ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ثبت ۱۸۹۵ ازدواج در هر شبانه روز

نویسنده: احمد اعجازی

ثبت ۱۸۹۵ ازدواج در هر شبانه روز

آمار ازدواج در ایران,آمار ازدواج سفید در ایران,آمار ازدواج کودکان در ایران,آمار ازدواج و طلاق,آمار ازدواج در سال 94,آمار ازدواج,آمار ازدواج در سال 93,آمار ازدواج در سال 95,آمار ازدواج موقت در ایران,آمار ازدواج و طلاق در ایران,ثبت ازدواج در آمریکا,ثبت ازدواج در ایران,ثبت ازدواج در کانادا,ثبت ازدواج موقت,ثبت ازدواج در ترکیه,ثبت ازدواج بین المللی,ثبت ازدواج در انگلستان,ثبت ازدواج در آلمان,ثبت ازدواج در مالزی,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 مرداد 1395

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال با اعلام آخرین آمار ازدواج و استانهایی که دارای بیشترین و کمترین آمار بوده اند، گفت: طی ۴ ماه امسال آمار ازدواج ۲.۲ درصد کاهش داشته است.

به گزارش مهر، علی اکبر محزون به آمار چهار ماهه ازدواج در سال جاری اشاره کرد و گفت: در کل کشور ۹۸۲ هزار و ۲۳۴ واقعه ازدواج به ثبت رسیده که نسبت به همین مدت در سال گذشته ۲.۲ درصد کاهش داشته است.

مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت، به آمار شبانه‌روز و ساعت ازدواج اشاره کرد و گفت: بر اساس آمارهای به ثبت رسیده در هر شبانه روز یک هزار و  ۸۹۵ مورد و در هر ساعت نیز ۷۲ مورد ازدواج ثبت شده است.

محزون در مورد استان هایی که بیشترین تعداد ازدواج های ثبت شده را داشتند، تاکید کرد: به ترتیب استانهای تهران با ۳۲ هزار و ۳۹ واقعه، خراسان رضوی با ۱۹ هزار و ۷۳۵ مورد، خوزستان با۱۷ هزار و  ۲۲۷ واقعه، فارس با ۱۴ هزار و ۲۶۰ واقعه و اصفهان با ۱۲ هزار و ۵۵۳ واقعه ازدواج دارای بیشترین آمار ازدواج به ثبت رسیده، بودند.

وی همچنین به کمترین آمار ازدواج ثبت شده در استان ها نیز اشاره کرد و افزود: استان های سمنان با یک هزار و ۴۲۸ واقعه، ایلام بایک هزار و  ۹۸۸ واقعه، خراسان جنوبی با دو هزار و ۸۱۸ واقعه، کهگیلویه و بویراحمد ۲ هزار و ۸۲۲ واقعه و استان یزد نیز با سه هزار و ۳۹ واقعه ازدواج کمترین آمار ازدواج را به خود اختصاص داده اند.

به گفته مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت، کمترین و بیشترین آمار ازدواج متناسب با تعداد جمعیت استان ها اعلام شده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت