ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ترفندهای مد و پوشاک که باید در پاییز بدانید

نویسنده: احمد اعجازی

ترفندهای مد و پوشاک که باید در پاییز بدانید

,مد و پوشاک,مد و پوشاک ایرانی,مد و پوشاک نودهشتیا,مد و پوشاک مردانه,مد و پوشاک,سایت مد و پوشاک,مجله مد و پوشاک,اخبار مد و پوشاک,نمایشگاه مد و پوشاک,جشنواره مد و پوشاک,مدل لباس مردانه 2016,مد و لباس مردانه,مد پوشاک مردانه,دنیای مد و لباس مردانه,مجله مد و لباس مردانه,فروشگاه مد و لباس مردانه,مدل لباس مردانه,مدل لباس مردانه 95,مدل لباس 2016مردانه,مدل لباس مردانه 2016,سایت مد و پوشاک,مد پوشاک,مد پوشاک تهران,سایت های مد و پوشاک,مجله ی مد و پوشاک,نمایشگاه مد و پوشاک 95,جشنواره مد و پوشاک فجر,پوشاک پاییزه,پوشاک پاییزه زنانه,پوشاک پاییزه مردانه,پوشاک پاییزه بچه گانه,پوشاک پاییزه کودکان,پوشاک پاییزه سارک,پوشاک پاییزه,نمایشگاه پوشاک پاییزه تهران,تولیدی پوشاک پاییزه,نمایشگاه پوشاک پاییزه,لباس پاییزه زنانه,لباس پاییزه زنانه,تولیدی پوشاک پاییزه زنانه,لباس پاییزه زنانه 95,لباس پاییزه زنانه جدید,لباس پاییزه زنانه 2014,لباس پاییزه زنانه 2016,خرید پوشاک پاییزه زنانه,خرید اینترنتی پوشاک پاییزه زنانه,لباس پاییزه مردانه,لباس پاییزه مردانه 2016,لباس پاییزه مردانه 2016,لباس مردانه پاییزه 93,لباس پاییزه بچه گانه,لباس پاییزه بچه گانه دخترانه,مدل لباس پاییزه بچه گانه,مدل لباس پاییزه بچه گانه دخترانه,مدل لباس پاییزه بچه گانه,فروش لباس پاییزه بچه گانه,خرید لباس پاییزه بچه گانه,مدل لباس پاییزه بچه گانه پسرانه,لباس های پاییزه بچه گانه,لباس پاییزه کودکان,لباس پاییزه کودکانه,پوشاک در فصل پاییز,پوشاک فصل پاییز,پوشاک پاییزی,پوشاک پاییزی مردانه,پوشاک پاییزی بچه گانه,پوشاک پاییزی زنانه,پوشاک پاییزی کودکان,تولیدی پوشاک پاییزی,مدل پوشاک پاییزی,خرید پوشاک پاییزی,واحد کار پوشاک پاییزی,لباس پاییزی مردانه,لباس پاییزی مردانه 2016,لباس مردانه پاییزی 95,لباس پاییزی مردانه 95,پوشاک پاییز

ما در اینجا نکاتی را به شما معرفی می کنیم که می توانید با رعایت آنها در پاییز، خوش تیپ تر از همیشه بدرخشید.

 

پاییز فصلی است که مدام شما را غافلگیر می کند. یک روز گرم و آفتابی و روز دیگر سرد و بارانی است. به همین دلیل مدیریت لباس های متنوعی که در این فصل به تن می کنید نیز سخت است. اما نگران نباشی.

 

زیرا ما در اینجا نکاتی را به شما معرفی می کنیم که می توانید با رعایت آنها، خوش تیپ تر از همیشه بدرخشید.

تا کردن آستین
بهترین روش برای بالا زدن آستین هایتان این است که آنها را یک بار از روی آرنج تان تا کنید، سپس بار دیگر یک تای کوچک تر بزنید تا بالای آرنج تان قرار گیرد.

ترفندهایی برای پوشش,پوشش لباس های پاییزی

بهترین روش برای بالا زدن آستین هایتان مانند تصویر است
دکمه های سویشرت
بستن دکمه های سویشرت نیز استراتژی مخصوص خود را دارد. به عنوان مثال شما می توانید دکمه های بالایی را ببندید یا باز بگذارید اما دکمه های وسطی همیشه باید بسته باشند. در مورد دکمه پایین هم حواس تان باشد که همیشه باید باز باشد.

اگر هم کتی به تن کرده اید که مدرن است و تنها دو دکمه دارد، یادتان باشد که هنگام نشستن همیشه دکمه های آن را باز کنید.

ترفندهای مد و پوشاک,دانستنی هایی درباره مد و پوشاک

دکمه پایین سویشرتتان همیشه باید باز باشد
روی هم پوشیدن لباس ها
این مدل لباس پوشیدن برای فصل پاییز بسیار مناسب است، از این جهت که هوا غیر قابل پیش بینی است و شما می توانید به راحتی لباس هایتان را کم یا زیاد کنید. اما پوشیدن چند دست لباس روی هم به همین سادگی هم نیست. چیزی که شما باید بدان توجه کنید این است که لباس های نازک تر و سبک تر را زیر و لباس های کلفت تر و ضخیم تر را روی آنها بپوشید تا در صورتی که احساس گرما یا سرما کردید، بتوانید به راحتی آنها را جابه جا کنید.

نحوه تا زدن آستین پیراهن,نحوه لباس پوشیدن در پاییز

روی هم پوشیدن لباس برای فصل پاییز بسیار مناسب است
تا کردن سویشرت
مهم نیست که جنس سویشرت تان از چیست، آویزان کردن آنها، موجب کش آمدن شان می شود. پس اگر می خواهید جلوی دفرمه شدن آنها را بگیرید، آنها را تا کنید.

پوشش لباس های پاییزی,لباس و مد در پاییز

مهم نیست که جنس سویشرت تان از چیست، آویزان کردن آنها، موجب کش آمدن شان می شود
کفش
سعی کنید در فصل پاییز هر چند روز یک بار کفش تان را عوض کنید زیرا رطوبت این فصل موجب خرابی آن می شود و شکل آن را در مدت زمان کوتاهی تغییر می دهد.

دانستنی هایی درباره مد و پوشاک,ترفندهایی برای پوشش

سعی کنید در فصل پاییز هر چند روز یک بار کفش تان را عوض کنید
سایز پیراهن 
اگر موقع نشستن، دیدید که دکمه های پیراهن تان کشیده شد، بدین معنی است که باید به دنبال پیراهنی با سایز بزرگ تر باشید. اگر هم پیراهنی که به تن کرده اید روی سر شانه هایتان به خوبی ننشست، بدین معنی است که بزرگ تر از سایز تن تان است.

تکنیک های لباس پوشیدن در پاییز,اصول و نحوه پوشش لباس در پاییز

بهتر است پیراهن هایتان در فصل پاییز هم سایزتان باشد
کیسه های شستشو
این کیسه ها برای شستن لوازم کوچک مانند جوراب، بند ساعت و دیگر لوازم ریزی که احساس می کنید احتیاج به شستشو دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

لباس و مد در پاییز,نحوه تا زدن آستین پیراهن

از کیسه های کوچک می توانید برای قرار دادن لوازم کوچک استفاده کنید
خشک کن
ماشین خشک کن برای تمام لباس ها مناسب نیست. برخی از آنها را نه تنها خشک نمی کند بلکه به آنها آسیب هم می رساند. به همین دلیل، اگر می خواهید که دوام آنها بیشتر شوند و سایزشان تغییر نکند، آنها را به طور طبیعی خشک کنید.

نحوه لباس پوشیدن در پاییز,تکنیک های لباس پوشیدن در پاییز

ماشین خشک کن برای تمام لباس های پاییزی مناسب نیست
شلوار جین
دلیل اینکه می‌گویند شلوار جین را زیاد نشویید این است که از شکستن الیاف پارچه کتانی زبر جلوگیری شده و رنگ نیلی آن و خشک بودنش، که ممکن است در ابتدا ناراحت کننده به نظر برسد، حفظ شود. به جای آن کافی است شلوار جین تان را در فریزر بگذارید تا بوی بدش گرفته شود. در این صورت مجبور نیستید که آن را هر ماه داخل ماشین لباسشویی بیاندازید.

تکنیک های لباس پوشیدن در پاییز,دانستنی هایی درباره مد و پوشاک

شلوارهای جین را زیاد نشویید
برطرف کردن بوی نا
سویشرت ها، به این دلیل که کل تابستان را در کمد لباس و دست نخورده می گذرانند، بوی نا می گیرند. برای برطرف کردن آن می توانید از سشوار استفاده کنید. فقط حواس تان باشد که مدت آن کوتاه باشد زیرا ممکن است گرمای زیاد به لباس تان آسیب برساند.

برچسب ها : اخبار مد و پوشاک،پوشاك پاييزه،پوشاک پاییز،پوشاک پاییزه،پوشاک پاییزه بچه گانه،پوشاک پاییزه زنانه،پوشاک پاییزه سارک،پوشاک پاییزه کودکان،پوشاک پاییزه مردانه،پوشاک پاییزی،پوشاک پاییزی بچه گانه،پوشاک پاییزی زنانه،پوشاک پاییزی کودکان،پوشاک پاییزی مردانه،پوشاک در فصل پاییز،پوشاک فصل پاییز،تولیدی پوشاک پاییزه،تولیدی پوشاک پاییزه زنانه،تولیدی پوشاک پاییزی،جشنواره مد و پوشاک،جشنواره مد و پوشاک فجر،خرید اینترنتی پوشاک پاییزه زنانه،خرید پوشاک پاییزه زنانه،خرید پوشاک پاییزی،خرید لباس پاییزه بچه گانه،دنیای مد و لباس مردانه،سايت مد و پوشاك،سایت مد و پوشاک،سایت های مد و پوشاک،فروش لباس پاییزه بچه گانه،فروشگاه مد و لباس مردانه،لباس پاييزه زنانه،لباس پاییزه بچه گانه،لباس پاییزه بچه گانه دخترانه،لباس پاییزه زنانه،لباس پاییزه زنانه 2014،لباس پاییزه زنانه 2016،لباس پاییزه زنانه 95،لباس پاییزه زنانه جدید،لباس پاییزه کودکان،لباس پاییزه کودکانه،لباس پاییزه مردانه،لباس پاییزه مردانه 2016،لباس پاییزی مردانه،لباس پاییزی مردانه 2016،لباس پاییزی مردانه 95،لباس مردانه پاییزه 93،لباس مردانه پاییزی 95،لباس های پاییزه بچه گانه،مجله مد و پوشاک،مجله مد و لباس مردانه،مجله ی مد و پوشاک،مد پوشاك،مد پوشاك تهران،مد پوشاک مردانه،مد و پوشاك،مد و پوشاک،مد و پوشاک ایرانی،مد و پوشاک مردانه،مد و پوشاک نودهشتیا،مد و لباس مردانه،مدل پوشاک پاییزی،مدل لباس 2016مردانه،مدل لباس پاييزه بچه گانه،مدل لباس پاییزه بچه گانه،مدل لباس پاییزه بچه گانه پسرانه،مدل لباس پاییزه بچه گانه دخترانه،مدل لباس مردانه،مدل لباس مردانه 2016،مدل لباس مردانه 95،نمایشگاه پوشاک پاییزه،نمایشگاه پوشاک پاییزه تهران،نمایشگاه مد و پوشاک،نمایشگاه مد و پوشاک 95،واحد کار پوشاک پاییزی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت