ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

جزئیات جدید از لیموزین ولادیمیر پوتین

نویسنده: علی باستانی

جزئیات جدید از لیموزین ولادیمیر پوتین

 

ولادیمیر پوتین و همسرش,ولادیمیر پوتین و همسرش,عکس ولادیمیر پوتین و همسرش,ولادیمیر پوتین,ولادیمیر پوتین و همسرش,ولادیمیر پوتین کیست,ولادیمیر پوتین جودو,ولادیمیر پوتین و خامنه ای,ولادیمیر پوتین در ایران,ولادیمیر پوتین فراماسون,ولادیمیر پوتین بیوگرافی,ولادیمیر پوتین تحصیلات,ولادیمیر پوتین همسر,ولادیمیر پوتین جودو,ولادیمیر پوتین و جودو,ولادیمیر پوتین و خامنه ای,ولادیمیر پوتین در ایران,ولادیمیر پوتین فراماسون,ولادیمیر پوتین بیوگرافی,بیوگرافی ولادیمیر پوتین,ولادیمیر پوتین تحصیلات,ولادیمیر پوتین همسر,ولادیمیر پوتین و همسرش,ولادیمیر پوتین و همسرش,همسران ولادیمیر پوتین,عکس ولادیمیر پوتین و همسرش

 

 

به نظر می‌رسد پس از یک سال تست‌ و آزمایش‌های سخت، سرانجام لیموزین جدید ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه آماده استفاده است. به تازگی جزئیات جدیدی از این لیموزین منتشر شده است. با ما همراه باشید.

چند وقتی است اخبار و تصاویری از لیموزین جدید ولادیمیر پوتین در فضای اینترنت منتشر می‌شود. حالا به نظر می‌رسد این خودرو کم‌کم آماده‌ی استفاده شده است. وب‌سایت خبری Sputnik News از روسیه گزارش کرده کمپانی عهده‌دار سیستم حمل و نقل عمومی روسیه ماه آینده تست‌های مربوط به تصادف این لیموزین را انجام خواهد داد.

قرار است ۴ نسخه از لیموزین پوتین موسوم به Kortezh یا (Cortege، کورتِژ) با تولید سالانه 5 هزار دستگاه وارد بازار شود.

وب‌سایت‌های خبری روسیه می‌گویند این خودرو در موسسه‌ی Central Scintefic Research Automobile and Automative Engine (موسسه‌ی مرکزی تحقیقات علمی اتومبیل و موتورهای خودرو روسیه) ساخته خواهد شد.

جزئیات جدیدی از لیموزین ولادیمیر پوتین فاش شده است

تا کنون جزئیات زیادی از لیموزین جدید پوتین منتشر نشده و تنها گمانه‌زنی‌ها و شایعات مختلف به گوش می‌رسد. نسخه‌های اولیه این خودرو دو سال قبل به نمایش درآمد که نشان از سبک طراحی لوکس این خودرو داشت و به نظر می‌رسید تریم داخلی آن از خودروهای مرسدس بنز الهام گرفته شده است.

فروش نسخه‌های نهایی این خودرو تا سال آینده آغاز نمی‌شود، ولی انتظار می‌رود پیش از زمان عرضه، نسخه‌ی نهایی این لیموزین در معرض دید عموم قرار گیرد. همچنین انتظار می‌رود علاوه بر این لیموزین، یک خوردی ۴ چرخ محرک ضدگلوله نیز در اختیار پوتین قرار گیرد.

انتظار می‌رود با توجه به سنت قبلی روس‌ها، لیموزین کورتژ نیز به یکی از سمبل‌های مسکو تبدیل شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت