ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تصاویری جالب از یک بچه هیولای تازمانی

نویسنده: احمد اعجازی

تصاویری جالب از یک بچه هیولای تازمانی

هیولا,هیولاها علیه بیگانگان,هیولای اسپاگتی,هیولای قالب,هیولا در پاریس,هیولای پول,هیولا به انگلیسی,هیولای لاک نس,هیولا تی ام بکس,هیولای مونتاک,تصاویری جالب برای پروفایل,تصاویری جالب و خنده دار,تصاویری جالب و دیدنی,تصاویری جالب,تصاویری جالب از خطای دید,تصاویری جالب از طبیعت,تصاویری جالب و زیبا,تصاویر جالب,تصاویر جالب و دیدنی,تصاویر جالب برای فیس بوک,
تصاویری ببینید از یک بچه هیولای تازمانی در زمانی که شکم او ماساژ داده می‌شود و به دنبال صاحبش می‌دود.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، یک ویدیوی جالب از یک هیولای تازمانی در فیس بوک به اشتراک گذاشته شد که توانست بیش از یک میلیون بیننده داشته باشد.

این ویدیو به این منظور در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شد تا به جهان آگاهی دهد که این گونه حیوانی در معرض خطر انقراض قرار دارد.

 

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,هیولای تازمانی

 

در ویدیویی که تصاویر آن را مشاهده می‌کنید دیده می‌شود که تیم فاکنر، کسی که ویدیو را به اشتراک گذاشته است یک هیولای تازمانی را در دست دارد و شکم آن را می‌مالد و هیولا از این عمل آقای فاکنر خوشش می‌آید.

بعد از کمی گذراندن وقت با هیولای تازمانی، فاکنر آن را روی زمین می‌گذارد که جانور شروع می‌کند پشت سر او می‌دود.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,هیولای تازمانی

 

تیم فاکنر درباره هیولاهای تازمانی گفت: این گونه حیوانی در سال 2008 در نوار قرمز گونه‌های در معرض انقراض قرار گرفته است و اگر این حیوانات در زمین وجود نداشته باشند، دل من خواهد شکست.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت