ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تصاویری از ساعت‌های هوشمند گوگل

نویسنده: علی باستانی

تصاویری از ساعت‌های هوشمند گوگل

 

عینک هوشمند گوگل,ساعت هوشمند گوگل,عینک هوشمند گوگل چیست؟,عینک هوشمند گوگل,ماشین هوشمند گوگل,لنز هوشمند گوگل,خودروی هوشمند گوگل,عینکهای هوشمند گوگل,خودرو هوشمند گوگل,ترجمه هوشمند گوگل,ساعت های هوشمند گوگل,ساعت های هوشمند سامسونگ,ساعتهای هوشمند موتورولا,ساعتهای هوشمند,ساعتهای هوشمند سونی,ساعتهای هوشمند,ساعتهای هوشمند اپل,ساعتهای هوشمند هواوی,ساعتهای هوشمند موجود در بازار ایران,ساعتهای هوشمند دوربین دار,ساعتهای هوشمند اچ تی سی,

 

اخیرا گزارش‌هایی از تلاش‌های گوگل جهت طراحی یک جفت از ساعت‌های هوشمند اندرویدی خود در فضای وب منتشر شده بود. اما با توجه به اینکه کد این دو محصول از نام ماهی‌های دریا گرفته شده‌اند – Angelfish و Swordfish – احتمالا این ساعت‌های هوشمند اندرویدی دستگاه‌های نکسوس خواهند بود. در گذشته اطلاعات مختلفی از مشخصات این دو پوشیدنی اندرویدی منتشر شده بود، اما حالا رندرهای نسبتا رسمی و واقعی از این محصولات به دستمان رسیده است.
طبق اطلاعات این گزارش، گوگل در حال طراحی دو ساعت‌ هوشمند اندرویدی است: یک نسخه بزرگ‌تر با کد Angelfish که با قابلیت‌هایی همچون ال تی ای و جی پی اس همراه خواهد بود و به طبع قیمت بالاتری خواهد داشت و نسخه کوچک‌تر با کد Swordfish احتمالا با امکانات کمتر و قیمت پایین روانه بازار خواهد شد. این تصاویر که در ادامه مشاهده می‌کنید، در واقع رندرهای تولیدی از منبعی به نام “Primary Source material” هستند تا انتشار دهنده اصلی این تصاویر فاش نشود. علاوه بر این وب سایت معتبر Android police در زمینه منابع و لو دهنده‌های خود بسیار مرموز است.
انتشار تصاویر جدید از ساعت‌های هوشمند اندرویدی گوگل
این ساعت‌های هوشمند اندرویدی کمپانی گوگل یا بهتر بگوییم «ساعت‌های هوشمند نکسوسی»، از پنل دایره‌ای و زیبا همچون موتو 360 بهره می‌برند. گفته می‌شود در نسخه گران‌تر خبری از حالت تعویض آسان بند‌های ساعت کمپانی گوگل نخواهد بود اما دارندگان Swordfish چنین امکانی را خواهند داشت. همچنین Angelfish به جهت پشتیبانی از ال تی ای و قرار گرفتن سخت افزار آن و همچنین باتری بزرگ‌تر، بدنه‌ای ضخیم‌تر خواهد داشت. در ادامه توجه شما را به این تصاویر جلب می‌نماییم:
انتشار تصاویر جدید از ساعت‌های هوشمند اندرویدی گوگل
نظرتان راجع به این ساعت‌های هوشمندی اندرویدی گوگل چیست؟ آیا این کمپانی بزرگ می‌تواند موفقیت چند ساله خود در سری تلفن‌های هوشمند نکسوس را در عرصه ساعت‌های هوشمند تکرار کند؟‌

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت