ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«جومانجی» بازسازی می‌شود

نویسنده: علی باستانی

«جومانجی» بازسازی می‌شود

 

جومانجی,جومانجی 2,جومانجی دانلود,جومانجی دوبله فارسی,جومانجی دانلود فیلم,جومانجی فیلم,جومانجی ویکی,جومانجی دوبله,بازی جومانجی,بازیگر جومانجی,فیلم جومانجی,فیلم جومانجی دوبله فارسی,فیلم جومانجی 2,فیلم جومانجی دوبله,فیلم جومانجی دانلود,فیلم جومانجی,فیلم جومانجی 2,فیلم جومانجی 2 مترجم,فیلم جومانجی کامل مترجم بالعربیه,فیلم جومانجی 2 على mbc3

 

بعد از قطعی شدن حضور بازیگران مطرحی همچون دواین جانسن، کوین هارت و جک بلک در پروژه بازسازی فانتزی «جومانجی» (Jumanji)، حالا نوبت به نیک جوناس خواننده و بازیگر 23 ساله امریکایی رسیده تا با تهیه‌کنندگان استودیوی «سونی» پای میز مذاکره بنشیند.
اولین اقتباس سینمایی «جومانجی» که براساس کتاب قصه کلاسیک معروف ساخته شده، در سال 1995 با بازی رابین ویلیامز و کرستن دانست روی پرده رفت. جیک کاسدان سازنده فیلم‌های «اثر زیرو» و «معلم بد» کارگردانی نسخه امروزی این فیلم ماجراجویانه را برعهده دارد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، تهیه‌کنندگان استودیوی «سونی» که قصد دارند به زودی پروژه بازسازی فانتزی «جومانجی» را جلوی دوربین ببرند، این روزها مشغول تکمیل گروه بازیگران این فیلم هستند. تاکنون حضور دواین جانسن ستاره اصلی سری فیلم‌های اکشن «سریع و خشمگین» در این پروژه قطعی شده و بازیگران سرشناسی مانند کوین و جک بلک نیز قرارداد همکاری خود را امضا کرده‌اند.

در حال حاضر، نیک جوناس خواننده و بازیگر 23 ساله نیز برای پیوستن به گروه بازیگران این فیلم مشغول مذاکره با سازندگان است. جوناس که در عرصه خوانندگی حسابی شناخته‌شده است به تازگی با نقش‌آفرینی در سریال تلویزیونی «پادشاهی» (Kingdom) نیز به شهرتی بی‌سابقه دست یافته و با واکنش تحسین‌آمیز منتقدان روبه‌رو شده است.

نسخه امروزی «جومانجی» که توسط جیک کاسدان در مقام کارگردان جلوی دوربین می‌رود از اواسط تابستان سال آینده (27 ژوییه 2017) در سینماهای سراسر امریکای شمالی به نمایش درمی‌آید. طبق برنامه‌ریزی‌ها، فیلمبرداری اصلی پروژه تا یک ماه آینده در هونولولو آغاز می‌شود. اسکات رزنبرگ و جف پینکر با اقتباس از نسخه اولیه‌ای که نویسندگان فیلم اصلی – کریس مک‌کنا و اریک سومرز –  نوشته بودند، سناریوی نسخه جدید «جومانجی» را روی کاغذ آورده‌اند.

داستان «جومانجی» روایتگر ماجرای پسر بچه 12 ساله‌ای است که وارد جهان یک بازی جادویی می‌شود و با مردی روبه‌رو می‌شود که برای دهه‌های متمادی در این بازی به دام افتاده است و تنها با تمام کردن بازی می‌توان به خطراتی که در کمین‌شان نشسته پایان داد. کرستن دانست که این روزها به یکی از چهره‌های سرشناس هالیوود تبدیل شده، در زمان ایفای نقش در نسخه اصلی «جومانجی» 13 سال بیش‌تر نداشت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت