ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تهدید جان دختران با کلیپس و گیره‌سرهای چینی

نویسنده: احمد اعجازی

تهدید جان دختران با کلیپس و گیره‌سرهای چینی

کلیپس مو,کلیپس به انگلیسی,کلیپس,کلیپستان,کلیپس کاغذ,کلیپس دخترا,کلیپس چیست؟,کلیپس دختر,کلیپس سر,کلیپس مویی,گیره سر,گیره سر دخترانه,گیره سر نمدی,گیره سر نگین دار,گیره سر بافتنی,گیره سر نگینی,گیره سر ژله ای,گیره سر با نمد,گیره سر دخترونه,گیره سر به انگلیسی,

تاریخ انتشار : شنبه, 08 خرداد 1395

گیره های ارزان قیمت موی سر که این روزها به صورت فله ای و حراج در اکثر مغازه ها به فروش می رسند خطرات و بیماری های مرگباری را به همراه دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، کارشناسان غربی به تازگی اعلام کرده اند گیره های پلاستیکی مخصوص بستن موی سر که ساخت کشور چین است و در اغلب کشورهای جهان به دلیل قیمت پایین طرفداران فراوانی دارند از پلاستیک های بازیافت شده ساخته می شوند و می توانند ناقل ابتلا به انواع بیماری ها و امراض پوستی در افراد شوند.

گفتنی است، علاوه بر گیره های مو، بندهای مخصوص بستن موی سر که در سالن های آرایشی استفاده می شود از آلوده ترین نوع مواد پلاستیکی که از سطل های زباله تفکیک شده اند ساخته و باعث ایجاد عفونت های پوستی و ورود انواع باکتری ها به بدن می شوند.

کارشناسان پوست و مو هشدار می دهند این روزها خانم ها باید قبل از خرید هرگونه محصول آرایشی و بهداشتی از کیفیت آن مطمئن شوند و از مراکز معتبر خرید کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت