ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تفریحات هیجان انگیز در تهران

نویسنده: علی باستانی

تفریحات هیجان انگیز در تهران

 

 

تفریحات دبی,تفریحات دبی با قیمت,تفریحات دبی در ماه رمضان,تفریحات دبی قیمت,تفریح دبی,بهترین تفریحات دبی,هزینه تفریحات دبی,نرخ تفریحات دبی,تفریحات شبانه دبی,تفریحات آبی دبی,تفریحات تهران,تفریحات تهران,تفریحات تهرانی ها,تفریحات تهران در نوروز,تفریح تهران,تفریح تهرانی ها,تفریحات در تهران,آژانس تفریحات تهران,تفریحات اطراف تهران,تفریحات بام تهران,تفریحات شبانه استانبول,تفریحات شبانه استانبول,تفریح شبانه استانبول,تفریحات شبانه در استانبول,تفریح شبانه در استانبول,تفریحات پاتایا,تفریحات پاتایا,تفریحات شبانه پاتایا,تفریحات در پاتایا,قیمت تفریحات پاتایا,بهترین تفریحات پاتایا,تفریحات شبانه در پاتایا,تفریح پاتایا,هزینه تفریحات پاتایا,تفریحات آنتالیا,تفریحات آنتالیا در نوروز,تفریحات انتالیا,تفریح آنتالیا,تفریحات در آنتالیا,تفریحات شبانه آنتالیا,بهترین تفریحات آنتالیا,قیمت تفریحات آنتالیا,تفریحات آبی آنتالیا,هزینه تفریحات آنتالیا,تفریحات سالم,تفریحات سالم در ایران,تفریحات سالم نوجوانان,تفریحات سالم برای نوجوانان,تفریحات سالم چیست,تفریحات سالم در ایران,تفریحات سالم برای جوانان,تفریحات سالم در تهران,تفریحات سالمندان,تفریحات سالم از نظر اسلام,تفریحات پوکت,تفریحات پوکت تایلند,تفریحات پوکت,تفریحات در پوکت,تفریحات شبانه پوکت,قیمت تفریحات پوکت,هزینه تفریحات پوکت,تفریحات جزیره پوکت,تفریحات شبانه در پوکت,تفریح پوکت,تفریحات قشم,تفریحات قشم,تفریح قشم,تفریحات جزیره قشم,تفریحات آبی قشم,تفریحات دریایی قشم,تفریحات در قشم,تفریحات دریایی قشم,تفریحات دریایی در قشم,تفریحات در جزیره قشم,تفریحات مالزی,تفریحات مالزی,قیمت تفریحات مالزی,تفریحات شبانه مالزی,تفریحات کشور مالزی,هزینه تفریحات مالزی,بهترین تفریحات مالزی,تفریحات ناسالم در مالزی,تفریحات شبانه در مالزی,تفریح مالزی

 

 

کم نیستند آدم هایی که حاضر هستند هزینه زیادی کنند تا دوز آدرنالین خونشان بالا برود. آدم های هیجان طلبی که شاید برای یک تجربه جدید تصمیم بگیرند به اعماق جنگل های آمازون بروند یا از روی کوه آلپ با چتر پایین بپرند.

برای کسانی که دنبال هیجان هستند تهران گزینه های هیجان انگیزی دارد. برای چنین تجربه هایی نیازی نیست کیلومترها سفر کنید. در همین تهران خودمان هم مکان های تفریحی ای وجود دارند که می توانند نفستان را در سینه حبس کنند. ما به دنبال تفریحاتی رفتیم که سرعت در آنها حرف اول را می زند. تفریحاتی که لذت تجربه هیجان در سرعت بالا را در اختیار شما قرار می دهند و چندان هم دور از دسترس نیستند.

* بانجی جامپینگ

حواله مشکلات به قوزک پا

بانجی جامپینگ ورزشی است که تجربه سقوط با سرعت بالا را برای شما تداعی می کند. شاید سقوط با سر به سمت زمین ترسناک به نظر برسد اما بانجی جامپینگ کارهای حرفه ای ادعا می کنند بعد از هر بار پرش با این وسیله، تا یکی دو هفته با یادآوری آن لبخند می زنند و مشکلات زندگی هم هیچ تاثیری روی حال خوبشان ندارد.

مناسب چه افرادی است:

  • فقط برای آقایان
  • حداکثر وزن: 99 کیلوگرم
  • سن: بالای 14 سال

شرایط جسمی:

نداشتن مشکل قلبی و دیسک کمر، نداشتن پلاتین در قوزک پا، در 6 ماه اخیر عمل چشم نداشته باشد.

فردی یا گروهی: فردی

حداکثر ارتفاع: 40 متر

مدت زمان: بالا رفتن از پله ها زمان زیادی می برد اما خود سقوط چند 3 ثانیه بیشتر طول نمی کشد!

طول مسیر: 40 متر

ساعات فعالیت: شنبه تا پنج شنبه 17 الی 22:30، جمعه ها تعطیل است.

آدرس بانجی جامپینگ توچال: تهران، بزرگراه شهید چمران، انتهای خیابان ولنجک، مجموعه تله کابین توچال

آدرس بانجی جامپینگ بوستان ولایت: تهران: انتهای اتوبان نواب، بوستان ولایت، درب 4 شهر ورزش، بعد از آتش نشانی

55000 تومان


* کارتنیگ

سرعت را بدون مخاطره تجربه کنید!

این جمله ساده شعار مجموعه تفریحی ورزشی کارتینگ آزادی است. از روزی که چند خلبان قدیمی نشستند و از وسایل کنار دستشان یک ماشین ساده و کوچک ساختند و توسط آن با هم به رقابت پرداختند مدت زیادی می گذرد. اما این ماشین های کوچک کم کم جای خود را بین مردم و عاشقان سرعت باز کردند و ورزش هیجان انگیزی به نام کارتنیگ را به وجود آوردند.

تفریحات هیجان انگیز در تهران

مناسب چه افرادی است؟

سن: 10 سال به بالا

قد: 140 سانت به بالا

فردی و گروهی: 7 تا 9 نفر در هر دور

حداکثر ارتفاع: ندارد

مدت زمان: 6 دقیقه

طول مسیر: 800 متر

ساعات فعالیت: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 23، آخر هفته و روزهای تعطیل از ساعت 10 الی 24

آدرس: تهران، ضلع شرقی استادیوم آزادی، جنب پارکینگ شماره 13

30000 تومان


* زیپ لاین

تجربه پرواز بدون بال

نحوه کار این وسیله پیچیده است. شما را به یک قرقره می بندند و روی یک سیم بکسل که بالای دره قرار گرفته رها می کنند تا بعد از طی مسیر به آن طرف دره برسید. مدل های کوچک این وسیله قبلا در پارک های مختلف راه اندازی شده بود اما شکل حرفه ای تر و هیجان انگیزتر آن مدتی است در توچال راه اندازی شده. زیپ لاین توچال در جاده سلامتی قرار دارد و مسیر حرکتش روی رود دره ولنجک است.

تفریحات هیجان انگیز در تهران

مناسب چه افرادی است:

حداکثر وزن: 100 کیلو

شرایط جسمی: نداشتن ناراحتی قلبی، بارداری، فشار خون

فردی یا گروهی: فردی در 2 لاین مختلف

حداکثر ارتفاع: 60 متر

مدت زمان استفاده: 20-15 ثانیه

طول مسیر: 170 متر

ساعات فعالیت: روزهای عادی از 5 عصر تا 11 شب و جمعه ها از 10 صبح تا 11 شب.

آدرس: مجموعه تله کابین توچال، مسیر تندرستی

25000 تومان


* جت اسکی

تک چرخ در اقیانوس آرامش

شاید امکان وجود تفریحاتی مانند جت اسکی در تهران کمی سخت باشد. اما کافی است یک روز بند و بساط را جمع کنید و راهی کویر جنوبی تهران شوید تا به دریاچه مصنوعی فشافویه برسید. در این دریاچه می توان روزانه تا 300 مراجعه کننده دید که به هوای انجام ورزش های آبی آمده اند. البته اگر در روزهای تعطیل یا آخر هفته به فشافویه بروید، می توانید حتی تا هزار نفر را هم مشاهده کنید که مشغول جت اکسی، اسکی روی آب و باقی تفریحات آبی هستند. جت اسکی دریاچه چیتگر هم از سال گذشته راه افتاده است.

تفریحات هیجان انگیز در تهران

محدودیت استفاده: ندارد

فردی یا گروهی: فردی

حداکثر ارتفاع: ندارد

مدت زمان استفاده: یک ساعت

مساحت: 280 هکتار

ساعات فعالیت: شنبه تا چهارشنبه 11 الی 19، پنجشنبه ها 9:30 الی 19

آدرس: نرسیده به فرودگاه امام، در کیلومتر 18 اتوبان تهران قم، دریاچه فشافویه

150000 تومان


* سورتمه

سواری در ارتفاعات

سورتمه ریلی تشکیل شده از یک کابین که روی یک ریل غیرمستقیم و پیچ در پیچ حرکت می کند. این وسیله با خم و قوس ها، سربالایی و سرپایینی های مختلف در ارتفاعات تهران تجربه هیجان هرچه بیشتر را برای مصرف کنندگان امکان پذیر می سازد. علاوه بر اینها موقعیت مکانی سورتمه تهران باعث می شود در زمان استفاده از این وسیله از دیدن مناظر زیبای شهر تهران هم لذت زیادی ببرید.

تفریحات هیجان انگیز در تهران

محدودیت استفاده: وزن بیشتر از 120 کیلو، بچه های زیر 3 سال

شرایط جسمانی: نداشتن ناراحتی قلبی، بارداری، فشار خون

فردی یا گروهی: کودکان زیر 7 سال با همراه

حداکثر ارتفاع: 11 متر

مدت زمان استفاده: 3 الی 4 دقیقه

طول مسیر: یک کیلومتر

ساعات فعالیت: روزهای عادی 10 صبح الی 21 شب

آدرس: خیابان دربند، انتهای خیابان اسداللهی، پارک گلابدره، سورتمه تهران

14000 تومان


اسکیت یو

هیجان رفت و برگشت

اسکیت یو هم یکی از آن وسیله های خیلی پرهیجان است که خاطره آن تا مدت ها در ذهن افراد باقی می ماند. این دستگاه مهیج شبیه ترن است. حرکت آن روی ریلی شبیه یو است که 30 درجه از یو بازتر است. علاوه بر این خود کابین هم به صورت دایره ای درجا حرکت می کند، کابین از بالای یو حرکت می کند و 5 تا 6 بار این مسیر را طی می کند.

تفریحات هیجان انگیز در تهران

محدودیت استفاده: بیماران ناراحتی قلبی، خانم های باردار، فشار خون

فردی یا گروهی: 16 نفر در هر روز

حداکثر ارتفاع: 20 متر

طول مسیر: 50 متر

ساعات فعالیت: همه روزه 10 صبح تا 10 شب

آدرس: دریاچه خلیج فارس (چیتگر)

8000 تومان


* پرش در آسمان

تیوپ سواری در تابستان

پیست پرواز در آسمان این فرصت را فراهم می کند که افراد بتوانند در همه شرایط آب و هوایی، ورزش های زمستانی انجام دهند، تیوپ سواری روی پیست پرواز در آسمان دقیقا مثل تیوپ سواری روی برف واقعی است و افراد بعد از سرخوردن از روی سرسره روی یک تشک بادی فرود می آیند.

تفریحات هیجان انگیز در تهران

محدودیت استفاده: قد پایین تر از 110 سانتی متر، وزن حداکثر 130 کیلوگرم

فردی و گروهی: فردی

حداکثر ارتفاع: 14 متر

مدت زمان استفاده: یک دقیقه

طول مسیر: 30 متر

ساعات فعالیت: روزهای عادی 10 صبح تا 10 شب، روزهای تعطیل 10 صبح تا 10 شب

آدرس: دریاچه خلیج فارس (چیتگر)

7000 تومان


* سرسره لوپ

شمارش معکوس برای سقوط آزاد

این سرسره تشکیل شده از یک اتاقک که توسط دریچه ای از پایین به یک سرسره طولانی متصل می شود، هم تجربه سقوط در سرسره و هم انتظار برای بازشدن دریچه منجر به تجربه هیجانی وصف ناپذیر می شود. پس از قرار گرفتن فرد درون کابین ضربان قلب به همراه شمارش معکوس آغاز و پس از اتمام شمارش به ناگاه دریچه زیرین محفظه باز می شود و استفاده کننده با سرعتی برابر با 11 متر بر ثانیه سقوط آزاد را به درون مسیر سرسره تجربه خواهدکرد.

تفریحات هیجان انگیز در تهران

مناسب چه افرادی است: همه

فردی یا گروهی: فردی

حداکثر ارتفاع: 5 متر

مدت زمان استفاده: 3 تا 5 ثانیه

طول مسیر: 24 تا 32 متر

ساعات فعالیت:

بانوان: روزهای شنبه، یکشنبه و سه شنبه از ساعت 8 تا 19، پنجشنبه از ساعت 7 تا 19 به استثنای تعطیلات رسمی

آقایان: روزهای شنبه و یکشنبه و سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 20 تا 3 بامداد روز بعد، دوشنبه و چهارشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی از ساعت 8 صبح تا 3 بامداد روز بعد.

آدرس: کیلومتر 23 اتوبان تهران- کرج، خروجی گرمدره، خیابان شهدا، دهکده آبی پارس

برچسب ها : آژانس تفریحات تهران،بهترین تفریحات آنتالیا،بهترین تفریحات پاتایا،بهترین تفریحات دبی،بهترین تفریحات مالزی،تفريحات انتاليا،تفريحات پاتايا،تفريحات پوكت،تفريحات تهران،تفريحات دريايي قشم،تفريحات سالم در ايران،تفريحات شبانه استانبول،تفريحات شبانه در استانبول،تفريحات قشم،تفريحات مالزي،تفریح آنتالیا،تفریح پاتایا،تفریح پوکت،تفریح تهران،تفریح تهرانی ها،تفریح دبی،تفریح شبانه استانبول،تفریح شبانه در استانبول،تفریح قشم،تفریح مالزی،تفریحات آبی آنتالیا،تفریحات آبی دبی،تفریحات آبی قشم،تفریحات آنتالیا،تفریحات آنتالیا در نوروز،تفریحات اطراف تهران،تفریحات بام تهران،تفریحات پاتایا،تفریحات پوکت،تفریحات پوکت تایلند،تفریحات تهران،تفریحات تهران در نوروز،تفریحات تهرانی ها،تفریحات جزیره پوکت،تفریحات جزیره قشم،تفریحات دبی،تفریحات دبی با قیمت،تفریحات دبی در ماه رمضان،تفریحات دبی قیمت،تفریحات در آنتالیا،تفریحات در پاتایا،تفریحات در پوکت،تفریحات در تهران،تفریحات در جزیره قشم،تفریحات در قشم،تفریحات دریایی در قشم،تفریحات دریایی قشم،تفریحات سالم،تفریحات سالم از نظر اسلام،تفریحات سالم برای جوانان،تفریحات سالم برای نوجوانان،تفریحات سالم چیست،تفریحات سالم در ایران،تفریحات سالم در تهران،تفریحات سالم نوجوانان،تفریحات سالمندان،تفریحات شبانه آنتالیا،تفریحات شبانه استانبول،تفریحات شبانه پاتایا،تفریحات شبانه پوکت،تفریحات شبانه دبی،تفریحات شبانه در پاتایا،تفریحات شبانه در پوکت،تفریحات شبانه در مالزی،تفریحات شبانه مالزی،تفریحات قشم،تفریحات کشور مالزی،تفریحات مالزی،تفریحات ناسالم در مالزی،تفریحات هیجان انگیز،دانلود هیجان انگیزترین بازی های اندروید،فیلم هیجان انگیزترین شهربازی جهان،قیمت تفریحات آنتالیا،قیمت تفریحات پاتایا،قیمت تفریحات پوکت،قیمت تفریحات مالزی،کلیپ هیجان انگیزترین شهربازی جهان،معنی کلمه هیجان انگیز به انگلیسی،نرخ تفریحات دبی،هزینه تفریحات آنتالیا،هزینه تفریحات پاتایا،هزینه تفریحات پوکت،هزینه تفریحات دبی،هزینه تفریحات مالزی،هیجان انگیز به انگلیسی،هیجان انگیز در تهران،هیجان انگیزترین،هیجان انگیزترین بازی اندروید،هیجان انگیزترین بازی ها،هیجان انگیزترین بازی های آنلاین،هیجان انگیزترین بازی های اندروید،هیجان انگیزترین تصاویر،هیجان انگیزترین تصاویر دنیا،هیجان انگیزترین تفریحات دنیا،هیجان انگیزترین رمان ها،هیجان انگیزترین سریال خارجی،هیجان انگیزترین شهربازی،هیجان انگیزترین شهربازی ایران،هیجان انگیزترین شهربازی جهان،هیجان انگیزترین شهربازی دنیا،هیجان انگیزترین شهربازی ها،هیجان انگیزترین شهربازی های دنیا،هیجان انگیزترین شهربازیهای دنیا،هیجان انگیزترین عکس سال،هیجان انگیزترین عکس ها،هیجان انگیزترین عکسهای جهان،هیجان انگیزترین عکسهای دنیا،هیجان انگیزترین فیلم های دنیا،هیجان انگیزترین مکان های دنیا،هیجان انگیزترین ها،هیجان انگیزترین ورزشها

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت