ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حاضرم دوباره «هری پاتر» شوم

نویسنده: علی باستانی

حاضرم دوباره «هری پاتر» شوم

 

هری پاتر,هری پاتر 9,هری پاتر 2016,هری پاتر 8,هری پاتر و تالار اسرار,هری پاتر و جام آتش,هری پاتر و سنگ جادو,هری پاتر و کودک نفرین شده,هری پاتر جدید,هری پاتر 6,دنیل ردکلیف,دنیل ردکلیف و دوست دخترش,دنیل ردکلیف ویکی پدیا,دنیل ردکلیف و اما واتسون,دنیل ردکلیف اپارات,دنیل ردکلیف عکس,دنیل ردکلیف فیلم ها,دنیل ردکلیف وهمسرش,دنیل ردکلیف,درباره دنیل رادکلیف,

 

ستاره انگلیسی گفت: «آدم نباید هیچ وقت در را روی چیزی ببندد، مخصوصا چیزی که تا این حد با من خوب بوده است.»
به نقل از ایندپندنت، از وقتی مجموعه فیلم های «هری پاتر» به پایان رسید مسیر حرفه ای دنیل ردکلیف سیر مترقی خوبی را پشت سر گذاشت و این بازیگر گفته می خواهد به جای اینکه به بازی در بلاکباسترهای هالیوود بپردازد، مشغول بازیگری و کارگردانی با فیلمسازان جالب تر بشود.

با این حال این بازیگر به آغاز مسیر حرفه ای کاری اش هم وفادار باقی مانده و گفته حاضر است دوباره به نقش پسر جادوگری بازگردد که او را به یک ستاره تبدیل کرد. در مصاحبه ای با سان، ردکلیف گفت: «این یکی سخت است. آدم نباید هیچ وقت در را روی چیزی ببندد، مخصوصا چیزی که تا این حد با من خوب بوده است.»

در «هری پاتر و فرزند نفرین شده» یعنی همان نمایشنامه ای که در حال حاضر در سالن تئاتر وست اند لندن توفانی به پا کرده، هری پاتری که حالا بزرگ شده، ۱۹ سال پس از اتفاق های «هری پاتر و قدیس های مرگبار» دوباره ظاهر می شود. اوایل امسال کمپانی برادران وارنر حقوق رسمی نام این نمایشنامه را خریداری کرد که باعث شد شایعه هایی مبنی بر این منتشر شود که نسخه سینمایی فیلم در راه است. البته جی کی رولینگ بعدا این شایعه ها را در توییتر رد کرد.

ردکلیف اضافه کرد: «در حال حاضر مسلما در مرحله ای نیستم که بگویم همین الان خیلی راحت به این نقش برمی گردم. اما چه کسی می داند که در ۱۰ یا ۲۰ سال دیگر چه حسی خواهم داشت؟ فکر می کنم هنوز باید مدتی بگذرد که سن من برای ایفای این نقش مناسب شود.»

فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه شان» که یک پیش درآمد و اسپین آفی از مجموعه فیلم های «هری پاتر» است اواخر امسال منتشر خواهد شد. ادی ردمین در این فیلم نقش اول را بر عهده خواهد داشت و قرار است این پروژه در قالب یک سه گانه با فیلمنامه نویسی جی کی رولینگ ساخته شود.

ردکلیف را می توان در جدیدترین پروژه اش در فیلم «Imperium» دید که روز شانزدهم سپتامبر اکران می شود. دیگر فیلم جدید او «مرد ارتش سوییس» بود که پیش نمایش جهانی اش را پشت سر گذاشت و روز سی ام سپتامبر به صورت عمومی اکران خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت