ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

توهین‌های نژادپرستانه به یک بازیگر زن

نویسنده: علی باستانی

توهین‌های نژادپرستانه به یک بازیگر زن

 

نژادپرستانه,شعار نژادپرستانه,حملات نژادپرستانه,جملات نژادپرستانه,آهنگ نژادپرستانه,بازیگر سیاه پوست هالیوود,بازیگر سیاه پوست سریال پژمان,بازیگران سیاهپوست هالیوود,شکارچیان روح,شکارچی روح,فیلم شکارچیان روح,دانلود شکارچیان روح,دانلود فیلم شکارچیان روح,دانلود بازی شکارچیان روح,درباره فیلم شکارچیان روح,

 

لزلی جونز بازیگر سیاه‌پوست فیلم «شکارچیان روح» تازه‌ترین قربانی هتاکی‌های آنلاین در شبکه اجتماعی توئیتر شد.
«شکارچیان روح» از آغاز امر فیلمی پرحاشیه بود. در گام نخست انتخاب بازیگران زن برای ایفای نقش‌های اصلی فیلم موج گسترده‌ای از اعتراض به وجود آورد. معترضان با راه‌انداختن کمپین موفق شدند تا تریلر فیلم را به نامحبوب‌ترین ویدئوی تاریخ یوتیوب بدل کنند.

این فیلم در نهایت هفته پیش در آمریکا اکران شد و این بار پیکان حملات به سوی یکی از بازیگران زن فیلم نشانه رفت و بسیاری در توئیتر او را هدف هتاکی‌های نژادپرستانه قرار دادند.

موج توئیت‌های نژادپرستانه در این باره دوشنبه غروب سرازیر شد که بسیاری از آن‌ها مستقیماً به لزلی جونز اشاره می‌کردند. جونز در این رابطه گفت: «بسیار ناراحت کننده است. انگار که بسیاری از این توئیت‌ها را کودکانی نادان و بی‌ادب نوشته‌اند. باید از خودت متنفر باشی که بتوانی این چنین تنفر را بیان کنی. من حتی در سخت‌ترین روزهای زندگی خود نیز قادر نیستم این حد از تنفر و بیزاری را بروز دهم.»

او در ادامه افزود: «پیش از این تعجب می‌کردم که چرا برخی چهره‌های مشهور در توئیتر حضور ندارند، اکنون دلیل آن را به خوبی می‌فهمم.»

جونز ماه مارس پس از حملاتی مشابه تصمیم به خروج از شبکه‌های اجتماعی گرفته بود، اما پل فیگ کارگردان «شکارچیان روح» او را مجاب به ماندن می‌کند.

فیگ دوشنبه در پاسخ به این هتاکی‌ها نوشت: «لزلی جونز یکی از بهترین افرادی است که می‌شناسم. هر حملۀ شخصی به این بازیگر حمله‌ای به کل ماست.» او مردم را تشویق کرد که با هشتگ «عشق برای لزلی جونز» او را حمایت کنند.

شگفت این که حتی منتقد فیلم نشریه گاردین نیز از حملات آنلاین این افراد در امان نماند. این منتقد از پنج ستاره ممکن به «شکارچیان روح» چهار ستاره داده بود.

توئیتر هنوز واکنشی به این رویداد نشان نداده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت