ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

جان کری: به هیلاری کلینتون افتخار کنید

نویسنده: علی باستانی

جان کری به هیلاری کلینتون افتخار کنید

 

جان کری,جان کریستوفر,جان کری و نوه ایرانی اش,جان کری و دامادش,جان کری و داماد ایرانی,جان کری و نوه ایرانی,جان کری و اشتون,جان کری ظریف,جان کری و داماد ایرانی اش,جان کری در بیمارستان,هیلاری کلینتون,هیلاری کلینتون همجنس بازی,هیلاری کلینتون داعش,هیلاری کلینتون وزیر,هیلاری کلینتون و همجنس بازی,هیلاری کلینتون و داعش,هیلاری کلینتون قبل از عمل,هیلاری کلینتون عکس,هیلاری کلینتون در پارازیت,هیلاری کلینتون و سارکوزی,کلینتون,کلینتون و مونیکا,کلینتون پیت حلبی,کلینتون سندرز,کلینتون یا ترامپ,کلینتون داعش,کلینتون و داعش,کلینتون دختر,کلینتون ایستوود,کلینتون ویکی پدیا,

 

وزیر خارجه آمریکا گفته است، تبدیل هیلاری کلینتون به نامزد پیشروی دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا یک روخداد تاریخی است.

پایگاه خبری پولیتیکو نوشت: هیلاری کلینتون توانست حد نصاب کافی در زمینه شمار نمایندگانی که در گردهمایی ملی حزب دموکرات از نامزدی او حمایت خواهند کرد کسب کرده و در انتخابات ریاست جمهوری نامزد این حزب شود.

جان کری، وزیر خارجه آمریکا در جریان مسیر سفرش از چین به امارات در جمع خبرنگاران گفت: من به عنوان پدر دو دختر، از پیروزی هیلاری کلینتون در این رقابت‌ها خرسند هستم و به او افتخار می‌کنم. او یک رییس جمهور فوق‌العاده می‌شود.

کری ادامه داد، همه آمریکایی‌ها چه دموکرات و چه جمهوری خواه باید این مساله را جشن بگیرند. این یک نقطه عطف است و به نظرم مردم باید به آن افتخار کنند.

باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا نیز پیروزی هیلاری کلینتون را تبریک گفت و جو بایدن، معاون اوباما نیز گفت که دوست دارد یک زن رییس جمهوری آمریکا شود و اعلام کرد، آمریکا آماده پذیرش  رهبری زن است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت