ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حادثه پتروشیمی بوعلی تلفات جانی دربر نداشته است/ اعزام هواپیمای آتش‌نشان از تهران

نویسنده: احمد اعجازی

حادثه پتروشیمی بوعلی تلفات جانی دربر نداشته است/ اعزام هواپیمای آتش‌نشان از تهران

پتروشیمی بوعلی سینا,پتروشیمی بوعلی سینا دفتر تهران,پتروشیمی بوعلی سینا+مناقصه,پتروشیمی بوعلی استخدام,پتروشیمی بوعلی سینا همدان,پتروشیمی بوعلی سینا سامانه پرواز,پتروشیمی بوعلی استخدامی,پتروشیمی بوعلی,پتروشیمی بوعلی سینا مناقصات,پتروشیمی بوعلی سینا,هواپیمای آتش نشان,بازی آنلاین هواپیمای آتشنشان,

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 تیر 1395

فرماندار بندر ماهشهر:
حادثه پتروشیمی بوعلی تلفات جانی دربر نداشته است/ اعزام هواپیمای آتش‌نشان از تهران

فرماندار بندر ماهشهر با تکذیب اخبار منتشر شده در مورد تلفات جانی حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، اظهار کرد: هواپیمای آتش‌نشان از تهران در حال اعزام به محل حادثه است.

منصور قمر لحظاتی پیش در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: برخلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها، حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا هیچ تلفات جانی در پی نداشته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر عملیات تخلیه مخزن 8001 پتروشیمی بوعلی در حال انجام است و این شرکت نیز به طور کامل از نیروی انسانی تخلیه شده است.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: باهماهنگی استاندار خوزستان یک فروند هواپیمای آتش‌نشان از تهران در حال آب‌گیری و اعزام به ماهشهر است و تا ساعتی دیگر عملیات اطفای حریق توسط هواپیما صورت خواهد گرفت.

قمر متذکر شد: با هماهنگی ستاد بحران استان نیز آتش‌نشانی‌های کل استان برای حضور و اطفای حریق بسیج شده‌اند و به‌زودی حادثه بوعلی به طور کامل مهار خواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد: از رسانه‌ها تقاضا دارم اخلاق رسانه‌ای را رعایت کرده و به شایعات دامن نزنند و از انتشار اخبار کذب و نگران کننده و غیر واقعی پرهیز کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت