ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تکذیب اعزام تروریست از عربستان به ایران

نویسنده: علی باستانی

تکذیب اعزام تروریست از عربستان به ایران

 

تروریست عربستانی,عربستان تروریست,پوتین عربستان تروریست,روسیه عربستان تروریست,تروریست,تروریست های داعش,تروریست کیست,تروریستهای ایرانی,تروریستهای سوریه,تروریست داعش,تروریست های وحشی داعش,تروریست سوریه,تروریست های تکفیری,تروریست تکفیری,تروریست درایران,تروریسم درایران,دستگیری تروریست درایران,تروریست ها درایران,

 

کنسولگری عربستان سعودی در اربیل عراق با صدور بیانیه‌ای حمایت از گروه‌های تروریستی و اعزام آن‌ها به ایران را منکر شده است.

در این بیانیه گفته شده است که ادعای نقش ریاض در درگیری‌های مرزی در ایران «بی‌پایه و نادرست» است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هفته گذشته در اینستاگرام نوشته بود که کنسولگری عربستان سعودی در کردستان عراق دو هسته تروریستی را به مرزهای ایران اعزام کرده است.

وی خطاب به مقامات ارشد عربستان نوشت: «دو گروه تروریستی را با فرماندهی کنسولگری خود در اربیل، وارد مرزهای کردستان ایران کردید و همه آنها کشته شدند.»

اظهارات رضایی پس از آن مطرح شد که دو گروه تروریستی تلاشی ناکام برای ایجاد ناامنی در شمال غربی کشور داشتند. بنا بر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این دو گروه که قصد داشتند از طریق «اشنویه» در کشور ایجاد ناامنی کنند، با پاسخ نیروهای سپاه مواجه شده‌اند. 12 نفر از اعضای این دو گروه در جریان درگیری‌های هفته گذشته کشته شدند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت