ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

جی 5 تنها به نیمی از هدف فروش ال‌ جی رسیده است

نویسنده: احمد اعجازی

جی 5 تنها به نیمی از هدف فروش ال‌ جی رسیده است

جی 5 سامسونگ,جی 5 ال جی,جی 5 زبان انگلیسی,جی 5 اتوماتیک,جی 5 اتومات,جی 5 چیست,جی 5 خودرو,جی 5 شاسی بلند,جی 5 کرمان خودرو,جی 5 مالکی,فروش ال جی g5,فروش ال جی v10,فروش ال جی k10,فروش ال جی جی 4,فروش ال جی g4,فروش ال جی جی فلکس 2,فروش ال جی مگنا,فروش ال جی g2,فروش ال جی 5,فروش ال جی جی ۵,

ال‌جی پیش‌بینی می‌کند که تا آخر سه ماهه‌ی جاری به عدد فروش ۱۶.۵ میلیونی دست پیدا کند. پیش از این طبق اعداد و ارقام ال‌جی پیش‌بینی می‌شد تا این شرکت در سه ماهه دوم پس از عرضه جی ۵ بتواند فروش ۳ تا ۳.۵ میلیون عددی را ثبت کند. اما ظاهرا در واقعیت این شرکت به فروش ۲.۵ میلیون عددی دست یافته است.

ضرر کمپانی کره‌ای در سه ماهه دوم از ۱۱۰ میلیون دلار به ۱۱۲ میلیون دلار رسیده است. این مقدار زیان در واقع در مقایسه با ضرر ۱۷۴ میلیون دلاری ال‌جی نسبت به همین دوره زمانی در سال قبل بهبود به حساب می‌آید.

ال‌جی انتظار داشت تا ۱۲ میلیون واحد از جی ۵ ال‌جی را امسال به فروش برساند. به جای آن، این شرکت کره‌ای در آخر ممکن است تنها به فروش ۵.۵ میلیون عدد از این گوشی هوشمند پرچم‌دار دست یابد. ال‌جی در مقایسه با سامسونگ انتظار دارد به فروش ۲۶ میلیون واحد از گوشی‌های پرچم‌دار خود دست یابد.

اگر فکر می‌کنید اعداد و ارقام ال‌جی در مقایسه با سامسونگ اوضاع بدی دارد، اما اچ‌تی‌سی وضعیت بدتری دارد، چرا که ظاهرا این شرکت امسال تنها می‌تواند ۱ میلیون از دستگاه پرچم‌دار خود به فروش برساند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت