ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

حادثه آتش سوزی بیمارستان رازی تبریز

نویسنده: علی باستانی

حادثه آتش سوزی بیمارستان رازی تبریز

 

,آتش سوزی بیمارستان تبریز,آتش سوزی بیمارستان اهواز,آتش سوزی بیمارستان رازی رشت,آتش سوزی بیمارستان رضوی,آتش سوزی بیمارستان رضوی مشهد,آتش سوزی در بیمارستان رضوی,آتش سوزی در بیمارستان رضوی مشهد,تصاویر آتش سوزی بیمارستان رضوی,آتش سوزی بیمارستان منتصریه مشهد,آتش سوزی در بیمارستان منتصریه مشهد,آتش سوزی بیمارستان میلاد,آتش سوزی بیمارستان قائم مشهد,آتش سوزی در بیمارستان قائم مشهد,آتش سوزی بیمارستان,آتش سوزی بیمارستان منتصریه,آتش سوزی بیمارستان امدادی مشهد,اتش سوزی بیمارستان امداد مشهد

 

بخش زکریای بیمارستان رازی تبریز بامداد گذشته دچار آتش سوزی شد.

این حادثه  در ساعت 1:20 بامداد گذشته، در یکی از بخش‌های بستری بیماران مزمن روانی مرکز آموزشی درمانی رازی، در اطاق انتهایی بخش که محل نگهداری موقت تشک و ملحفه بیماران بود، رخ داد و بلافاصله دود غلیظی بیمارستان را فرا گرفت.

به محض آغاز آتش سوزی، برق بیمارستان قطع شده و همچنین اقدامات لازم برای تخلیه بیماران توسط سرپرستار بخش و سوپروایزر بخش انجام شد.

همچنین به محض وقوع حادثه، به پلیس و آتش نشانی اطلاع داده شد.

همچنین در این حادثه یکی از بیماران که سابقه بستری‌های مکرر داشته و طی بستری در 15 روز گذشته نیز به علت عفونت تحت درمان بوده، دچار خفگی ‌شد و علی‌رغم اقدامات احیائی، جان خود را از دست داد. همچنین بیمار دیگری نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است .

چند نفر از کمک رسانان آتش نشانی هم در جریان کمک رسانی دچار مشکلات تنفسی شده در بیمارستان بستری شدند.

گفتنی است، در این حادثه هیچ کس دچار سوختگی نشده و  بیمارستان نیز آسیب جزئی دیده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت