مورد تعقیب هر کاربر، کانال های رسانه ای که وی مشاهده می کند و غیره تعیین کننده تبلیغات به نمایش درآمده خواهد بود.

البته اسنپ چت می گوید بر خلاف فیس بوک قصد ندارد تاریخچه استفاده کاربران از وب را هم رصد کند ولی برای بهینه سازی نحوه نمایش آگهی های بازرگانی خود تعامل گسترده ای با شرکت های ثالث خواهد داشت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت