ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حتی با میلیارد هم پرسپولیسی نمی شوم

نویسنده: احمد اعجازی

کاوه+رضایی حتی با میلیارد هم پرسپولیسی نمی شوم

کاوه رضایی,کاوه رضایی در استقلال,کاوه رضایی تکواندو,کاوه رضائیان,کاوه رضایی عکس جنجالی,کاوه رضایی در راه استقلال,کاوه رضایی در پرسپولیس,کاوه رضایی استقلالی,کاوه رضایی شیراز,کاوه رضایی پرسپولیسی,نقل و انتقالات پرسپولیس,نقل و انتقالات پرسپولیس 95-96,نقل و انتقالات پرسپولیس 93 94,نقل و انتقالات پرسپولیس 93,نقل و انتقالات پرسپولیس,نقل و انتقالات پرسپولیس برای فصل جدید,نقل و انتقالات پرسپولیس 94,نقل و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل دوم,نقل و انتقالات پرسپولیس 92 93,نقل و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل,

کاوه رضایی ستاره خط حمله ذوب‌آهن از جمله بازیکنانی است که درباره‌‌اش شایعه زیاد بوده است. او درباره این شایعات گفته است پول نمی خواهد و تنها به لژیونر شدن فکر می کند. میلیارد هم در برابر پیشنهاد اروپا برایش هیچ است.

به گزارش افکارنیوز، هنوز فصل تمام نشده، شایعات زیادی درباره تیم جدید او به راه افتاد. برانکو سرمربی پرسپولیس از مشتریان سرسخت کاوه بود و از همان روز اول نقل و انتقالات از باشگاه خواست تا کاوه را جذب کنند. اتفاقاً رضایی پرسپولیسی است و می‌گویند در تمرینات ذوب‌آهن و پس از دربی، برای استقلالی‌های تیمش کری خوانده است.

رضایی اما فعلاً به پیشنهاد پرسپولیسی‌ها پاسخی نداده و گویا هدف اصلی‌‌اش بازی در خارج از ایران است. این بازیکن حتی به نزدیکان خود گفته است: «دوست دارم به اروپا بروم و آنجا بازی کنم. برایم مهم نیست چقدر پول بگیرم، حتی اگر پول کم بدهند به اروپا می‌روم. هدفم اول بازی در یک باشگاه اروپایی است و اگر اروپا نشد احتمالاً به کشورهای حوزه خلیج فارس می‌روم.»

این حرف‌ها نشان می‌دهد ایران اولویت سوم کاوه برای بازی کردن است. در این صورت احتمال حضور او در پرسپولیس بسیار کم خواهد بود مگر اینکه اتفاقات دیگری بیفتد و نظر کاوه به مرور زمان تغییر کند.

 

برچسب ها : اخبار ورزشى،اخبار ورزشى ايران،اخبار ورزشی،اخبار ورزشی اروپا،اخبار ورزشی افغانستان،اخبار ورزشی افغانستان و جهان،اخبار ورزشی بارسلونا،اخبار ورزشی پارسیک،اخبار ورزشی شبکه 3،اخبار ورزشی فوتبال اسپانیا،حتی با میلیارد هم پرسپولیسی نمی شوم،شایعات نقل انتقالات،شایعات نقل و انتقالات،شایعات نقل و انتقالات اروپا،شایعات نقل و انتقالات اروپا 2016،شایعات نقل و انتقالات زمستانی اروپا،شایعات نقل و انتقالات فوتبال،شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا،شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا 2016،شایعات نقل و انتقالات فوتبال ایران،شایعات نقل و انتقالات نیم فصل،کاوه رضائیان،کاوه رضایی،کاوه رضایی استقلالی،کاوه رضایی پرسپولیسی،کاوه رضایی تکواندو،کاوه رضایی در استقلال،کاوه رضایی در پرسپولیس،کاوه رضایی در راه استقلال،کاوه رضایی شیراز،کاوه رضایی عکس جنجالی،نقل و انتقالات پرسپوليس،نقل و انتقالات پرسپولیس،نقل و انتقالات پرسپولیس 92 93،نقل و انتقالات پرسپولیس 93،نقل و انتقالات پرسپولیس 93 94،نقل و انتقالات پرسپولیس 94،نقل و انتقالات پرسپولیس 95 96،نقل و انتقالات پرسپولیس برای فصل جدید،نقل و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل،نقل و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل دوم

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت