ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تهران خنک می شود

نویسنده: احمد اعجازی

تهران خنک می شود

هوای تهران در 24 ساعت آینده,هوای تهران در روزهای آینده,هوای تهران امروز و فردا,هوای تهران,هوای تهران در روزهای اینده,هوای تهران آلودگی,هوای تهران فردا چگونه است,هوای تهران تا آخر هفته,هوای تهران در روز جمعه,هوای تهران چند درجه است,گزارش آب و هوا تهران,گزارش آب و هوا مشهد,گزارش آب و هوا,گزارش آب و هوا همدان,گزارش آب و هوا اهواز,گزارش اب و هوا شیراز,گزارش آب و هوا افغانستان,گزارش آب و هوا مازندران,گزارش آب و هوا کرج,گزارش آب و هوا آنلاین,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 مرداد 1395

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: دمای تهران تا دو روز آینده با کاهش سه درجه ای به 34 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

به گزارش ایرنا، براساس بررسی و تحلیل اطلاعات و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان امروز صاف تا کمی ابری گاهی با وزش باد و در ارتفاعات همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود.

همچنین در روزهای سه شنبه و چهارشنبه آسمان تهران قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و در پاره ای نقاط (بخصوص ارتفاعات) همراه با رگبار پراکنده و رعدو برق خواهد بود.

براساس این گزارش کمینه و بیشینه دمای پایتخت امروز( 26 و37) در روزهای سه شنبه (25و36) و چهار شنبه( 25 و 34) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

این گزارش حاکی است ایستگاه های ورامین و فیروزکوه-امین آباد با دمای 39 و 21 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین شهرهای استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت