ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

جدیدترین عکس های ایرینا شایک IRINA SHAYK روی مجله ووگ VOGUE

نویسنده: احمد اعجازی

جدیدترین عکس های ایرینا شایک IRINA SHAYK روی مجله ووگ VOGUE

,ایرینا شایک,ایرینا شایک و بردلی کوپر,ایرینا شایک 2016,ایرینا شایک و رونالدو,ایرینا شایک 2016,ایرینا شایک مدل روسی,ایرینا شایک و برادلی کوپر,عکسهای ایرینا شایک و بردلی کوپر,رابطه ایرینا شایک و بردلی کوپر,عکس ایرینا شایک 2015,رونالدو و ایرینا شایک 2016,جدیدترین عکسهای ایرینا شایک 2016,ایرینا شایک در سال 2016,ایرینا شایک در مراسم اسکار 2016,ایرینا شایک در مراسم گالا 2016,ایرینا شایک و رونالدو 2016,ایرینا شایک و رونالدو 2016,جدایی ایرینا شایک و رونالدو,ایرینا شایک و کریستین رونالدو,رابطه ایرینا شایک و رونالدو,ایرینا شایک رونالدو,دلیل جدایی ایرینا شایک و رونالدو,ایرینا شایک نامزد رونالدو,رابطه ایرینا شایک و کریس رونالدو,ایرینا شایک در اسکار 2016,ایرینا شایک در سال 2016,عکسهای جدید ایرینا شایک 2016,مدل لباس ایرینا شایک 2016,تصاویر جدید ایرینا شایک 2016,جدیدترین عکس های ایرینا شایک 2016,عکسهای ایرینا شایک مدل روسی

ایرینا شایک Irina Shayk یک مدل روسی است که برای مدت 5 سال نامزد کریستینا رونالدو بود. او به تازگی عکس هایی برای مجله ووگ Vogue گرفته است.
عکس های جدید ایرینا شایک روی مجله ووگ
آیرینا شِیک Irina Shayk متولد 6 ژانویه 1986 در یمانژلینسک، شوروی یک مدل و بازیگر اهل روسیه است. او از سال 2007 تا 2012 در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت. او در سال 2011 بر روی جلد این جمله ظاهر شده بود. او نامزد کریستیانو رونالدو بود. در ژانویه 2015 خبر جدایی آنها در رسانه‌ها منتشر شد و آنها آن را تأیید کردند. رونالدو در بیانیه‌ای که منتشر کرده علت جدایی از ایرینا را توضیح داده است: «بعد از 5 سال زندگی رابطه من و ایرینا به پایان رسید. به این نتیجه رسیدیم که این تصمیم برای هردو نفرمان بهتر است. آرزو می‌کنم که ایرینا خوشبخت شود». بعد از کریس رونالدو او با ” بردلی کوپر” بازیگر سرشناس آمریکایی پس از یک قرار کاری، نامزد کردند.

مجله وُگ Vogue نخستین مجلهٔ مصور ویژه مد و شیوه زندگی و یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین مجلات مد در جهان است. این مجله در ابتدا به صورت یک هفته‌نامه اجتماعی در سال ۱ میلادی، انتشار یافت و اکنون در نه کشور جهان ( آمریکا، استرالیا، برزیل، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، مکزیک و اسپانیا) بطور همزمان منتشر می شود و ساختمان مرکزی آن در شهر نیویورک قرار دارد.
عکس ایرینا شایک  Irina Shayk روی مجله ووگ Vogue

عکس های ایرینا شایک, عکس های ایرینا شایک روی مجله ووگ

ایرینا شایک, تصاویر مجله ووگ

عکس ایرینا شایک Irina Shayk روی مجله ووگ Vogue

 

عکس های ایرینا شایک, عکس های ایرینا شایک روی مجله ووگ

ایرینا شایک, تصاویر مجله ووگ

عکس ایرینا شایک Irina Shayk روی مجله ووگ Vogue

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت