ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تعداد شهدای ایرانی خان‌طومان اعلام شد

نویسنده: احمد اعجازی

تعداد شهدای ایرانی خان‌طومان اعلام شد

شهدای ایرانی خان طومان,شهدای ایرانی در سوریه,شهدای ایرانی مدافع حرم,شهدای ایرانی سوریه,شهدای ایرانی مدافعان حرم,شهدای ایرانی مدافع حرم حضرت زینب,شهدای ایرانی در عراق,شهدای ایرانی جنگ با داعش,شهدای ایرانی در جنگ با داعش,شهدای ایرانی توسط داعش,
این تعداد شهید ایرانی در یک روز، از زمان اعزام نیروها جهت حمایت از بشار اسد بی سابقه بوده است …

 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، ایران اعلام کرد که 13 عضو سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در سوریه به شهادت رسیدند.

پایگاه خبری سی بی سی نیوز (CBC News) ضمن انعکاس این خبر نوشت: این “بالاترین تلفات نیروهای ایرانی در سوریه در یک روز” از زمان اعزام این نیروها جهت حمایت از بشار اسد بوده است.

براساس این گزارش، روسیه در عین حال اعلام کرده که آتش بس در شهر حلب تا روز دوشنبه تمدید شده است.

در ادامه این گزارش می خوانیم: تمامی این افراد، در حمله روز جمعه شورشیان به شهرک خان طومان کشته شدند. 21 مشاور نظامی ایران نیز در این حمله زخمی شده اند.

سی بی سی نیوز افزود: خان طومان در 15 کیلومتری جنوب غربی حلب قرار دارد و طبق گزارش ها با تشدید درگیری ها در این منطقه، ده ها تن جان خود را از دست داده اند.

گفتنی است، جدیدترین خبرها از حومه جنوبی استان حلب حاکیست که تعداد زیادی از نیروهای مقاومت از جمله تیپ فاطمیون، رزمندگان مقاومت حزب الله و عراق و نیروهای مدافع حرم در حومه شهرک حمیره واقع در جنوب شرق خان طومان مستقر شده اند و خود را برای عملیات بازپس گیری شهرک خان طومان آماده می کنند.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، ایران اعلام کرد که 13 عضو سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در سوریه به شهادت رسیدند. پایگاه خبری سی بی سی نیوز (CBC News) ضمن انعکاس این خبر نوشت: این "بالاترین تلفات نیروهای ایرانی در سوریه در یک روز" از زمان اعزام این نیروها جهت حمایت از بشار اسد بوده است. براساس این گزارش، روسیه در عین حال اعلام کرده که آتش بس در شهر حلب تا روز دوشنبه تمدید شده است. در ادامه این گزارش می خوانیم: تمامی این افراد، در حمله روز جمعه شورشیان به شهرک خان طومان کشته شدند. 21 مشاور نظامی ایران نیز در این حمله زخمی شده اند. سی بی سی نیوز افزود: خان طومان در 15 کیلومتری جنوب غربی حلب قرار دارد و طبق گزارش ها با تشدید درگیری ها در این منطقه، ده ها تن جان خود را از دست داده اند. گفتنی است، جدیدترین خبرها از حومه جنوبی استان حلب حاکیست که تعداد زیادی از نیروهای مقاومت از جمله تیپ فاطمیون، رزمندگان مقاومت حزب الله و عراق و نیروهای مدافع حرم در حومه شهرک حمیره واقع در جنوب شرق خان طومان مستقر شده اند و خود را برای عملیات بازپس گیری شهرک خان طومان آماده می کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت