ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تکذیب وجود ۸ میلیون معتاد در کشور/ حدود ۱.۵ میلیون معتاد داریم

نویسنده: احمد اعجازی

تکذیب وجود ۸ میلیون معتاد در کشور/ حدود ۱.۵ میلیون معتاد داریم

آمار معتادان در ایران,آمار معتادان,آمار معتادان کشور,آمار معتادان جهان,آمار معتادان در ایران,آمار معتادان تزریقی در ایران,آمار معتادان در افغانستان,آمار معتادان تهران,آمار معتادان شیشه,آمار معتادان به مواد مخدر,تعداد معتادان در ایران,تعداد معتادان کشور,تعداد معتادان,تعداد معتادان تهران,تعداد معتادان در کشور,تعداد معتادان در افغانستان,تعداد معتادان دنیا,تعداد معتادان تزریقی در ایران,تعداد معتادان در جهان,تعداد معتادان شهر تهران,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 03 مرداد 1395

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نظر برخی کارشناسان در خصوص وجود بیش از ۸ میلیون معتاد در کشور را رد کرد.

سردار علی مویدی در گفتگو با  مهر، افزود: آمار جدیدی از تعداد معتادان در کشور در دست نیست . تا زمانی که نتایج جدید اعلام شود، آمار تعداد معتادان همان است که پیش از این اعلام شده است.

وی در واکنش به اظهار نظر برخی کارشناسان در مورد وجود بیش از ۸ میلیون معتاد حرفه ای و تفننی در کشور تاکید کرد: این آمار به هیچ عنوان مورد تایید نیست و افرادی که این اعداد و ارقام را ارائه می دهند باید اعلام کنند که منبع آمارشان کجاست.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: مرجع اعلام آمار معتادان در کشور مشخص است و بر این اساس تعداد معتادان کشور همان عدد حدودی ۱.۵ میلیون نفر در کشور است و هر گونه آمار دیگری در این زمینه را تکذیب می کنم.

به گزارش مهر، طی ماه‌های گذشته برخی کارشناسان و مسئولان دولتی کشور تعداد معتادان حرفه ای، تفننی و افرادی را که به صورت پراکنده مواد مخدر مصرف می کنند، را بیش از ۸ میلیون اعلام کرده بودند. در این زمینه ناصر صبحی، مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی وزارت ورزش و جوانان هم از وجود ۸ تا ۱۰ میلیون معتاد در کشور خبر داده بود.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت