ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

جدول تغییرات نرخ بیکاری ۴۳ کشور/ پیش‌بینی جهانی از بازارکار ایران

نویسنده: احمد اعجازی

جدول تغییرات نرخ بیکاری ۴۳ کشور/ پیش‌بینی جهانی از بازارکار ایران

نرخ بیکاری در ایران,نرخ بیکاری,نرخ بیکاری سال 95,نرخ بیکاری در ایتالیا,نرخ بیکاری ایران,نرخ بیکاری در آمریکا,نرخ بیکاری در سال 94,نرخ بیکاری در کشورهای جهان,بازار کار ایران,زنان در بازارکار ایران,بازارکار روانشناسی در ایران,استخدام بازارکار ایران,بازارکار شبکه در ایران,پیش بینی جهانی هواشناسی,پیش بینی جام جهانی,پیش بینی جام جهانی 2016,پیش بینی قیمت جهانی طلا,پیش بینی جنگ جهانی سوم,پیش بینی نتایج جام جهانی,پیش بینی مسابقات جام جهانی,پیش بینی بازیهای جام جهانی,پیشبینی قهرمان جام جهانی,پیشبینی های جام جهانی,

تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395

جدیدترین نرخ‌های بیکاری کشورهای مختلف نشان می‌دهد، اوضاع نامناسب بازار کار در برخی مناطق اروپا مانند یونان و اسپانیا همچنان وجود دارد، در عین حال شرایط اشتغال در تایلند و سنگاپور مناسب است.

به گزارش مهر، بررسی جدیدترین تغییرات نرخ بیکاری در کشورهای مختلف جهان نشان می دهد که وضعیت بیکاری در برخی مناطق مانند یونان با ۲۴.۴ درصد و اسپانیا با ۲۰.۴ درصد؛ همچنان در شرایط نامناسب قرار دارد.

همچنین این نرخ در آفریقای جنوبی ۲۶.۷ درصد و نرخ برآوردی برای ایران نیز به میزان ۱۷.۳ درصد است. نرخ بیکاری در منطقه یورو ۱۰.۲ درصد شده و از آنسو در برخی مناطق مانند نروژ با ۴.۶ درصد، سوئیس ۳.۵ درصد، هنگ کنگ ۳.۴ درصد و مالزی با ۳.۴ درصد؛ شرایط مناسب تری در بازار کار حاکم است.

وضعیت مناسب نرخ بیکاری در برخی کشورهای دیگر مانند سنگاپور با ۱.۹ درصد، کره جنوبی ۳.۹ درصد، تایلند یک درصد و ژاپن با ۳.۲ درصد نیز قابل مشاهده است.

کشور نرخ بیکاری کشور نرخ بیکاری
ایران ۱۷.۳ سوئیس ۳.۵
آمریکا ۵ ترکیه ۱۱.۱
چین ۴ استرالیا ۵.۷
ژاپن ۳.۲ هنگ کنگ ۳.۴
بریتانیا ۵.۱ هند ۴.۹
حوزه یورو ۱۰.۲ اندونزی ۵.۵
اتریش ۵.۸ مالزی ۳.۴
بلژیک ۸.۵ پاکستان ۵.۹
فرانسه ۱۰ سنگاپور ۱.۹
آلمان ۶.۲ کره جنوبی ۳.۹
یونان ۲۴.۴ تایوان ۳.۹
ایتالیا ۱۱.۴ تایلند ۱
هلند ۷.۸ آرژانتین ۵.۹
اسپانیا ۲۰.۴ برزیل ۱۰.۹
چک ۵.۷ شیلی ۶.۳
دانمارک ۴.۲ کلمبیا ۱۰.۱
مجارستان ۶ مکزیک ۴.۲
نروژ ۴.۶ ونزوئلا ۶
لهستان ۱۰ مصر ۱۲.۸
روسیه ۶ عربستان ۵.۷
سوئد ۷.۷ آفریقای‌جنوبی ۲۶.۷

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت