ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تمهیدات پلیس برای روزهای برگزاری کنکور

نویسنده: علی باستانی

تمهیدات پلیس برای روزهای برگزاری کنکور

 

روزهای برگزاری کنکور ارشد 95,روزهای برگزاری کنکور ارشد 95,روزهای برگزاری کنکور 95,روزهای برگزاری کنکور ارشد 95,روزهای برگزاری کنکور,روزهای برگزاری کنکور ارشد 95,روزهای برگزاری کنکور 95,روزهای برگزاری کنکور سراسری 95,روزهای برگزاری کنکور سراسری,روزهای برگزاری کنکور ارشد 95,برگزاری کنکور 95,برگزاری کنکور ارشد 95,برگزاری کنکور ارشد آزاد 95,برگزاری کنکور ارشد,برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 95,برگزاری کنکور سراسری,برگزاری کنکور ارشد 96,برگزاری کنکور ۹۵,برگزاری کنکور دکتری 95,برگزاری کنکور ارشد دانشگاه آزاد 95,

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران با اشاره به تمهیدات راهنمایی و رانندگی برای روزهای برگزاری کنکور سراسری گفت: ورود داوطلبان کنکور با خودرو شخصی در صورتی که حوزه امتحانی آنها واقع در محدوده طرح های اصلی ترافیک و زوج و فرد باشد، منعی ندارد.

سرهنگ «مراد مرادی» با تاکید بر اینکه این تصمیم حسب دستور رئیس پلیس راهور پایتخت است، افزود: این طرح شامل داوطلبانی می شود که محل برگزاری آزمون آنها در محدوده ترافیک یا زوج و فرد باشد و قصد دارند از خودروی شخصی خود برای رسیدن به محل برگزاری آزمون استفاده کنند.

وی تصریح کرد: داوطلبان و یا والدین آنها می توانند پس از اتمام آزمون و از روز شنبه با دردست داشتن کپی کارت آزمون و کپی کارت خودرو (در صورتی که خود و یا والدینشان مالک خودرو باشند) به واحد های رسیدگی به تخلفات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت مراجعه کنند.

به گفته سرهنگ مرادی، این تصمیم به منظور رفاه حال داوطلبان کنکور گرفته شده و جریمه اعمال شده ورود غیر مجاز به طرح ترافیک و زوج و فرد در روز آزمون از سیستم حذف می شود.

وی خاطر نشان کرد: ماموران پلیس راهور تهران بزرگ در زمان برگزاری آزمون برای تسهیل در امر عبور و مرور در آن محدوده حضوری ویژه خواهند داشت.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت همچنین به داوطلبان و والدین آنها توصیه کرد: در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و اتوبوس برای رساندن خود به محل برگزاری آزمون استفاده کنند.

آزمون سراسری دانشگاه های کشور امروز پنجشنبه و فردا جمعه برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت