ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تفاوت «لیسانسه‌ها» با آثار قبلی سروش صحت

نویسنده: علی باستانی

تفاوت «لیسانسه‌ها» با آثار قبلی سروش صحت

 

,سروش صحت,سروش صحت و لیلی رشیدی,سروش صحت و مهران مدیری,سروش صحت فراماسونری,سروش صحت و همسرش,سروش صحت طلاق,سروش صحت همسر بهاره رهنما,سروش صحت و پسرش,سروش صحت و بهاره رهنما,جناب خان وسروش صحت,ازدواج سروش صحت و لیلی رشیدی,رابطه سروش صحت و لیلی رشیدی,سروش صحت لیلی رشیدی,سروش صحت با لیلی رشیدی,آیا سروش صحت طلاق گرفته,عکس سروش صحت و پسرش,سروش صحت بهاره رهنما,رابطه سروش صحت و بهاره رهنما,ازدواج سروش صحت و بهاره رهنما,سروش صحت وهمسرش بهاره رهنما,دانلود جناب خان وسروش صحت,جناب خان و سروش صحت آپارات,دانلود کلیپ جناب خان و سروش صحت,خندوانه جناب خان و سروش صحت,کلیپ جناب خان و سروش صحت

 

بازیگر مجموعه «لیسانسه ها» درباره قصه و ماجرای این سریال بیان کرد که این اثر نسبت به آثار قبلی سروش صحت متفاوت و جذاب تر است.
سیاوش چراغی پور بازیگر با اشاره به اینکه چند سال است که در تلویزیون حضور ندارد، گفت: من حدود هفت سال در تلویزیون حضور نداشتم و در این مدت یا کمتر کاری به من پیشنهاد می شد و یا آثار پیشنهادی جذاب نبودند.

وی ادامه داد: در این سال ها تلویزیون وضعیت مالی خوبی نداشته است، پرداخت های مالی تهیه کنندگان خوب نبود و نقش ها هم چنگی به دل نمی زدند. فکر می کنم بحرانی در تلویزیون در چند ماه گذشته وجود داشت و حالا انگار تلویزیون به ثبات فکری برای برنامه ریزی رسیده است و کارهای بهتری تولید می کند. البته قصدم این نیست که بگویم کارهای این چند سال فاقد کیفیت بوده اند اما امیدواریم که همه چیز رو به بهبودی باشد.

این بازیگر تلویزیون درباره سریال «لیسانسه ها» که به کارگردانی سروش صحت ساخته می شود، اظهار کرد: این سریال به لحاظ ماهیتی تفاوتی با کارهای گذشته سروش صحت ندارد و موضوع آن مشکلات اجتماعی با زمینه کمدی است. خلاقیت هایی در متن آمده است که این مجموعه را از آثار گذشته وی متفاوت و جذاب تر کرده است. رویکرد خود صحت هم در فضای این سریال بهره گیری از بازیگران تئاتر بوده است.

چراغی پور با اشاره به مضمون این کار عنوان کرد: آرزو می کنم این کار قوی تر و بهتر از کارهای گذشته سروش صحت باشد، هرچند من آثار گذشته اش را دوست دارم چراکه او نگاهی ویژه به طنز و پرداخت مشکلات اجتماعی دارد. او نه طنز را به کمدی آبکی نمی کشاند و نه به سمت کمدی های روشنفکری و سنگین می برد.

وی درباره ساختار کمدی گفت: پایه کمدی باید بر خنداندن مردم استوار باشد اما نه خنده های سطحی بلکه باید در خلال آن مشکلات اجتماعی را هم گوشزد کند و این ویژگی های کارهای صحت بوده است.

این بازیگر درباره حضور خود در این مجموعه توضیح داد: «لیسانسه ها» از اول شهریور کلید خورد و من در این یک هفته حدود دو جلسه حضور داشتم. من نقش آقای امیری را دارم و همسایه شخصیت های داستان هستم. در همسایگی ما چهار جوان هستند که در رفت و آمدهای همسایگی دچار چالش هایی می شوند.

چراغی پور در پایان گفت: ۲۰ قسمت از فیلمنامه به نگارش در آمده و آماده است و همچنان در حال نگارش است. ما شخصیت های این قصه را در زندگی روزمره می بینیم و آنها در طول داستان با معضلاتی از بیکاری گرفته تا مشکلات همسایگی، ازدواج و… مواجه می شوند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت