ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تصویری از ساعت هوشمند نوکیا منتشر شد

نویسنده: علی باستانی

تصویری از ساعت هوشمند نوکیا منتشر شد

 

ساعت هوشمند نوکیا,خرید ساعت هوشمند نوکیا,قیمت ساعت هوشمند نوکیا,ساعت مچی هوشمند نوکیا,ساعت هوشمند,ساعت هوشمند سامسونگ,ساعت هوشمند هواوی,ساعت هوشمند ارزان,ساعت هوشمند ال جی,ساعت هوشمند سیم کارت خور,ساعت هوشمند q7s,ساعت هوشمند سونی,ساعت هوشمند موتورولا,ساعت هوشمند سامسونگ gear s,

 

سال پیش گزارشی از ساعت هوشمند «Moonraker» کنسل شده نوکیا منتشر شد. اکنون ایوان بلس در حساب شبکه اجتماعی توییتر خود، تصویر گیف جدیدی را توییت کرده که با کمک آن می‌توان نگاه واضح‌تری به این دستگاه داشت.
نوکیا مدتی است که از بازار دستگاه‌های هوشمند بیرون آمده و حالا دوست دارد تا با دستگاه‌های پوشیدنی وارد شود. حتی گفته می‌شود که این دستگاه در MWC 2015 به چندین شرکت کننده نیز نشان داده شده است.

در تصویر گیف جدیدی که منتشر شده، به دستگاهی با ظاهری سبز رنگ رو به رو هستیم. از آنجایی که نوکیا اغلب اوقات دستگاه‌هایی با رنگ‌های شاد و متنوع عرضه می‌کرد، این تصویر ساعت هوشمند نوکیا باورپذیر است.

از این تصویر نمی‌توان متوجه شد که این ساعت هوشمند به سنسور ضربان قلب مجهز شده اما مطمئنا این ویژگی است که بسیاری از ما انتظار داریم در دستگاه‌های پوشیدنی جدید مشاهده کنیم.

ظاهرا برای چند ماهی است که نوکیا تلاش می‌کند تا دوباره به بازار پوشیدنی‌ها بازگردد و شاید در آینده‌ای نزدیک از این ساعت هوشمند نیز رونمایی شود.

تصویری از ساعت هوشمند نوکیا منتشر شد

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت