ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«ترنسمیترها» در تماشاخانه انتظامى

نویسنده: علی باستانی

«ترنسمیترها» در تماشاخانه انتظامى

 

ترنسمیترها,ترانسمیترهای اختلاف فشار,نورو ترنسمیترها,انواع ترانسمیترها,تماشاخانه ایرانشهر,تماشاخانه سنگلج,تماشاخانه باران,تماشاخانه دا,تماشاخانه ارغنون,تماشاخانه سه نقطه,تماشاخانه موج نو,تماشاخانه نیم دایره,تماشاخانه دراما,تماشاخانه کنش معاصر,حمیدرضا مهنانی,

 

نمایش «ترنسمیترها» به نویسندگى و کارگردانى حمیدرضا مهنانی از روز پنجشنبه ١٠ تیر تا چهارشنبه ٣٠ تیر در خانه هنرمندان تماشاخانه استاد انتظامى به روى صحنه مى‌رود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، در این نمایش سعید سالمی، شیده بیگ و حمیدرضا مهنانی به ایفای نقش می‌پردازند.

حمیدرضا مهنانى در یادداشتى نمایش «ترنسمیترها» را اینگونه معرفى کرده است:و همه چیز عادی بنظر میرسد.. اما فقط تا زمانی که پیرامون خود را سطحی نگاه می کنیم. گاهی لازم است چشم هایمان را ریز کنیم تا مفاهیم را وسیع تر درک کنیم. این شد که مجاب شدم تا برای اشاره به برخی نکاتی ساده اما عمیق، قصه ای را متجلى کنیم تا شاید به واسطه اش به ابتدا و انتهای هر آنچه که در زندگی ست بیشتر بیاندیشیم.

همه چیز در دو قدمی ما آماده ی دستیابی ست، کافی ست کمی اندیشه ها را به سوی آنچه که می خواهیم سوق دهیم و واژه ها را در رفتار بیابیم و رفتارها را واژه مند کنیم. بدیهی ست، تا انچه را که می خواهیم در خویشتن نیابیم در هیچ کجای کیهان هستی نخواهیم یافت.

اجرای این اثر نمایشی از ١٠ تا ٣٠ تیر هر روز ساعت ١٨ در خانه هنرمندان، تماشاخانه استاد انتظامى به روى صحنه مى رود.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان و برنامه ریز: امیرحسین سیر، دستیار کارگردان: علی ایمان وردی_ پوریا مشهدی ملک، مشاور کارگردان: میلاد شجاعی، منشی صحنه و طراح لباس: شهرزاد فاطمی، مدیر صحنه: غزاله نصیرلو، طراح صحنه و ساخت دکور: محمود صادقی، طراح گریم: هانی گلشاهی، عکاس: دلارام کامکار _ فرناز فارسی، موسیقی(گیتار): مهرداد قاسمی، مشاور رسانه اى: گروه هنرى پژواک.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت