ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تصاویر جدید از حمید گودرزی و همسرش

نویسنده: علی باستانی

تصاویر جدید از حمید گودرزی و همسرش

حمید گودرزی,حمید گودرزی اینستاگرام,حمید گودرزی طلاق,حمید گودرزی خندوانه,حمید گودرزی بیوگرافی,حمید گودرزی فیلمها,حمید گودرزی در خندوانه,حمید گودرزی و همسرش در عروسی,حمید گودرزی و همسرش,حمید گودرزی و همسر ثروتمند,حمید گودرزی و همسر,بیوگرافی حمید گودرزی و همسرش,عروسی حمید گودرزی و همسرش,تصاویر حمید گودرزی و همسرش,عکس حمید گودرزی و همسرش ماندانا,عکس حمید گودرزی و همسرش,زندگینامه حمید گودرزی و همسرش,بیوگرافی حمید گودرزی,بیوگرافی حمید گودرزی با همسرش,بیوگرافی حمید گودرزی بازیگر,بیوگرافی حمید گودرزی,بیوگرافی حمید گودرزی لر,بیوگرافی حمید گودرزی بازیگر سینما,بیوگرافی حمید گودرزی ویکی پدیا,بیوگرافی حمید گودرزی وهمسرش,زندگینامه حمید گودرزی,زندگینامه حمید گودرزی و همسرش,

 

حمید گودرزی:خوب همسر بنده فعالیت هنری ندارد,در ضمن از همسر من در برخی از مطبوعات مصاحبه شده ولی خوب دلیل اصلی آن این است که زیاد به فعالیت های هنری و بازیگری علاقه ندارد.
اگر به همسرتون پیشنهاد بازیگری شود شما قبول می کنید که ایشون هم فیلم بازی کند؟
اگر نقش مقابلش من باشم, آره قبول می کنم(باخنده).ولی در کل زیاد مایل نیستم همسرم در عرصه بازیگری دیده شود.
خانم گودرزی نظر خودتون چی هستش,آیا بازی در فیلمی را قبول می کنید؟
خانم گودرزی:بازیگری خیلی مشکل هستش,من بارها دیدم که حمید در خانه چندبار نقش خود را در فیلم جدیدش تمرین می کند,از این رو فکر می کنم من چنین پشتکاری نداشته باشم وحتی استعداد بازیگری را در خودم نمی بینم به خاطر همین زیاد با بازیگری موافق نیستم.
آیا زندگی با حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون سخت است؟
خانم گودرزی:خوب شاید در اوایل زندگی با یک هنرمند سخت باشد,چون یک بازیگر طرفداران زیادی دارد از این رو نباید زیاد حساسیت نشان داد,من زندگی با حمید را فقط به خاطر علاقه شروع کردم نه به خاطر بازیگری و هنر.
حمید گودرزی در زندگی خوش اخلاق است یا نه؟
خانم گودرزی:حمید خیلی پسر با ایمان و با اخلاقی هستش,حمید همیشه راستگو بوده که واقعا بنای زندگی ما راستگویی بین من و حمید هستش.
آقای گودرزی در حال حاضر مشغول بازی در چه فیلمی هستید؟
حمید گودرزی:فعلا فیلم داماد خجالتی و خیابان بیست و چهارم را در نوبت اکران دارم و همچنین سریال قلب یخی که ویژه نمایش خانگی است. و مدتی استراحت خواهم کرد تا بعد هرچه خدا بخواهد.
آیا دیگر حضوری در تلویزیون نخواهید داشت؟
حمید گودرزی:نه اگر پیشنهاد خوبی برای بازی در سریال تلویزیونی به من بشود حتما بازی خواهم کرد.
با تشکر از حمید گودرزی و هسمرش.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت