ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«تنگسیر» امیر نادری به نمایش درمی‌آید

نویسنده: علی باستانی

«تنگسیر» امیر نادری به نمایش درمی‌آید

 

تنگسیر,تنگسیر صادق چوبک,تنگسیر بهروز وثوقی,تنگسیر صادق چوبک pdf,تنگسیر دانلود فیلم,تنگسیر pdf,تنگسیر کجاست,تنگسیر youtube,تنگسیر یعنی چه,تنگسیر چوبک,فیلم تنگسیر,فیلم تنگسیر بهروز وثوقی,فیلم تنگسیر امیر نادری,فیلم تنگسیر ویکی پدیا,دانلود فیلم تنگسیر با لینک مستقیم,دانلود فیلم تنگسیر با کیفیت بالا,دانلود فیلم تنگسیر بهروز وثوقی,دیالوگ فیلم تنگسیر,بازیگران فیلم تنگسیر,نقد فیلم تنگسیر,امیر نادری,امیر نادری دونده,امیر نادری عکاس,امیر نادری تنگنا,امیر نادری فیلم,امیر نادری دانلود,دونده امیر نادری دانلود,تنگسیر امیر نادری,جستجو امیر نادری,امیرحسین نادری,

 

فیلم ˝تنگسیر˝ به کارگردانی امیر نادری در خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.
به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، فیلم “تنگسیر” به کارگردانی امیر نادری دوشنبه 1 شهریور در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش در می‌آید.

زائرمحمد هنگامی که می‌خواهد ورزای سکینه را که فرار کرده است رام کند؛ به گاو صدمه می‌زند و مورد سرزنش سکینه واقع می‌شود که او اگر زور و بازو دارد برود طلب‌ش را که بزرگان بوشهری خورده‌اند بگیرد. این حادثه، و پرخاش تحقیر سکینه نسبت به زائرمحمد، موجب می‌شود تا او برای گرفتن طلبش از آقا علی وکیل، عبدالکریم حاج حمزه، ابول گنده رجب و شیخ ابوتراب برازجانی اقدام کند. آن‌ها زائر محمد را تحقیر کرده بیرون می‌کنند و می‌گویند که سرمایه‌اش در معامله سوخت شده است. زائر محمد تفنگ قدیمی و تبر زنگ زده‌اش را از زیر خاک بیرون می‌آورد و پس از خداحافظی از همسرش شهرو درصدد انتقام بر می‌آید. او پس از کشتن عبدالکریم حاج حمزه و شیخ ابوتراب از دست امنیه‌ها به اغذیه فروشی بارون آساتور پناه می‌برد و از اسماعیل، شاگرد بارون آساتور، می‌خواهد که با پدر همسرش تماس بگیرد و شهرو و فرزندانش را برای سفر آماده کند. به دستور نایب امینه‌ها در اطراف خانه ابول گنده رجب کشیک می‌کشند. اما زائر محمد با همکاری مردم او را از خانه بیرون کشیده و با شلیک گلوله از پا درمی‌آورد، و سرانجام به آب می‌زند تا به همسر و فرزندانش در آن سوی ساحل ملحق شود.

فیلم “تنگسیر” به کارگردانی امیر نادری دوشنبه 1 شهریور در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش در می‌آید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت