ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تمرکز فیس‌بوک روی بازی‌ها جدی می‌شود

نویسنده: علی باستانی

تمرکز فیس‌بوک روی بازی‌ها جدی می‌شود

 

بازی های فیس بوک,بازی های فیسبوکی,بهترین بازی های فیس بوک,بازی های دو نفره فیسبوک,بازی های رایانه ای فیسبوک,بازی های facebook,هک بازی های فیس بوک,دانلود بازی های فیس بوک,بازی های انلاین فیسبوک,بازی های انلاین فکری فیس بوک تخته نرد,

 

شرکت «یونیتی» (Unity)، سازنده‌ی موتور بازی‌سازی به همین نام، اخیرا با فیس‌بوک وارد یک همکاری جدید شده است. یونیتی و فیس‌بوک می‌خواهند یک پلتفرم بازی برای بازی‌های کوچک فیس‌بوکی بسازند. این همکاری هم‌چنین به شرکت‌های بازسازی کمک خواهد کرد تا بازی‌های‌شان را به پلتفرم بازی فیس‌بوک بیاورند.
استودیوهای بازی‌سازی مختلف می‌توانند برای دریافت ابزار نسخه‌ی آزمایشی پلتفرم فیس‌بوک، درخواست‌های‌شان را تا ۳۱ آگوست ارسال کنند. ابزار ساخت بازی برای فیس‌بوک مستقیما به ادیتور یونیتی اضافه خواهد شد.

فیس‌بوک قرار بود یک پلتفرم برای بازی‌های دسکتاپ به اسم Facebook Games Arcade راه بیاندازد، اما ظاهرا این شرکت بی‌خیال استفاده از این اسم شده و فقط به «پلتفرم بازی فیس‌بوک» بسنده کره است.

 تمرکز فیس‌بوک روی بازی‌ها جدی می‌شود

هنوز اطلاعات بیشتری از این پلتفرم بازی نداریم. برای مثال نمی‌دانیم که آیا پلتفرم بازی فیس‌بوک محدود به مروگر است، یا یک برنامه‌ی کاملا جدا مختص دسکتاپ. فقط می‌دانیم که این پلتفرم، قابلیت‌هایی مثل News Feed یا هشدارهای فیس‌بوک را کنار می‌گذارد تا بتوان بدون حواس‌پرتی، فقط روی بازی تمرکز کرد.

بازی‌هایی مثل فارم‌ویل یا انواع مختلف کارت بازی روی فیس‌بوک طرفداران زیادی داشتند، اما امروزه بیشتر این افراد به استفاده از گوشی‌های هوشمندشان روی آورده‌اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت