ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ثروتمندان کجاها درس می‌خوانند؟

نویسنده: علی باستانی

ثروتمندان کجاها درس می‌خوانند؟

 

ثروتمندان جهان,ثروتمندان,ثروتمندان ایران,ثروتمندان ایرانی داخل کشور,ثروتمندان امارات,ثروتمندان ایرانی,ثروتمندان تهران,ثروتمندان ایرانی در جهان,ثروتمندان افغانستان,ثروتمندان ایران,ثروتمندان ایرانی داخل کشور,ثروتمندان ایرانی,ثروتمندان ایرانی در جهان,ثروتمندان ایران چه کسانی هستند؟,ثروتمندان ایرانی در امریکا,ثروتمندان ایران به ترتیب,ثروتمندان ایران در سال 92,ثروتمندان ایرانی مقیم انگلیس,ثروتمندان ایران وجهان,ثروتمندان ایرانی داخل کشور,ثروتمندان امارات,ثروتمند امارات,ثروتمندان ایرانی داخل کشور,ثروتمندان ایرانی,ثروتمندان ایرانی در جهان,ثروتمندان ایرانی در امریکا,ثروتمندان ایرانی جهان,ثروتمندان ایرانی مقیم انگلیس,ثروتمندان ایرانی در ایران,ثروتمندان ایرانی در خارج از کشور,ثروتمندان ایرانی خارج کشور,ثروتمندان ایرانی ویکی پدیا,ثروتمندان تهران,ثروتمندان تهران چه کسانی هستند,ثروتمندان تهرانی,ثروتمندان تهرانی,ثروتمندان تهران در اینستاگرام,خانه ثروتمندان تهران,زندگی ثروتمندان تهران,اسامی ثروتمندان تهران,لیست ثروتمندان تهران,عکس ثروتمندان تهران,ثروتمندان ایرانی در جهان,ثروتمند ایرانی در جهان,ثروتمندان ایرانی جهان,اولین ثروتمند ایرانی در جهان,ثروتمند ترین ایرانی در جهان,رتبه ثروتمندان ایرانی در جهان,ثروتمند ترین مرد ایرانی در جهان,ثروتمندان افغانستان,لیست ثروتمندان افغانستان

 

 

تحصیلات با کیفیت نیز همانند سایر جنبه‌های زندگی انسان، مستلزم هزینه‌های بیشتر است. بسیاری از افراد این هزینه‌ها را برای تامین درآمدهای بیشتر و زندگی بهتر در سال‌های آینده، تقبل می‌کنند.

تحصیلات با کیفیت نیز همانند سایر جنبه‌های زندگی انسان، مستلزم هزینه‌های بیشتر است. بسیاری از افراد این هزینه‌ها را برای تامین درآمدهای بیشتر و زندگی بهتر در سال‌های آینده، تقبل می‌کنند.

دانشگاه شیکاگو آمریکا (شهریه سالانه57711 دلار)

 

دانشگاه شیکاگو یک دانشگاه خصوصی تحقیقاتی در شهر شیکاگو است که یک انجمن اجتماعی در سال 1890 میلادی اقدام به احداث این دانشگاه کردند و 2 سال بعد اولین کلاس در این دانشگاه برگزار شد.گروه فیزیک دانشگاه شیگاگو اولین دانشمندانی در جهان بودند که بر روی واکنش‌های هسته‌ای تحقیق کردند و همچنین این دانشگاه میزبان بزرگترین انتشارات دانشگاهی در آمریکا است.


دانشگاه جان هاپکینس آمریکا (شهریه سالانه 57820 دلار)

ثروتمندان کجاها درس می‌خوانند؟

دانشگاه جان هاپکینس یک دانشگاه غیر انتفاعی که در با لتیمور آمریکا واقع شد.این دانشگاه در سال 1876 میلادی یعنی 3 سال بعد مرگ جان هاپکینس تاسیس شده در واقع این دانشگاه با پولی که از جان هاپکینس به جا مانده بود ساخته شده که در آن زمان چیزی حدود 7 میلیون دلار بوده است ساخته شده است. دانشگاه جان هاپکینس در بخش علوم طبیعی بسیار شناخته شده است و برای31 سال متوالی به عنوان گران قیمت ترین دانشگاه در زمینه‌های علمی پزشکی و مهندسی شناخته شده است.


کالج پارسونز آمریکا (شهریه سالانه 57910 دلار)

ثروتمندان کجاها درس می‌خوانند؟

کالج خصوصی پارسونز یک کالج مخصوص طراحی در شهر نیویورک است این کالج در سال 1896 میلادی تاسیس شد و در ابتدا کالج چیس نامیده شد و بعد از آن به کالج هنرهای نیویورک تغییر نام داد و در حال حاضر یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های هنر و طراحی در جهان است.


کالج دارتموت آمریکا (شهریه سالانه 57996 دلار)

ثروتمندان کجاها درس می‌خوانند؟

کالج دارتموت یک کالج خصوصی تحقیقاتی در نیوهمپشایر است و یکی از 9 کالج است که قبل از انقلاب آمریکا یعنی در زمان استعمار انگلستان تاسیس شده است و تا به حال 3 نفر از این کالج قدیمی موفق به کسب جایزه نوبل شده‌اند.


کالج کلرمونت مکیکن (شهریه سالانه 58065 دلار)

ثروتمندان کجاها درس می‌خوانند؟

یک کالج خصوصی هنرهای آزاد در کلرمونت در کالیفرنیا است این کالج در ابتدا به عنوان یک کالج مردانه در سال 1946 میلادی تاسیس شد و از سال 1976 میلادی شرع به پذیرش بانوان کرد و نکته جالب در خصوص این دانشگاه این است که پایین ترین میزان پذیرش دانشجو در جهان را داراست یعنی در سال تعداد دانشجوهایی که پذیرش میکند به تعداد انگشتان یک دست نمیرسد.


دانشگاه وسلین (شهریه سالانه 58502 دلار)

ثروتمندان کجاها درس می‌خوانند؟

میدلتون در کانکتیکات آمریکا است این دانشگاه در سال 1831 میلادی توسط کلیسای متودیست تاسیس شد و تمرکز این مرکز اموزشی،موزش در مقطع کارشناسی در رشته های هنر و علوم پایه است و دومین دانشگاه در جهان از نظر تربیت دانشجو در مقطع دکتری است.

برچسب ها : اسامی ثروتمندان تهران،اولین ثروتمند ایرانی در جهان،ثروتمند امارات،ثروتمند ایرانی در جهان،ثروتمند ترین ایرانی در جهان،ثروتمند ترین مرد ایرانی در جهان،ثروتمندان،ثروتمندان افغانستان،ثروتمندان امارات،ثروتمندان ایران،ثروتمندان ایران به ترتیب،ثروتمندان ایران چه کسانی هستند؟،ثروتمندان ایران در سال 92،ثروتمندان ایران وجهان،ثروتمندان ایرانی،ثروتمندان ایرانی جهان،ثروتمندان ایرانی خارج کشور،ثروتمندان ایرانی داخل کشور،ثروتمندان ایرانی در امریکا،ثروتمندان ایرانی در ایران،ثروتمندان ایرانی در جهان،ثروتمندان ایرانی در خارج از کشور،ثروتمندان ایرانی مقیم انگلیس،ثروتمندان ایرانی ویکی پدیا،ثروتمندان تهران،ثروتمندان تهران چه کسانی هستند،ثروتمندان تهران در اینستاگرام،ثروتمندان تهراني،ثروتمندان تهرانی،ثروتمندان جهان،خانه ثروتمندان تهران،دانشگاه جان هاپکینس آمریکا،دانشگاه شیکاگو آمریکا،دانشگاه وسلین،رتبه ثروتمندان ایرانی در جهان،زندگی ثروتمندان تهران،عکس ثروتمندان تهران،کالج پارسونز آمریکا،کالج دارتموت آمریکا،کالج کلرمونت مکیکن،لیست ثروتمندان افغانستان،لیست ثروتمندان تهران

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت