ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تمام وانت‌های داخلی بی‌کیفیت‌ بودند!

نویسنده: احمد اعجازی

تمام وانت‌های داخلی بی‌کیفیت‌ بودند!

قیمت وانت های داخلی,رده بندی کیفی وانت های داخلی,کیفیت وانت آریسان,کیفیت وانت کارا,کیفیت وانت کاپرا,کیفیت وانت فوتون,کیفیت وانت مزدا,کیفیت وانت ریچ,کیفیت وانت پراید,کیفیت وانت شوکا,کیفیت وانت وینگل,کیفیت وانت پیکان,

تاریخ ایجاد در دوشنبه, 01 شهریور 1395

نزدیک به صد درصد (۹۹.۲) وانت‌های تولیدی در خودروسازان داخلی در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند.

به گزارش ایسنا، براساس ارزیابی صورت گرفته معادل ۹۹.۲ درصد از وانت‌های تولیدی در تیر ماه امسال (براساس تیراژ تولید) تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

هیچ کدام از وانت‌های تولیدی در تیر ماه امسال دو ستاره کیفی را کسب نکرده و تنها ۰.۸ درصد از وانت‌های تولیدی توانسته‌اند سه ستاره کیفی را کسب کنند.

نکته قابل توجه این است که هیچ یک از وانت‌های تولیدی از سوی خودروسازان داخلی در تیر ماه امسال نتوانسته‌اند چهار یا پنج ستاره کیفی را کسب کنند.

درواقع با کیفیت‌ترین وانت تولید داخل تنها سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده و تیراژ تولید آن نیز کمتر از یک صدم تیراژ وانت‌های تولیدی بوده و بیش از ۹۹ درصد وانت‌های تولیدی در ایران در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند.

در روش ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی (آدیت)، تعیین و اعلام سطح کیفی خودروها با استفاده از مدل درجه‌بندی یک تا پنج ستاره، صورت می‌گیرد. در این مدل یک ستاره، پایین‌ترین سطح کیفی و پنج ستاره، بالاترین سطح کیفی خودروها را نشان می‌دهد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت