ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تعداد کاربران اینستاگرام به ۵۰۰ میلیون عدد رسید

نویسنده: احمد اعجازی

تعداد کاربران اینستاگرام به ۵۰۰ میلیون عدد رسید

کاربران اینستاگرام,کاربران اینستاگرام در ایران,تعداد کاربران اینستاگرام,جستجوی کاربران اینستاگرام,کاربران ایرانی اینستاگرام,کاربری اینستاگرام,ورود کاربران اینستاگرام,آمار کاربران اینستاگرام,لیست کاربران اینستاگرام,عکس کاربران اینستاگرام,تعداد کاربران اینستاگرام,تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام,اینستاگرام,اینستاگرام فریال,اینستاگرام برای ویندوز,اینستاگرام صدف طاهریان,اینستاگرام قاتل ستایش,اینستاگرام دنیا جهانبخت,اینستاگرام ترانه علیدوستی,اینستاگرام دانلود,اینستاگرام رضا روحانی,اینستاگرام چیست,
شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام، خبر از افزایش چشمگیر کاربران‌اش داده است.

طبق گفته‌ی این شرکت، ماهانه ۵۰۰ میلیون نفر از اینستاگرام استفاده می‌کنند. با اینکه این رقم، می‌تواند شامل تعداد افرادی باشد که شاید در ماه، فقط یک بار اپ اینستاگرام را باز می‌کنند، شرکت اینستاگرام گفته است تعداد افرادی که روزانه از این شبکه‌ی اجتماعی استفاده می‌کننند، ۳۰۰ میلیون نفر هستند.

البته اینستاگرام هنوز هم سایر شبکه‌های اجتماعی فاصله‌ی زیادی دارد.

از این مقدار زیاد کاربر، ۱۰۰ میلیون نفر در ایالات متحده قرار دارند. تعداد کاربران جهانی اینستاگرام هم در دو سال گذشته، دو برابر شده است. تعداد کاربران اینستاگرام در ماه دسامبر دو سال گذشته، به ۳۰۰ میلیون رسیده بود. این مقدار، در پایان تابستان سال گذشته، به ۴۰۰ میلیون افزایش یافته بود.

شرکت اینستاگرام می‌گوید که روزانه بیش از ۹۵ میلیون عکس و ویدیو در این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. میانگین تعداد لایک‌های یک روز هم ۴٫۲ میلیارد عدد است.

البته اینستاگرام هنوز هم با برخی از شبکه‌های اجتماعی دیگر، فاصله‌ی زیادی دارد. برای مثال، واتس‌اپ بیش از یک میلیارد کاربر دارد و از سوی دیگر هم از فیس‌بوک، روزانه بیش از یک میلیارد کاربر استفاده می‌کنند.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت