ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تعرض یک کارگردان مشهور به دختر 20 ساله

نویسنده: احمد اعجازی

pic-42114-1452400051

, اخبار گوناگون , اخبار گوناگون ایران , اخبار گوناگون جهان , اخبار گوناگون از سراسر جهان , اخبار گوناگون روز , اخبار گوناگون و جالب , اخبار گوناگون امروز , اخبار گوناگون از همه جا , اخبار گوناگون تصویری , اخبار گوناگون سیاسی , اخبار گوناگون ایران و جهان , اخبار گوناگون از ایران و جهان , اخبار گوناگون از جهان , اخبار گوناگون از سراسر دنیا , اخبار گوناگون ایران جهان , اخبار گوناگون امروز ایران , اخبار گوناگون آفتاب , اخبار گوناگون آنلاین , آخرین اخبار گوناگون , آخرین اخبار گوناگون ایران , اخبار گوناگون بازیگران , اخبار گوناگون پزشکی , اخبار گوناگون تابناک , جدیدترین اخبار گوناگون تابناک , تیتر اخبار گوناگون , اخبار گوناگون جدید , اخبار گوناگون و جدید , جدیدترین اخبار گوناگون , اخبار گوناگون حوادث , اخبار گوناگون و حوادث , اخبار گوناگون دنیا , اخبار داغ گوناگون , اخبار گوناگون روز دنیا , اخبار گوناگون روز ایران , اخبار روزانه گوناگون , جدیدترین اخبار گوناگون روز , سایت اخبار گوناگون , اخبار گوناگون عکس , اخبار گوناگون و عجیب , اخبار گوناگون و متنوع , مهمترین اخبار گوناگون , اخبار گوناگون ورزشی , اخبار مهم و گوناگون , اخبار وحوادث گوناگون , اخبار گوناگون هنرمندان , اخبار های گوناگون ,

هفته پیش خبری در رسانه ها منعکس شد درباره دختر جوانی که از سوی یک کارگردان سینما و تلویزیون، مورد تعرض قرار گرفته و البته بعد از پیگیری قضایی توانسته حکم محکومیت وی را هم بگیرد.

اتاق خبر 24: 

انتشار آن خبر از یک طرف مواجه شد با کامنتهای بسیاری از مخاطبان که می‌خواستند از هویت فرد محکوم که نام و نام‌خانوادگی احتمالی‌اش در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود اطمینان پیدا کنند و از طرف دیگر نیز برخی مخاطبان به طرح پرسش درباره آنچه فریب دختر جوان قلمداد شده بود پرداخته بودند.

سوال این مخاطبان این بود که چطور می شود دختری جوان و دانشجو آن هم در روزگار ما به راحتی  این چنین به سبک داستان پاورقی های دهه‌های پیش فریب  داده شود؟! برای رسیدن به پاسخ این سوال به سراغ این دختر جوان رفتیم.

این دختر شاکیه که از اینجا به بعد وی را “ع.” می‌نامیم در جواب سوال ما که از ناباوری مخاطبانمان حکایت داشت کوشید با اشاره به خاستگاه خانوادگیش و البته چگونگی آشنایی با فرد موردنظر، به این پرسش پاسخ دهد.

یک دهه هفتادی هستم

وی گفت: من یک دهه هفتادی هستم و متولد ۱۳۷۴ در یکی از شهرهای جنوبی کشور. پدرم مردی معتقد است و خانواده ای مذهبی دارم که همواره ما را به رعایت اصول اخلاقی تشویق کرده اند. به دلیل شغل پدرم و به دلیل سکنی گزیدن در یک مجتمع ارگانی حتی در خانه پدری ام ماهواره هم نداشتیم.

وی ادامه داد: من از نوجوانی با فضای هنر و ادبیات مأنوس بودم و بعد از آن که در سال ۹۳ در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد شهری حوالی تهران پذیرفته شدم در خوابگاه دانشجویی مستقر شدم و در کنار تحصیل بد ندیدم علاقه خودم به بازیگری را هم از طریق آکادمیک دنبال کنم.

پدرم بعد از تحقیق در آموزشگاههای مختلف مرا در آموزشگاه آقای بازیگر ثبت نام کرد
این دختر جوان با اشاره به عدم موافقت ابتدایی پدرش با تحصیل بازیگری اش بیان کرد: به هر حال نگاه خانواده من طوری بود که در ابتدا موافق حضور من در این حیطه نبودند اما بعد از مدتها گفتگو با پدرم بالاخره ایشان را راضی کردم و ایشان هم بعد از آمدن به تهران و تحقیق در میان آموزشگاههای مختلف به سراغ آموزشگاه آقای بازیگر رفت و در آنجا ثبت نام کردیم؛{منظور از آقای بازیگر همان بازیگر برخی از آثار تاریخی سالهای ابتدای انقلاب و آثار مناسبتی سالهای اخیر است}

هنگام اجرای یک تئاتر در آموزشگاه موردنظر سروکله ی فرد موردنظر پیدا شد

“ع” درباره آشنایی خود با کارگردان موردنظر به سینماژورنال اظهار داشت: در این آموزشگاه سه ترم تحصیل کردم. ترم آخر تحصیل در آموزشگاه که مقارن ابتدای سال ۹۴ بود مشغول اجرای تئاتری بودم که آن فرد برای دیدن اجرا ی ما آمد و بعد از تماشای اجرا گفت برای بازی در پروژه جدیدش که “قو” نام داشت قصد دارد از من استفاده کند و این ابتدای آشنایی ما بود.

استادمان در آموزشگاه این کارگردان را تأیید کرد

وقتی از این دختر جوان پرسیدیم که آیا درباره این کارگردان با مدیر آموزشگاهش یعنی همان آقای بازیگر مشورت نکرده وی به سینماژورنال گفت: اتفاقا هم با مشاور ایشان در آموزشگاه و هم با استادمان در آموزشگاه که یکی از چهره های بنام تئاتر است درباره این فرد صحبت کردم و هر دو ایشان را تأیید کردند و مرا تشویق کردند به همکاری وگرنه من هم که آدمی نبودم بی تحقیق درباره سوابق کارگردان پاسخ مثبت دهم.

برای صحبت درباره فیلمنامه مرتب در جلسات مختلف حضور داشتم

او سپس با بیان مراودات بعدی خود با این فرد اظهار داشت: به واسطه فیلمنامه “قو” که ایشان بنا بود با مضمون میزان امنیت در ایران آن را بسازد مرتب در جلسات مختلفی حضور داشتم که به  غیر از وی بازیگران دیگری هم در آن حضور داشتند از جمله فرزند یکی از کارگردانان شناخته شده ژانر تاریخی.

وی ادامه داد: مرتب به بهانه آشنایی با کاراکتر و دورخوانی فیلمنامه دور هم جمع می شدیم و در این مدت ایشان مرتب مرا به عنوان بازیگر اصلی فیلم “قو” معرفی می کرد؛ فیلمی که طبق ادعای ایشان بنا بود با سرمایه گذاری یک آلمانی تولید شود! در نهایت نیز به بهانه یکی از همین جلسات کاری، آن اتفاق برایم رقم خورد.

تولید فیلمنامه ای که وجود امنیت در ایران را زیر سوال می برد با سرمایه گذاری یک آلمانی!

“ع” با اشاره به اینکه فیلمنامه “قو” درباره دختر جوانی بوده که از آلمان به ایران می آید و در این بین کشمکشی صورت می‌گیرد میان وی و نامزدی که بزرگ شده ایران است درباره میزان امنیت در داخل کشور به سینماژورنال گفت: فیلمنامه این کار ماهیتی ضدایرانی داشت و در طول فیلمنامه سعی می شد القاء شود زنان در ایران امنیت ندارند. شاید یکی از دلایلی که فیلم سرمایه گذار ایرانی پیدا نکرده بود همین بود و البته دلیل دیگرش به سوابق این کارگردان در تولید دو فیلم توقیفی قبلی بازمی گشت.

از او پرسیدیم که آیا همین مضمون شما را به نگرفتن پروانه ساخت توسط وی مشکوک نکرده بود، او اظهار داشت: در ابتدا که مرتب می‌گفت ظرف روزهای آینده پروانه ساخت خواهیم گرفت ولی در نهایت هم پروانه ساخت نگرفت.

من در خانواده معتقدی بزرگ شده بودم

“ع” درباره ماجراهای پس از آن حادثه بیان داشت: من در خانواده معتقدی بزرگ شده بودم و برای همین از هر گونه رابطه قبل از ازدواج پرهیز می کردم و فعلی که از ایشان رخ داد مصداق بارز تعرض بود. ضمن اینکه پیگیری قضایی هم از طریق پزشکی قانونی و هم آزمایش دی.ان.ای تأیید این امر بود.

“ع” با اشاره به وضعیت روحی خرابش در روزهای بعد از آن اتفاق به سینماژورنال گفت: بعد از آن اتفاق حدودا ده روزی طول کشید تا از ایشان شکایت کنم؛ دلیل اش هم این بود که در شوک روحی بدی به سر می بردم و واقعا قدرت تحلیل این شرایط را نداشتم. بعد از آن اما خیلی زود از ایشان شکایت کردم و وی هم بلافاصله بعد از تأییدیه پزشکی قانونی احضار شد اما منکر قضیه شد و به دنبال آن دستور انجام آزمایش دی.ان.ای صادر شد. انجام این آزمایش حدودا ۶ ماه طول کشید و در این مدت ایشان مرتب برای من پیغام می فرستاد.

او در ادامه گفت: ابتدا پیغام ها از جنس  تطمیع بود و وعده های مالی و ازدواج اما بعد کار به پیغامهای تهدیدآمیز رسید که همین مرا در پیگیری قضیه راسختر کرد.

در روز دادگاه ادعا کرد من صیغه‌اش بوده‌ام

وی افزود: در نهایت اواخر دی ماه به دادگاه رفتیم و نتیجه آزمایش دی.ان.ای که علیه ایشان بود به او ابلاغ شد. یادم می‌آید در آن جلسه به ایشان تأکید شد که اگر صادقانه برخورد کند به ایشان تخفیف مجازات میخورد اما ایشان باز هم ماجرا را کتمان کرد و وقتی نتیجه دی.ان.ای به او ابلاغ شد ادعا که من همسر صیغه‌ای اش بوده‌ام! اینجا بود که به ایشان تأکید شد دوشیزه بدون اذن پدر نمی‌تواند حتی صیغه کسی شود که مجددا وی سفسطه کرد و از این گفت که مرا صیغه کرده بود تا حین همکاری به گناه نیفتم که البته هیچ کدام از این گفته ها هم کارگر نیفتد و در نهایت همان روز دادگاه ایشان را بازداشت کردند.

صفحه اجتماعی‌اش را از طریق برادرش به‌روز می کرد که کسی شک نکند در زندان است

“ع” خاطرنشان ساخت: از اواخر دی ماه تا اواخر بهمن ماه که حکم صادر شود فرد موردنظر در بازداشت موقت به سر می برد اما سعی می‌کرد صفحه اجتماعی اش را از طریق  برادرش به روزکند تاکسی متوجه ماجرای محکومیتش نشود.

اعتراض کردم چون فکر می‌کردم آسیبی که ایشان به من زده به شدت بالاتر از حکم است

او درباره چرایی اعتراضش به حکم صادره که ۱۰۰ ضربه شلاق و دو سال محرومیت از فعالیتهای هنری است به سینماژورنال گفت: اعتراض کردم چون فکر می کردم آسیبی که ایشان به من زده به شدت بالاتر است. ایشان نه تنها با آبروی من بازی کرد که با آبروی پدر و خانواده ام هم بازی کرد. حتی در خوابگاه دانشجویی هم از آزارهای ایشان در امان نبودم. این را بگذارید کنار تهدیدات مختلفی که از جانب ایشان حین آغاز پیگیری قضایی شکل گرفت.

“ع” تأکید کرد: من به لحاظ روحی به شدت آسیب دیده ام و این آسیب دیدگی حالا حالاها با من است پس نباید به من خرده بگیرند که چرا در پیگیری شکایتم این قدر راسخ هستم.

یک کارگردان زن صاحب‌نام از جسارتم تشکر کرد

او درباره برخورد اهالی هنر با این ماجرا هم روایت جالبی را  ارائه داده است. وی گفت: اخیرا تماسی با یکی از کارگردانان زن صاحب نام که در همین سالهای اخیر فیلمی درباره تجاوز به دختران ساخته است داشتم و ایشان به شدت از من تشکر کرد که جسارت به خرج داده ام و جلوی این اتفاق ایستاده ام. وی صراحتا به من گفت راهم درست است. با این حال بودند برخی چهره های نه چندان مطرح هم که مرا از عاقبت پیگیری قضایی ترساندند که خوشبختانه حرفهای آنها خللی در اراده من ایجاد نکرد.

برچسب ها : ojv cheer،ojv csc code،ojv de koornbeurs،ojv football،ojv meaning،ojv montreal،ojv offshore،ojv sheet metal،ojv sheet metal sacramento،ojv sitel،آخرين اخبار گوناگون ايران،آخرین اخبار گوناگون،اخبار داغ گوناگون،اخبار روزانه گوناگون،اخبار گوناگون،اخبار گوناگون آفتاب،اخبار گوناگون آنلاین،اخبار گوناگون از ایران و جهان،اخبار گوناگون از جهان،اخبار گوناگون از سراسر جهان،اخبار گوناگون از سراسر دنیا،اخبار گوناگون از همه جا،اخبار گوناگون امروز،اخبار گوناگون امروز ایران،اخبار گوناگون ایران،اخبار گوناگون ایران جهان،اخبار گوناگون ایران و جهان،اخبار گوناگون بازیگران،اخبار گوناگون پزشکی،اخبار گوناگون تابناک،اخبار گوناگون تصویری،اخبار گوناگون جدید،اخبار گوناگون جهان،اخبار گوناگون حوادث،اخبار گوناگون دنیا،اخبار گوناگون روز،اخبار گوناگون روز ایران،اخبار گوناگون روز دنیا،اخبار گوناگون سیاسی،اخبار گوناگون عکس،اخبار گوناگون هنرمندان،اخبار گوناگون و جالب،اخبار گوناگون و جدید،اخبار گوناگون و حوادث،اخبار گوناگون و عجیب،اخبار گوناگون و متنوع،اخبار گوناگون ورزشی،اخبار مهم و گوناگون،اخبار های گوناگون،اخبار وحوادث گوناگون،الفنانة ذكرى تعرض برسول الله،پوشاک ضد تعرض،پوشاک ضد تعرض برای بانوان،تسريحات تعرض الوجه،تسريحه تعرض الوجه،تعرض،تعرض الأعمال يوم الاثنين والخميس،تعرض الشيخ محمد العريفي للضرب،تعرض الطفل للشمس،تعرض العريفي للضرب،تعرض العريفي للضرب في لندن،تعرض الفتن،تعرض الفتن على القلوب،تعرض الفتن كالحصير عودا عودا،تعرض الفنان بشير غنيم لحادث،تعرض الى وعكة صحية،تعرض انسان لمرض الشلل ومعاناته،تعرض بابک سعیدی به سولماز،تعرض بشير غنيم لحادث،تعرض به چه معناست،تعرض به خبرنگار هلندی،تعرض به خواهر،تعرض به دختر،تعرض به زنان،تعرض به زنان در آلمان،تعرض به زنان در کلن،تعرض به زنان سوری،تعرض به سولماز،تعرض به شهره،تعرض پادشاه بحرین به هیفا،تعرض پسر به مادر،تعرض تربة المناطق الجبلية للتعرية،تعرض تهیه پای سیب،تعرض تهیه پلو،تعرض تهیه پنکیک،تعرض تهیه پنیر،تعرض تهیه پیراشکی،تعرض تهیه ته چین،تعرض تهیه خورش بادمجان،تعرض تهیه ذرت مکزیکی،تعرض تهیه سبزی پلو،تعرض تهیه عدس پلو،تعرض تهیه کباب برگ،تعرض تهیه کباب کوبیده،تعرض تهیه کتلت،تعرض تهیه کشک بادمجون،تعرض تهیه کشکه بادمجان،تعرض تهیه کوفته،تعرض تهیه کوکو سبزی،تعرض تهیه کوکو سیب زمینی،تعرض تهیه کیک،تعرض تهیه کیک یزدی،تعرض تهیه لوبیا پلو،تعرض توفيق عكاشة للاغتيال،تعرض تويتر،تعرض ثدييها،تعرض ثلاث اماراتيات،تعرض ثلاث اماراتيات للضرب،تعرض ثلاث شقيقات،تعرض ثلاث شقيقات في لندن،تعرض جاستن بيبر للضرب،تعرض جسدها،تعرض جسدها يوتيوب،تعرض جسمها بالكيك،تعرض جسمها سناب،تعرض جهازك للاختراق،تعرض جون سينا لاطلاق نار،تعرض جون سينا لحادث سير،تعرض جون ماكين للضرب،تعرض چيست،تعرض چیست،تعرض حديثي الولادة للشمس،تعرض حسابي لقرصنة،تعرض حسابي للاختراق،تعرض حسابي للاختراق انستقرام،تعرض حكم كويتيه للضرب،تعرض حليمة بولند للتحرش،تعرض حنان الفتلاوي،تعرض حنان الفتلاوي لحادث،تعرض حياة الاخرين للخطر،تعرض حياة الدرديرى للتحرش،تعرض خادم الحرمين لنوبة قلبية،تعرض خادم الحرمين لوعكة صحية،تعرض خالد البلطان لاطلاق نار،تعرض خالد داوود،تعرض خالد سامي،تعرض خالد يوسف للضرب،تعرض خليفة لجلطة،تعرض داعش به زنان،تعرض در آسانسور،تعرض در تهران،تعرض در میدان التحریر،تعرض دهخدا،تعرض دیپلمات،تعرض دیپلمات ایرانی،تعرض دیپلمات ایرانی در برزیل،تعرض رجل الدين السعودي،تعرض رصيدها،تعرض رضا رویگری،تعرض رغدة للضرب،تعرض رقية حسن لحادث،تعرض رنا سماحه لحادث،تعرض رنا لحادث،تعرض ريهانا للضرب،تعرض زارب القحطاني،تعرض زارب القحطاني للضرب،تعرض زميلنا لحادث،تعرض زنان،تعرض زوجة احمد السقا لحادث،تعرض زوری،تعرض زيت الزيتون للحرارة،تعرض زيت الزيتون للضوء،تعرض زيت الزيتون للنار،تعرض سافاش لحادث،تعرض ستوري،تعرض سلمى رشيد لحادث،تعرض سناب،تعرض سناب شات،تعرض سيد فاقد للضرب،تعرض شاب لحادث،تعرض شخص لمهاجمة من كلبين،تعرض شرطي،تعرض شريهان للتحرش الجنسي،تعرض شفيق للضرب،تعرض شهد البلان لحادث،تعرض شهد ومسك حادث،تعرض شوجي لحادث،تعرض شوماخر لحادث،تعرض شيماء علي للضرب،تعرض صاحب مصنع صابون،تعرض صاحب مصنع صابون لمشكلة،تعرض صالح المطلك في الانبار،تعرض صالح المطلك للاغتيال،تعرض صالح المطلك للضرب،تعرض صالح المطلك لمحاولة اغتيال،تعرض صديقي لحادث،تعرض صورها على الفيس بوك،تعرض ضد،تعرض علي أعمالكم،تعرض علي اعمالكم فاستغفر لكم،تعرض علي اعمالكم واستغفر لكم،تعرض علي صلاتكم،تعرض عليا اعمالكم،تعرض غاده عبد الرازق للتحرش،تعرض غرم البيشي لحادث،تعرض فتاة للضرب،تعرض فتاة للضرب الرياض،تعرض فتاة للضرب بالرياض،تعرض فتاة للضرب في الرياض،تعرض فيروس الايدز للهواء،تعرض فيه لوحة الموناليزا،تعرض قمر للضرب،تعرض کارگردان مشهور،تعرض گروهی،تعرض لاعب النصر لحادث،تعرض لاعب نادي الفاو للطعن،تعرض لحادث،تعرض لحادث سيارة في المنام،تعرض لحادث سير،تعرض للتحرش الجنسي،تعرض للسرقة في الحلم،تعرض للشمس،تعرض لوعكة صحية،تعرض لي السحاب وقد قفلنا،تعرض مبتعثه للطعن،تعرض محمد العريفي للضرب،تعرض مرقد السيدة زينب،تعرض مصر لعاصفة ثلجية،تعرض معنى،تعرض موكب بشار،تعرض موكب بشار الاسد لانفجار،تعرض نحوي،تعرض نحوي حمد سنان،تعرض نحوي وابدى ابتسامه،تعرض نحوي يوسف المطرف،تعرض نفسها،تعرض نفسها امام الكاميرا،تعرض نفسها تويتر،تعرض نفسها على اخوها،تعرض نفسها على زوجها،تعرض نفسها للزواج،تعرض هدى حسين لطلق ناري،تعرض هشام قنديل للضرب،تعرض هشام قنديل للقتل،تعرض هشام قنديل لمحاولة اغتيال،تعرض هيفاء وهبي الضرب،تعرض هيفاء وهبي للضرب،تعرض وزير الخارجية التركي للاغتيال،تعرض ولد خالد الجبير حادث،تعرض ولد طارق الحبيب لحادث،تعرض یعنی،تعرض یعنی چه،تیتر اخبار گوناگون،ثروتمندترین دختر ایرانی،جدیدترین اخبار گوناگون،جدیدترین اخبار گوناگون تابناک،جدیدترین اخبار گوناگون روز،جوال تعرض للماء،خالد سامي يتعرض للضرب،خليجي تعرض للطعن امام زوجته،داستان تعرض،دانلود تعرض به خبرنگار هلندی،دختر،دختر آبادانی،دختر آبادانی آغاسی،دختر آبادانی سندی،دختر آبان،دختر آتش در جدول،دختر آتیش پاره،دختر آتیش پاره اندی،دختر آذر ماه،دختر آذري جمشيد،دختر آذری جمشید،دختر احمد آباد،دختر افغان،دختر افغانی،دختر اکبر عبدی،دختر امپراطور،دختر ايراني،دختر ایرانی،دختر ایرانی خوشگل،دختر ایرانی در کنسرت انریکه،دختر ایرانی ساپورت،دختر با ساپورت،دختر بازی،دختر باس،دختر باکره،دختر بچه ایرانی،دختر بچه خوشگل،دختر برهنه،دختر بندری،دختر به انگلیسی،دختر بویر احمدی،دختر پاییز،دختر پاییزی،دختر پرتقال،دختر پرتقالی،دختر پرویز ثابتی،دختر پسر،دختر پلنگ،دختر پوتین،دختر پورشه سوار،دختر پولدار تهرانی،دختر پولدارای تهران،دختر تایلندی،دختر تبریز،دختر تبریزی،دختر ترکمن،دختر تلگرام،دختر تنها،دختر تهران،دختر تهراني،دختر تهرانی،دختر تهرانی فیس بوک،دختر تهرونی،دختر ثبت احوال،دختر ثروتمند ایرانی،دختر ثريا اسفندياري،دختر ثريا قاسمي،دختر ثریا،دختر ثریا قاسمی،دختر ثریا قاسمی کیست،دختر ثمره هاشمی،دختر جانی دپ،دختر جذاب،دختر جذاب از نظر پسران،دختر جميله رقاص،دختر جن زده،دختر جن زده اذربایجانی،دختر جند،دختر جواد رضویان،دختر جوان،دختر جورج بوش،دختر چادری،دختر چادری خوشگل،دختر چادری در پارک،دختر چارلی چاپلین،دختر چاق،دختر چت،دختر چشم ابی،دختر چشم سبز،دختر چوپون،دختر چینی،دختر حاجی الماس،دختر حاجی الماس سندی،دختر حامله،دختر حداد عادل،دختر حسن روحانی،دختر حسين الله كرم،دختر حسین الله کرم،دختر حميد طالب زاده،دختر حمید طالب زاده،دختر حمیرا کیست،دختر خاله،دختر خاله گل ناز من،دختر خراب،دختر خفن،دختر خوب،دختر خوش اندام،دختر خوش صدا،دختر خوشگل،دختر خوشگل ايراني،دختر خوشگل ایرانی،دختر خوشگل لبنانی،دختر خیابانی،دختر داف،دختر دانشجو،دختر دانمارکی،دختر دانیال حکیمی،دختر دایی،دختر دبیرستانی،دختر دبیرستانی facebook،دختر دبیرستانی ایرانی،دختر دبیرستانی فیس بوک،دختر دکتر ظریف،دختر دیوید بکهام،دختر راهنمایی،دختر رز،دختر رشتي،دختر رشتی،دختر رشتی در پاساژ امیر،دختر رقاص،دختر رقص،دختر روس،دختر روستایی،دختر روسی،دختر زشت،دختر زمستان،دختر زهرا اشراقی،دختر زهرا اشراقی در کانادا،دختر زيباي ايراني،دختر زیبا،دختر زیبا ایرانی،دختر زیبای ایران،دختر زیبای تهران،دختر زیبای جهان،دختر ژاپن،دختر ژاپني،دختر ژاپنی،دختر ژاپنی زیبا،دختر ژاپنی عکس،دختر ژوپيتر،دختر ژوپیتر،دختر ژیگول،دختر ژیمناستیک،دختر ژیمناستیک کار،دختر ساپورت،دختر ساپورت پوش،دختر ساپورت پوش facebook،دختر سال عراق،دختر سنندج،دختر سنندجی،دختر سوری،دختر سوریه ای،دختر سیزده ساله،دختر سیگاری،دختر شایسته،دختر شایسته 2016،دختر شایسته ایران،دختر شایسته جهان،دختر شایسته عراق،دختر شریفی نیا،دختر شهناز تهرانی،دختر شیرازی،دختر شیطون،دختر شینا،دختر صحرا،دختر صحرا نیلوفر،دختر صدام،دختر صورتی،دختر صيغه اي،دختر صیغه،دختر صیغه ای،دختر صیغه ای تهران،دختر صیغه ای در تهران،دختر صیغه ای در مشهد،دختر طالب زاده،دختر طلا،دختر طلاق،دختر طلاق گرفته،دختر طلايي،دختر طلایی،دختر طلبه،دختر طناز،دختر طنز،دختر طوفانی،دختر ظالم بلا،دختر ظریف،دختر ظریف وزیر امور خارجه،دختر ظل السلطان،دختر عاشق،دختر عرب،دختر عربستانی،دختر عربی،دختر عربی زیبا،دختر عروسکی،دختر عشق باباشه،دختر علی پروین،دختر عمو،دختر عمو جان،دختر غمگين،دختر غمگین،دختر غمگین و تنها،دختر فائزه هاشمی رفسنجانی،دختر فانتزی،دختر فراري،دختر فراش باشی،دختر فرمانفرما،دختر فنر،دختر فوزیه،دختر فیس بوک،دختر فیسبوک ایرانی،دختر فیسبوکی،دختر قاجار،دختر قاسم سلیمانی،دختر قد بلند،دختر قد بلند ایرانی،دختر قرتی،دختر قشنگ،دختر قمی،دختر قوچانی،دختر قوچانی سیما بینا دانلود،دختر قوچانی شهلا سرشار،دختر کبریت فروش،دختر کچل،دختر کرد،دختر کردی،دختر کره ای،دختر که باشی،دختر کوچک،دختر کوچولو،دختر کولی،دختر کیمیا،دختر گرگانی،دختر گرگینه،دختر گل فروش،دختر گلفروش تجریش،دختر گمشده،دختر گمشده حلبچه،دختر گمشده حلبچه + مستند،دختر گنابادی،دختر گوگوش،دختر گوهر خيرانديش،دختر لات،دختر لاشي،دختر لامپی،دختر لبناني،دختر لبنانی،دختر لبنانی پرچم عربستان،دختر لبنانی سفارت عربستان،دختر لر،دختر لهستانی،دختر لوس،دختر محجبه،دختر مدل ایرانی،دختر مردم پکرم کرده،دختر مشهدی،دختر مصنوعی،دختر مهاراجه،دختر مهتاب کرامتی،دختر مهربون،دختر مهناز افشار،دختر مو بلند،دختر ناز،دختر ناز ایرانی،دختر ناز فیس بوک،دختر ناصرالدین شاه،دختر ندا جناب،دختر نعيمه اشراقي،دختر نعیمه اشراقی،دختر نعیمه اشراقی نتیجه خمینی،دختر نوجوان،دختر نوشهری،دختر هاي خوشگل ايراني،دختر هزاره،دختر همایون شجریان،دختر همجنس گرا،دختر همسایه،دختر همسایه کوروس،دختر هندی،دختر هندی خوشگل،دختر هنگامه،دختر و بابا،دختر و پدر،دختر و پسر،دختر و پسر ایرانی،دختر و پسر در رختخواب،دختر و پسر شیرازی،دختر و پسر عاشق،دختر و کمک فنر،دختر وحشی،دختر ولگرد،دختر یا پسر،دختر یا پسر بودن جنین،دختر یا پسر شدن بچه،دختر یاب،دختر یابی،دختر یابی اینترنتی،دختر یازده ساله باردار،دختر یانکی،دختر یزدی،دختر یعنی،دختران،دختران تهران،دختران فراری،دخترونه،روسيا تعرض على الاسد التنحي،زوجي تعرض للتحرش،سایت اخبار گوناگون،سعودية تعرض 5 ملايين،سعودية تعرض لقطري،سعوديه تعرض،سعوديه تعرض نفسها للزواج،صحفية تعرض نفسها على السيسي،ضمان تعرض،ضمان تعرض الغير،ظاهر دختر در ازدواج،عدم تعرض،عکس تعرض،عکس تعرض به زنان،عکس دختر ظریف،علامات تعرض الطفل للتحرش،علامات تعرض الطفل للتحرش الجنسي،غوران تعرض،فتاة تعرض جسمها،فتاة تعرض جسمها يوتيوب،فتاة تعرض عذريتها للبيع،فتاة تعرض عذريتها للبيع بالصور،فتعرض عليه صغار ذنوبه،فیلم دختر ظالم بلا،فیلم قدیمی دختر ظالم بلا،قناة تعرض افلام 3d،قناة تعرض مسلسلات كورية مترجمة،قنوات تعرض افلام 3d،قنوات تعرض افلام بدون حذف،قنوات تعرض افلام للكبار فقط،قنوات تعرض الدوري الاسباني مجانا،قنوات تعرض ثري دي،قنوات تعرض مسلسلات تركية،قنوات تعرض مسلسلات كورية،قنوات تعرض مسلسلات كورية مترجمة،ليدي غاغا تعرض مؤخرتها،مسرحيات تعرض حاليا في الكويت،مسلسلات تركية تعرض حاليا،مسلسلات تركية تعرض على mbc،مسلسلات تعرض حاليا،مهمترین اخبار گوناگون،مواقع تعرض افلام اون لاين،مواقع تعرض مسلسلات تركية،نامه دختر ظریف،هل تعرض اعمالنا على الرسول؟،هل تعرض الاعمال على الرسول،هل تعرض القران للتحريف،هولندا تعرض فيلم عن الرسول،وقت تعرض الاطفال للشمس،وقت تعرض الطفل للشمس،ولدي تعرض لتحرش،ولدي تعرض للتحرش الجنسي،وهي تعرض ودخل عليها ابوها

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت