ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

جواب کوبنده هالک ایرانی به داعش / “هرکول ایرانی” جهانی شد+ تصاویر

نویسنده: احمد اعجازی

جواب کوبنده هالک ایرانی به داعش / "هرکول ایرانی" جهانی شد+ تصاویر

هالک ایران سوزا,همسر ایرانی هالک,زن ایرانی هالک,هرکول ایرانی سعید پاپری,هرکول ایرانی,هرکول ایران,هرکول ایران,سجاد غریبی پهلوان,سجاد غریبی بوشهر,سجاد غریبی پاورلیفتینگ,سجاد غریبی بدنساز,سجاد غریبی هالک ایران,سجاد غریبی هرکول بوشهر,سجاد غریبی کیست,سجاد غریبی پاور کار,سجاد غریبی بیوگرافی,سجاد غریبی از بوشهر,

جواب کوبنده هالک ایرانی به داعش

سجاد غریبی 24 ساله پدیده پرورش اندام ایران که در بوشهر زندگی می کند با قدی حدود 188 سانتی متر و وزن 175 کیلوگرم به تازگی مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته و لقب “هرکول ایرانی” را به خود اختصاص داده است.
سجاد غریبی به علت بدن ورزیده و سایز فیزیکی حیرت انگیزش در رسانه های اجتماعی کشورهای مختلف به شهرت رسید و اکنون رسانه های خارجی همچون “دیلی میل” و “سان” او را مورد توجه قرار داده اند.

این ورزشکار جوان در خصوص اندام خود می گوید؛ به خاطر ژنتیکیم از اول کمی درشت اندام بودم اما با ورزش سعی کردم قدرت بدنیم را افزایش بدهم و بخاطر اینکه پدرم نیز از قهرمانان زورخانه قدیم بوده سعی کردم را ه ایشان را در پیش بگیرم و با اتکا به مولا علی (ع) این ورزش را ادامه بدهم و حتی از هیچ نوع مکمل و دارویی هم استفاده نکردم.

هالک ایرانی

وی که با فعالیت در شبکه های اجتماعی خود را به شهرت رسانده چندی پیش در واکنش به شایعاتی که او را عضو داعش معرفی کردند، اعلام کرد به سرباز مدافع حرم خواهد پیوست. وی همچنین با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که اهل شکایت نیست و همه شایعه سازان را به خدا واگذار می‌کند.

 هالک ایرانی

رکنا

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت