ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تکنیک های بکارگیری رنگ طلایی در دکوراسیون منزل

نویسنده: احمد اعجازی

تکنیک های بکارگیری رنگ طلایی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل ایرانی,دکوراسیون منزل ایرانی ها,دکوراسیون منزل ایرانی 2016,دکوراسیون منزل ایرانی جدید,دکوراسیون منزل ایرانی 2016,دکوراسیون منزل ایرانی سنتی,دکوراسیون منزل ایرانی شیک,دکوراسیون منزل ایرانی کوچک,دکوراسیون منزل ایرانی ساده,دکوراسیون منزل ایرانی+عکس,دکوراسیون منزل عروس,دکوراسیون منزل عروس ایرانی,دکوراسیون منزل عروس,دکوراسیون منزل عروس و داماد,دکوراسیون منزل عروس 2016,دکوراسیون منزل عروس عکس,دکوراسیون منزل عروس جدید,دکوراسیون منزل عروس 95,دکوراسیون منزل عروس2016,دکوراسیون منزل عروس 2016,دکوراسیون منزل بازیگران ایرانی,دکوراسیون خانه بازیگران ایرانی,عکس دکوراسیون منزل بازیگران ایرانی,دکوراسیون خانه های بازیگران ایرانی,عکس دکوراسیون خانه بازیگران ایرانی,دکوراسیون خانه ی بازیگران ایرانی,دکوراسیون داخلی خانه بازیگران ایرانی,مدل دکوراسیون خانه بازیگران ایرانی,دکوراسیون منزل 2016,دکوراسیون منزل کوچک,دکوراسیون منزل کوچک ایرانی,دکوراسیون منزل کوچک عکس,دکوراسیون منزل کوچک,دکوراسیون منزل کوچک,دکوراسیون خانه کوچک,دکوراسیون خانه کوچک ایرانی,دکوراسیون خانه کوچک عروس,دکوراسیون داخلی منزل کوچک,طراحی دکوراسیون منزل کوچک,دکوراسیون منزل با کمترین هزینه,دکوراسیون خانه با کمترین هزینه,تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه,دکوراسیون داخلی منزل با کمترین هزینه,دکوراسیون منزل عروس ایرانی,دکوراسیون آشپزخانه عروس ایرانی,عکس دکوراسیون خانه عروس ایرانی,دکوراسیون خانه عروس ایرانی,دکوراسیون منزل,دکوراسیون منزل,دکوراسیون منزل ایرانی,دکوراسیون منزل کوچک,دکوراسیون منزل عروس,دکوراسیون منزل 2016,دکوراسیون منزل با کمترین هزینه,دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری,دکوراسیون منزل ایرانی,دکوراسیون منزل 2016,دکوراسیون منزل 2016,دکوراسیون منزل 2016,دکوراسیون داخلی منزل 2016,جدیدترین دکوراسیون منزل 2016,دکوراسیون منزل ایرانی 2016,عکس دکوراسیون منزل 2016,دکوراسیون داخلی منزل 2016,مدل دکوراسیون منزل 2016,طراحی دکوراسیون منزل 2016,شیک ترین دکوراسیون منزل 2016

در روزهایی که استفاده از رنگ طلایی برای دکوراسیون بسیار فراگیر شده، برای خلق چنین فضایی باید نکاتی را در نظر داشته باشید. رنگ طلایی با همه ابهتش، زمانی زیبا به نظر می‌رسد که ظرافتش هم در نظر گرفته شود.

 

در روزهایی که استفاده از رنگ طلایی برای دکوراسیون بسیار فراگیر شده، برای خلق چنین فضایی باید نکاتی را در نظر داشته باشید. رنگ طلایی با همه ابهتش، زمانی زیبا به نظر می‌رسد که ظرافتش هم در نظر گرفته شود. اگر تناسب را رعایت نکنید حضور همین رنگ جذاب، فضا را بسیار آزاردهنده می‌کند. برای اینکه با اصول استفاده کردن از رنگ خاص طلایی آشنا شوید سراغ یک معمار و طراح فضای داخلی رفته‌ایم.

این معمار دارای مدرک بین‌المللی ACS و ICS از کانادا و انگلیس است. او در طراحی دکوراسیون داخلی این روزهایش بسیار از رنگ طلایی استفاده می‌کند چون معتقد است طلایی رنگ پرطرفداری در میان ایرانی‌هاست. اصول اضافه کردن رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی را این طراح به شما آموزش می‌دهد.

طلایی مدرن؛ طلایی کلاسیک
رنگ طلایی در سبک کلاسیک شناخته‌شده‌تر است. در واقع این رنگ در هر جایی استفاده شود فضا را لوکس می‌کند. استفاده از رنگ طلایی در سبک مدرن هم منجر می‌شود این سبک کمی به سمت تجمل کشیده شود. در سبک مدرن رنگ طلایی در سطوح صاف‌تری استفاده می‌شود اما در سبک کلاسیک روی منبت‌ها و ابزارهای چوبی و برنز پر نقش و نگار به کار می‌رود؛ مثلا در خانه‌ای به سبک مدرن ممکن است یک دیوار آجری داشته باشید که تنها چند آجر آن را طلایی کنید. از پیشنهادهای دیگر استفاده از رنگ طلایی در خانه‌ای به سبک مدرن، نصب یک قاب طلایی رنگ ساده و بدون هیچ عکسی روی زمینه یک دیوار است.

 

دکوراسیون طلایی خانه,دکوراسیون و چیدمان طلایی

زمانی که رنگ طلایی در معرض مستقیم نور قرار می‌گیرد، درخشش آن چشم را آزار می‌دهد
حذف نور موضعی
رنگ طلایی درخشش دارد. پس احتیاج به استفاده از نور موضعی در فضا وجود ندارد چون باعث می‌شود از جلوه رنگ طلایی کاسته شود و زمانی که طلایی در معرض مستقیم نور قرار می‌گیرد، درخشش آن چشم را آزار می‌دهد. معمولا رنگ طلایی در جاهایی استفاده می‌شود که نور طبیعی نداریم یا به شکلی محدود در فضا وجود دارد. برای دکوراسیونی با رنگ طلایی حتما باید از نورهای آفتابی در فضا استفاده کرد. به این خاطر که رنگ طلایی بیشترین درخشش را در فضای تاریک دارد.

دکور طلایی خانه,روش بکار گیری رنگ طلایی در دکوراسیون

استفاده از رنگ طلایی در سبک مدرن منجر می‌شود این سبک کمی به سمت تجمل کشیده شود
جالب است بدانید رنگ طلایی تنها رنگی است که با تمام گروه‌های رنگی و با تمام رنگ‌ها از سفید تا سیاه جذاب به نظر می‌رسد. طلایی در ترکیب با رنگ‌های پرطرفدار معماری داخلی مثل رنگ فیروزه‌ای، بنفش و مشکی بی‌نظیر است.

مات یا براق؟
رنگ طلایی لوکس‌ترین رنگ دنیاست. به این دلیل که گران‌ترین فلز موجود در دنیا طلاست. استفاده از رنگ طلایی به صورت مات یا براق دو حس مختلف را در دکوراسیون به وجود می‌آورد. وقتی می‌خواهیم در سبک مدرن از رنگ طلایی استفاده کنیم، بهتر است به صورت مینیمال (مختصر و محدود) باشد؛ یعنی از رنگ طلایی با پوشش مات و در کمترین سطح استفاده کنیم ولی زمانی که می‌خواهیم رنگ طلایی بیشتر در فضا به چشم بیاید، باید از طلایی با درصد برق بیشتری استفاده ‌کنیم.

 

دکوراسیون و چیدمان طلایی, نکاتی برای استفاده از رنگ طلایی در خانه

استفاده از رنگ طلایی به صورت مات یا براق دو حس مختلف را در دکوراسیون به وجود می‌آورد
مناسب ترین فضا
اغلب مردم به طراحی داخلی سالن پذیرایی اهمیت بیشتری نسبت به سایر فضاها می‌دهند. استفاده ماهرانه از رنگ طلایی در این فضا منجر به خلق فضایی مجلل می‌‌شود. استفاده از ترکیب رنگ طلایی – مشکی و طلایی – آبی در دکوراسیون پذیرایی بسیار جواب می‌دهد.

ترکیب رنگ طلایی در چیدمان خانه,شیک ترین ترکیب رنگ در خانه

استفاده از ترکیب رنگ طلایی – مشکی و طلایی – آبی در دکوراسیون پذیرایی بسیار جواب می‌دهد
همیشه به یاد داشته باشید رنگ‌هایی مثل طلایی که برق دارند و گرم‌تر هستند باید در حداقل و رنگ‌های سردتر در حداکثر فضا استفاده شوند. درواقع طلایی همان رنگ زرد انرژی‌بخش است که به آن با درصدهای مختلف برق اضافه می‌شود.

فقط اکسسوری‌ها
اتاق خواب فضایی است که ایجاد احساس آرامش در آن، حرف اول را در دکوراسیون داخلی می‌زند. همان‌طور که می‌دانید زرق و برق رنگ طلایی بسیار زیاد است بنابراین بهتر است رنگ طلایی در اکسسوری‌ها، کوسن‌ها و پرده‌های اتاق خواب استفاده شود. تنها در صورتی که لوازم اتاق خواب شما مدرن و ساده است، می‌توانید از یک کاغذدیواری طلایی با طرح شلوغ استفاده کنید.

 

دکوراسیون و چیدمان طلایی, نکاتی برای استفاده از رنگ طلایی در خانه

اتاق خواب فضایی است که ایجاد احساس آرامش در آن، حرف اول را در دکوراسیون داخلی می زند
منطقه ممنوعه
بهتر است در آشپزخانه کمترین رنگ طلایی را به کار ببرید. اکثر دکوراتورهای ماهر دنیا استفاده از رنگ طلایی را تنها به صورت نواری در اطراف کابینت‌ یا سرامیک میانی کابینت‌ها توصیه می‌کنند.

 

روش بکار گیری رنگ طلایی در دکوراسیون,دکوراسیون طلایی خانه

از رنگ طلایی در آشپزخانه برای سرامیک های میانی کابینت‌ها استفاده کنید
نکاتی که هر طلایی بازی باید بداند!
معمولا در فریم قاب، مبلمان و لوستر از رنگ طلایی استفاده می‌شود. دکوراتورها در بخش‌هایی که از نظر حجمی کوچک‌تر هستند از رنگ طلایی استفاده می‌کنند و رنگ سردی مثل آبی، خاکستری و سبز در پارچه مبل و حداکثر فضا استفاده می‌شود تا جلوه رنگ طلایی در کنار آنها دوچندان شود. این تناسب باعث زیبایی فضا می‌شود.

دکوراسیون طلایی خانه, دکوراسیون و چیدمان طلایی

معمولا در فریم قاب، مبلمان و لوستر از رنگ طلایی استفاده می‌شود
همچنین پارچه‌های ابریشمی طلایی رنگ برای پرده و کوسن مناسب هستند اما باز هم مراقب باشید اگر برای پرده در حجم زیاد استفاده شود، بهتر است زمینه پرده رنگی به غیر از طلایی داشته باشد و فقط نقوش پارچه هاله ای طلایی رنگ باشد. این نکته رنگ طلایی را پخته تر و جذاب تر به نمایش می‌گذارد.

برچسب ها : ایجاد رنگ طلایی در فتوشاپ،ترکیب رنگ طلایی برای دیوار،ترکیب رنگ طلایی در چاپ،ترکیب رنگ طلایی در فتوشاپ،ترکیب رنگ طلایی ساختمان،ترکیب رنگ طلایی و دودی،ترکیب رنگ موی طلایی بدون دکلره،ترکیب رنگ موی طلایی دودی،تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه،جدیدترین دکوراسیون منزل 2016،درصد رنگ طلایی در چاپ،درصد رنگ طلایی در چاپ افست،درصد رنگ طلایی در فتوشاپ،دكوراسيون داخلي منزل 2016،دكوراسيون منزل،دكوراسيون منزل ايراني،دكوراسيون منزل عروس،دكوراسيون منزل كوچك،دکوراسيون منزل 2016،دکوراسيون منزل کوچک،دکوراسیون آشپزخانه عروس ایرانی،دکوراسیون خانه با کمترین هزینه،دکوراسیون خانه بازیگران ایرانی،دکوراسیون خانه عروس ایرانی،دکوراسیون خانه کوچک،دکوراسیون خانه کوچک ایرانی،دکوراسیون خانه کوچک عروس،دکوراسیون خانه های بازیگران ایرانی،دکوراسیون خانه ی بازیگران ایرانی،دکوراسیون داخلی خانه بازیگران ایرانی،دکوراسیون داخلی منزل 2016،دکوراسیون داخلی منزل با کمترین هزینه،دکوراسیون داخلی منزل کوچک،دکوراسیون منزل،دکوراسیون منزل 2016،دکوراسیون منزل ایرانی،دکوراسیون منزل ایرانی 2016،دکوراسیون منزل ایرانی جدید،دکوراسیون منزل ایرانی ساده،دکوراسیون منزل ایرانی سنتی،دکوراسیون منزل ایرانی شیک،دکوراسیون منزل ایرانی کوچک،دکوراسیون منزل ایرانی ها،دکوراسیون منزل ایرانی+عکس،دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری،دکوراسیون منزل با کمترین هزینه،دکوراسیون منزل بازیگران ایرانی،دکوراسیون منزل عروس،دکوراسیون منزل عروس 2016،دکوراسیون منزل عروس 95،دکوراسیون منزل عروس ایرانی،دکوراسیون منزل عروس جدید،دکوراسیون منزل عروس عکس،دکوراسیون منزل عروس و داماد،دکوراسیون منزل عروس2016،دکوراسیون منزل کوچک،دکوراسیون منزل کوچک ایرانی،دکوراسیون منزل کوچک عکس،رنگ طلايي در فتوشاپ،رنگ طلايي مو،رنگ طلایی بدون دکلره،رنگ طلایی برای چاپ،رنگ طلایی برای ساختمان،رنگ طلایی به انگلیسی،رنگ طلایی چاپ،رنگ طلایی در چاپ،رنگ طلایی در چاپ افست،رنگ طلایی در چاپ دیجیتال،رنگ طلایی در دکوراسیون،رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی،رنگ طلایی در دکوراسیون منزل،رنگ طلایی در ساختمان،رنگ طلایی در فتوشاپ،رنگ طلایی دودی،رنگ طلایی دیوار،رنگ طلایی ساختمان،رنگ طلایی کاغذ دیواری،رنگ طلایی مو،رنگ مو طلایی بدون دکلره،رنگ مو طلایی دودی،رنگ مو طلایی دودی برنز،رنگ موي طلايي،رنگ موی دودی طلایی بدون دکلره،رنگ موی طلایی،رنگ موی طلایی بدون دکلره،رنگ موی طلایی تیره،رنگ موی طلایی دودی،رنگ موی طلایی دودی برنز،رنگ موی طلایی روشن،رنگ موی طلایی روشن بدون دکلره،رنگ موی طلایی قهوه ای،رنگ موی قهوه ای طلایی بدون دکلره،ساخت رنگ طلایی در فتوشاپ،ساخت رنگ طلایی ساختمان،ساختن رنگ طلایی در فتوشاپ،شماره رنگ طلایی در فتوشاپ،شیک ترین دکوراسیون منزل 2016،طراحی دکوراسیون منزل 2016،طراحی دکوراسیون منزل کوچک،عکس دکوراسیون خانه بازیگران ایرانی،عکس دکوراسیون خانه عروس ایرانی،عکس دکوراسیون منزل 2016،عکس دکوراسیون منزل بازیگران ایرانی،عکس رنگ موی طلایی دودی،فرمول رنگ دودی طلایی،فرمول رنگ زیتونی طلایی بدون دکلره،فرمول رنگ طلایی بدون دکلره،فرمول رنگ موی طلایی بدون دکلره،فرمول رنگ موی طلایی دودی،كد رنگ طلايي در فتوشاپ،کد رنگ طلایی در چاپ،کد رنگ طلایی در چاپ افست،کد رنگ طلایی در فتوشاپ،مدل دكوراسيون منزل 2016،مدل دکوراسیون خانه بازیگران ایرانی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت