ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ترفندهای زیبایی خانم ها در سال 95

نویسنده: علی باستانی

ترفندهای زیبایی خانم ها در سال 95

 

 

, زیبایی خانم ها , زیبایی خانم ها , زیبا خانم , زیبا خانم در قهوه تلخ , زیبا خانم قهوه تلخ , زیبا خانم , زیبایی صورت خانمها , زیبایی اندام خانمها , زیبایی پای خانمها , سالن زیبایی خانم سعادتی , خانم زیبا امیولانفر , خانم زیبا ایرانی , خانم زیبای ایرانی , خانم زیبا امیولانیفر , زیبایی اندام خانم ها , زیبا ترین خانم ایرانی , زیبا ترین خانم ایران , اکادمی زیبایی خانم دوستی , آکادمی زیبایی خانم دوستی , خانم زیبا بروفه , زیبا خانم فرهنگ برهنگی , زیبایی برای خانم ها , زیباترین خانم جهان , زیبا ترین خانم ها , زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها , سالن زیبایی خانم گل تهرانپارس , زیبا ترین خانم دنیا , زیبا ترین خانم , زیبا ترین خانم های جهان , زیبا ترین خانم های دنیا , جراح زیبایی خانم , زیبایی به روایت چاقوی خانم جراح , عکس زیبا خانم در قهوه تلخ , زیبایی در خانم ها , سالن زیبایی خانم دریاب , بازیگر زیبا خانم در قهوه تلخ , زیبایی اندام در خانم ها , خانم زیبا رو , راز زیبایی خانم ها , سالن زیبایی خانم گل , سایت زیبایی خانم ها , محصولات زیبایی خانم سینایی , خانم زیبا شیرازی , زیبایی صورت خانم ها , خانم زیبا صالح پور , فنون زیبایی خانم ها , خانم زیبا کردار , خانم زیبا محسن نامجو , خانم زیبا مالک , ترفندهای زیبایی مخصوص خانم های شاغل , خانم زیبای من , متخصص زیبایی خانم , خانم زیبا ناوک , خانم زیبا نامجو , خانم زیبا ناوک , نکات زیبایی خانم ها , پاهای زیبای خانم ها , حیواناتی که قربانی زیبایی خانمها میشوند , زیبای خانم ها , زیبایی یک خانم ,

 

 

26-    اگر فاصله چشم و ابروی شما کم است، می توانید با این ترفند یک فاصله مجازی ایجاد کنید. یک مداد صورتی کمرنگ مات بردارید، آن را به کل استخوان زیر ابرو بکشید، سپس با انگشت آن را یکدست کنید که دیده نشود.

27-    سایه روشن کردن صورت می تواند به برجسته کردن استخوان های گونه، کوچک کردن بینی، کم کردن غبغب و غیره کمک کند. در ابتدا باید شکل صورت خود را بدانید (بیضی، دایره، قلب،…). سایه روشن کردن صورت به این معناست که قسمت هایی از صورت تیره تر از رنگ واقعی یا روشن تر از رنگ صورت شود. در اکثر مواقع قسمت T صورت و زیرچشم ها روشن و قسمت های پوست مانند پایین استخوان گونه و گردن را تیره کنید. به یاد داشته باشید که ترکیب کردن رنگ ها چهره شما را طبیعی تر نشان می دهد.

 

28-    معمولا خط چشم ها بعد از مدتی پخش می شود. مخصوصا اگر ضدآب نباشد. بعد از کشیدن خط چشم، مقداری کرم پودر را آرام به زیر چشمان تان بکشید، این کار باعث می شود خط چشم کم تر پخش شود.

29-    همه ما می دانیم که لب های کمی بزرگ، جذاب تر است. برای این کار مداد لب را کمی بالاتر از خط لب خود بکشید (فقط کمی بالاتر زیرا زیاده روی باعث زشت شدن لب شما می شود) سپس رژ بزنید.

30-    آیا می دانید چه ابرویی به صورت تان می آید؟ خیلی از ما به تاثیر فرم ابرو در زیباتر شدن چهره مان کم تر توجه می کنیم. فرم ابرو باید با فرم صورت مطابقت داده شود.

31-    تمیزی دور چشم با کانسیلر، این یک راه کاملا سریع و راحت است که سیاهی و لکه های دور چشم، موهای ریز ابرو یا حتی چروک های اطراف لب خود را با استفاده از کانسیلر بپوشانید. یک لایه کانسیلر بزنید و سپس با انگشت خود آن را یکدست کنید. کانسیلرها معمولا باید یک درجه از رنگ کرم پودرتان روشن تر باشد. البته کانسیلر بسیار روشن تر لکه های را نمی پوشاند، بلکه باعث سیاه تر شدن لکه ها می شود.

32-    هنگام تمام شدن ریمل به جای دورانداختن آن، برس آن را بشویید و نگه دارید از آن برای مرتب کردن ابروها، رنگ کردن آن ها، سایه زدن ابروها و حتی هنگام اسپری زدن موها استفاده می شود.

33-    برای پنهان کردن جای جوش و لکه های کوچک با استفاده از برس خط چشم، مقداری از کانسیلر بردارید و دقیقا روی آن بزنید.این کار مقرون به صرفه تر است.

ترفندهای زیبایی خانم ها در سال 95 (2)

34-    با این که خط چشم های مایع چشم را جذاب تر می کند، اما استفاده از آن ها کمی سخت است. بعد از استفاده از خط چشم مایع با ساتفاده از سایه چشم، نقص های آن را برطرف کنید.

35-    برای ماندگار کردن رژلب، بعد از رژلب زدن، مقداری پودر تثبیت کننده آرایش روی دستمال ریخته و روی لب بکشید.

36-    زیرسازی را جا نندازید حتی وقتی عجله دارید. حتی اگر نمی توانید کل صورت تان را پوشش دهید، حداقل تنها ایرادهای پوست تان را بپوشانید. مقدار کمی پنهان کننده می تواند تغییر زیادی ایجاد کند!

37-    سریع ترین راه برای خشک کردن لاک ناخن این است که دستان خود را در داخل کاسه ای حاوی آب و یخ قرار دهید تا لاک ناخن تان سریعا سرد و سفت شود. راه دیگر برای خشک شدن سریع لاک این است که ناخن ها را در مقابل باد سر سشوار قرار دهید.

38-    سریع ترین راه برای کاهش التهاب بعد از استفاده از وکس، استفاده از مقدار اندکی کرم هیدورکورتیزون است که التهاب، خارش و قرمزی پوست را کم می کند. نیرویی که برای بیرون کشیدن ریشه مو به کار می رود، می تواند پوست را ملتهب کند. از آنجایی که موهای ضخیم محکم تر است، احتملا در قسمت هایی که موی ضخیم دارد، قرمزی بیشتر را خواهید داشت. بلافاصله بعد از استعمال وکس، مقداری کرم هیدروکورتیزون به این قسمت ها بمالید.

ترفندهای زیبایی خانم ها در سال 95 (2)

39-    خشک کردن موها را از لایه های زیرین شروع کنید. اگر از لایه های رو شروع  کنید، لایه های زیر تر می ماند و هنگام شانه کردن به برس گیر می کند و لایه های رو را دوباره خیس می کند. پس از بیرون آمدن از حمام، آب موها را با یک حوله بگیرید و بعد از سشوار استفاده کنید. اگر موها کاملا خیس باشد، ناچار خواهید بود از گرمای زیاد استفاده کنید که به ریشه های مو آسیب می رساند.

40-    اگر ابروهایتان در برخی جاها خالی شده است یا اشتباهی موهایش را برداشته باید و حالا می خواهید صبر کنید تا موها رشد کند، بهترنی کاری که می توانید انجام دهید تا ابروها طبیعی به نظر برسد، این است که از یک مداد یا سایه ابرویی استفاده کنید که از رنگ ابروهایتان یک درجه روشن تر است. مثلا اگر سیاه است، قهوه ای تیره و اگر قهوه ای تیره است از قهوه ای روشن استفاده کنید.

41-    اگر فاصله چشم و ابروی تان زیاد است، وقتی از خط چشم مایع استفاده می کنید، می توانید چشم های تان را باز نگه دارید، در غیر این صورت خط تان صاف در نمی آید. سعی کنید سه خط بکشید؛ یکی در گوشه، یکی وسط و یکی هم گوشه چشم. حالا این خط چین ها را به هم وصل کنید تا خط صاف ایجاد شود.

42-    توجه به سلول های مرده پوست را شروع کنید، از قهوه برای ماساژ بدن استفاده کنید. کافئین باعث تحریک سولل های پوست شده و شما را از شر سلول های مرده پوست خلاص می کند.

43-    2 الی 3 بار در هفته موهایتان را بشویید. موهایتان را یک روز در میان با شامپوها بشویید. شستن هر روزه موها با پاک کننده ها باعث از بین رفتن روغن ها طبیعی مو می شود که برای سلامت موها مورد نیاز است.

ترفندهای زیبایی خانم ها در سال 95 (2)

44-    صورت خود را هر روز صبح و شب با یک پاک کننده بشویید. اطمینان حاصل کنید که این پاک کننده مناسب پوست تان است. دختران نوجوان نباید از پاک کننده های مربوط به زنان سن بالا استفاده کنند.

45-    زمانی که صورت تان جوش می زند، دست کاری کردن آن یک اشتباه محض است. همین که جوش یا حتی پوست صورت تان را لمس می کنید، باکتری های آن بر انگشتان و زیر ناخن هایتان می رود و بدین ترتیب به نقاط دیگر بدن تان سرایت می کند. گذشته از آن، پوست صورت حساس ترین پوست بدن است و کشیدن آن خاصیت کشسانی آن را کاهش می دهد و آن زمان است که سر و کله چین و چروک ها پیدا می شود.

46-    اگر رنگ پوست تان گرم است و می خواهید حالتی طبیعی داشته باشید، باید به دنبال رنگ هایی باشید که تناژ سبز درون پوست تان را خنثی کنید. پیشنهاد می کنیم به دنبال رنگ های طلایی و قرمز باشید. این رنگ در زبان تخصصی با نام G و R شناخته می شود. پیشنهاد می کنیم اگر چشم ها و پوستی روشن دارید و به اصطلاح بلوند هستید، به دنبال رنگ های عسلی، ماهگونی و مسی باشید و اگر چشمانی قهوه ای و پوستی گندمی دارید، به دنبال رنگ های قهوه ای طلایی، بلوطی یا قهوه ای مایل به قرمز باشید.

47-    معمولا رنگ های صورتی، هلویی، گیلاسی و بژ مناسب روز است. رنگ هایی که در طول روز می توان استفاده کرد، رنگ های معمولی، روشن و شفاف است. در آرایش چشم روز نیز همین نکته صدق می کند. اگر قصد دارید در روز به مجلس خاصی بروید، می توانید رنگ آن را بیشتر کنید و آن رنگ می تواند صورتی یا بژ باشد که تقریبا برای هر لبی مناسب است.

48-    بهتر است در شب رنگ های قرمز روشن، صورتی روشن، بنفش، بژ را انتخاب کنید. در شب می توانید از رنگ های وسیع تری استفاده کنید. بنابراین حتی می توانید از انواع رژ لب های قهوه ای، قرمز و صورتی های روشن استفاده کنید. تنها به خاطر داشته باشید که اگر از رنگ های این چنین نمایشی استفاده می کنید، باید آرایش چشم در رنگ های خنثی و طبیعی باشد.

ترفندهای زیبایی خانم ها در سال 95 (2)

49-    براق بودن پوست صورت به خودی خود باعث می شود بینی شما بزرگ تر دیده شود. برای جلوگیری از این موضوع، همیشه از پودر استفاده کنید. اگر پوست چربی دارید، همواره سعی کنید با دستمال کاغذی یا خشک کن، چربی اضافی پوست را از بین ببرید.

50-    از کانسیلرهای ضدآب استفاده کنید. اگر تنها محصول ضدآب در کیف آرایشی شما کرم پوست شماست، زمان یک خرید کوچک برای شما سررسیده است. کانسیلرهای ضدآب حتی در گرماین شدید هم سیاهی ها و لکه های پوست شما را می پوشاند.

برچسب ها : آرامش زیبایی زندگی،آکادمی زیبایی خانم دوستی،آموزش زیبایی،آموزش زیبایی اندام،آموزش زیبایی صورت،آموزش سلامت پوست،اخبار سلامت پوست،اخبار سلامت پوست و مو،اکادمی زیبایی خانم دوستی،اهمیت سلامت پوست،ایران سلامت پوست،بازیگر زیبا خانم در قهوه تلخ،بانوی زیبایی،برای سلامت پوست،برای سلامت پوست چه بخوریم،برای سلامت پوست چه کنیم،برای سلامت پوست و مو،برنامه سلامت پوست،بهداشت و سلامت پوست و مو،پاهای زیبای خانم ها،پزشکی سلامت پوست،پوستر سلامت روان،ترفند زیبا ویندوز،ترفند زیبای فتوشاپ،ترفند زیبایی،ترفند زیبایی مو،ترفند های زیبا،ترفند های زیباسازی وبلاگ،ترفند های زیبای فتوشاپ،ترفند های زیبای فیس بوک،ترفند های زیبای کامپیوتر،ترفند های زیبایی،ترفند های زیبایی پوست،ترفندهای ارایش زیبا،ترفندهای زیبا سازی ویندوز 7،ترفندهای زیبا شدن،ترفندهای زیبای فتوشاپ،ترفندهای زیبای یاهو مسنجر،ترفندهای زیبایی،ترفندهای زیبایی صورت،ترفندهای زیبایی مخصوص خانم های شاغل،تغذیه سلامت پوست،تو زیبایی ژاپنی،ثو زیبایی،جراح زیبایی خانم،جراحي زيبايي بيني،جراحي زيبايي واژن،جراحی زیبایی بینی،جراحی زیبایی شکم،جراحی زیبایی غبغب،جراحی زیبایی گوش،جراحی زیبایی واژن،جشنواره سلامت پوست و مو،حفظ سلامت پوست،حیواناتی که قربانی زیبایی خانمها میشوند،خانم زيبا ناوك،خانم زیبا امیولانفر،خانم زیبا امیولانیفر،خانم زیبا ایرانی،خانم زیبا بروفه،خانم زیبا رو،خانم زیبا شیرازی،خانم زیبا صالح پور،خانم زیبا کردار،خانم زیبا مالک،خانم زیبا محسن نامجو،خانم زیبا نامجو،خانم زیبا ناوک،خانم زیبای ایرانی،خانم زیبای من،دانستنیهای سلامت پوست،درباره سلامت پوست،دکتر ثنایی زیبایی،دنیای زیبایی،راز زیبایی خانم ها،راز سلامت پوست،راز سلامت پوست صورت،راز سلامت پوست و مو،راز سلامتي پوست و مو،راهای سلامت پوست،راهکارهای سلامت پوست،راههاي سلامت پوست،راههای سلامت پوست،راههای سلامت پوست صورت،زنان زیبایی اندام،زيبا خانم،زيبا زنان،زيبايي آفرينش،زيبايي اندام تناسلي زنان،زيبايي اندام زنان،زيبايي پوست و مو،زيبايي چهره،زيبايي چيست،زيبايي خانم ها،زيبايي ژوست،زيبايي سينه ها،زيبايي طبيعت،زيبايي طبيعي،زيبايي عمل بيني،زيبايي لب،زيبايي مو و پوست،زيبايي و آرايش،زيبايي و مد،زیبا آپارات،زیبا آهنگ،زیبا بروفه،زیبا بروفه قبل از عمل،زیبا ترین خانم،زیبا ترین خانم ایران،زیبا ترین خانم ایرانی،زیبا ترین خانم دنیا،زیبا ترین خانم ها،زیبا ترین خانم های جهان،زیبا ترین خانم های دنیا،زیبا ثرین زن جهان،زیبا ثرین زن دنیا،زیبا خانم،زیبا خانم در قهوه تلخ،زیبا خانم فرهنگ برهنگی،زیبا خانم قهوه تلخ،زیبا خودرو فرزاد،زیبا دختر،زیبا زن،زیبا زندگی،زیبا غزل،زیبا غلامی،زیبا قاسمی،زیبا موج،زیبا+ زن+عکس،زیباترین خانم جهان،زیباشو،زیبای خانم ها،زیبای خفته،زیبای خفته ایران،زیبای خفته دوبله فارسی،زیبای خفته واقعی،زیبای زنان ایرانی،زیبای طبیعت،زیبای غمگین،زیبای لب،زیبایی،زیبایی آفرینش،زیبایی آقایان،زیبایی آمریکایی،زیبایی اروند،زیبایی افرینش،زیبایی اندام،زیبایی اندام تناسلی زنان،زیبایی اندام خانم ها،زیبایی اندام خانمها،زیبایی اندام در خانم ها،زیبایی اندام زنان،زیبایی اندام مردان،زیبایی اهواز خودرو،زیبایی ایران خودرو،زیبایی برای خانم ها،زیبایی برف،زیبایی بزرگ،زیبایی به روایت چاقوی خانم جراح،زیبایی بینی،زیبایی بینی بدون جراحی،زیبایی بینی بدون عمل جراحی،زیبایی بینی جراحی،زیبایی پا،زیبایی پاها،زیبایی پای خانمها،زیبایی پاییز،زیبایی پسران،زیبایی پوست،زیبایی پوست با طب سنتی،زیبایی پوست بدن،زیبایی پوست دست،زیبایی پوست و مو،زیبایی تبریز،زیبایی تلگرام،زیبایی تن،زیبایی تناسلی،زیبایی تناسلی زنان،زیبایی تنهایی،زیبایی تهران،زیبایی تو،زیبایی تو لنگری است،زیبایی تو لنگریست،زیبایی ثریا،زیبایی ثریا اسفندیاری،زیبایی جراحی،زیبایی جنین،زیبایی جنین در دوران بارداری،زیبایی جنین و تغذیه،زیبایی چانه،زیبایی چشم،زیبایی چشم جنین،زیبایی چشمها،زیبایی چگونه،زیبایی چهره،زیبایی چهره مردان،زیبایی چیست،زیبایی حجاب،زیبایی حضرت عباس،زیبایی حضرت فاطمه،زیبایی حضرت محمد،زیبایی حضرت مریم،زیبایی حضرت یوسف،زیبایی حقیقی،زیبایی حوا،زیبایی حوریان بهشتی،زیبایی حیوانات،زیبایی خانم ها،زیبایی خانه،زیبایی خدا،زیبایی خطرناک،زیبایی خلقت،زیبایی خودرو،زیبایی دانایی نیکویی،زیبایی در خانم ها،زیبایی در معماری،زیبایی درون،زیبایی دست،زیبایی دستگاه تناسلی زنان،زیبایی دندان،زیبایی دندان با کامپوزیت،زیبایی دندانپزشکی،زیبایی ذات،زیبایی ذاتی،زیبایی ذهن،زیبایی ربوده شده،زیبایی رحم،زیبایی ردیمه مشهد،زیبایی رسپینا مشهد،زیبایی رشت،زیبایی رنگها،زیبایی روح،زیبایی ریاضی،زیبایی ریاضیات،زیبایی ریش،زیبایی زن،زیبایی زندگی،زیبایی ساتل مشهد،زیبایی سارا مشهد،زیبایی ساق پا،زیبایی سنج،زیبایی سنج برای اندروید،زیبایی سنجی،زیبایی سوشیانت مشهد،زیبایی سیرت،زیبایی سیمین رخ مشهد،زیبایی شعر،زیبایی شکفتن،زیبایی شکم،زیبایی شناسی،زیبایی شناسی به انگلیسی،زیبایی شناسی چیست،زیبایی شناسی در معماری،زیبایی شناسی شهری،زیبایی صدا،زیبایی صورت،زیبایی صورت اقایان،زیبایی صورت بدون آرایش،زیبایی صورت پسران،زیبایی صورت جنین،زیبایی صورت خانم ها،زیبایی صورت خانمها،زیبایی صورت مردان،زیبایی صورت و بدن،زیبایی صورت و پوست،زیبایی طبیعت،زیبایی طبیعت ایران،زیبایی طبیعت را توصیف کنید،زیبایی طبیعی،زیبایی طبیعی صورت،زیبایی ظاهر،زیبایی ظاهر و باطن،زیبایی ظاهری،زیبایی ظاهری چیست،زیبایی ظاهری در ازدواج،زیبایی ظاهری در اسلام،زیبایی ظاهری در انتخاب همسر،زیبایی ظاهری زن،زیبایی ظاهری و باطنی،زیبایی ظاهری یا باطنی،زیبایی عشق،زیبایی عکس،زیبایی علی ضیا،زیبایی عمل بینی،زیبایی غبغب،زیبایی غروب،زیبایی فرارا،زیبایی فرزند،زیبایی فرزند در بارداری،زیبایی فرزند قبل از بارداری،زیبایی فصل پاییز،زیبایی فصل زمستان،زیبایی فک،زیبایی فک و صورت،زیبایی فلورا،زیبایی فلورا مشهد،زیبایی قبل از عروسی،زیبایی قرآن،زیبایی قرمز مشهد،زیبایی قشم،زیبایی قلب،زیبایی گرایی،زیبایی گردن،زیبایی گل،زیبایی گل نسرین،زیبایی گلها،زیبایی گوش،زیبایی گوش بدون جراحی،زیبایی گونه،زیبایی گونه ها،زیبایی گیلان،زیبایی لب،زیبایی لب ها،زیبایی لباس،زیبایی لبخند،زیبایی ماسک،زیبایی مجله،زیبایی مردان،زیبایی ملکه،زیبایی مو،زیبایی مو و پوست،زیبایی ناحیه تناسلی،زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها،زیبایی ناخن،زیبایی ناخن دست،زیبایی نژاد،زیبایی نغمه و نگین،زیبایی نماز،زیبایی نوزاد،زیبایی نونینا،زیبایی نیکادل مشهد،زیبایی نیکی کریمی،زیبایی نیوشا ضیغمی،زیبایی ها،زیبایی های آفرینش،زیبایی های ایران،زیبایی های تهران،زیبایی های جهان،زیبایی های خلقت،زیبایی های زندگی،زیبایی های ژاپن،زیبایی های شهر اصفهان،زیبایی های طبیعت،زیبایی های کشور هلند،زیبایی و آرایش،زیبایی و پوست،زیبایی و زن،زیبایی و سلامت،زیبایی و مد،زیبایی و مو،زیبایی واژن،زیبایی وبلاگ،زیبایی یا اخلاق،زیبایی یار،زیبایی یزد،زیبایی یعنی،زیبایی یعنی چه،زیبایی یک خانم،زیبایی یک دختر،زیبایی یک زن،زیبایی یک زن در چیست،زیبایی یک شب برفی،زیبایی یوسف،ژل زیبایی،ژن زیبایی،ژنتیک زیبایی،ژورنال زیبایی،سالن زیبایی خانم دریاب،سالن زیبایی خانم سعادتی،سالن زیبایی خانم گل،سالن زیبایی خانم گل تهرانپارس،سالن زیبایی ژورژینا،سالن زیبایی ژیلا،سالن زیبایی ضیغمی،سایت زیبایی خانم ها،سایت سلامت پوست،سایت سلامت پوست و مو،سایت سلامت پوست ومو،سلامت پوست،سلامت پوست از نظر اسلام،سلامت پوست اقایان،سلامت پوست با تغذیه،سلامت پوست با گیاهان دارویی،سلامت پوست بدن،سلامت پوست چرب،سلامت پوست خشک،سلامت پوست در بارداری،سلامت پوست در تابستان،سلامت پوست در زمستان،سلامت پوست در طب سنتی،سلامت پوست در ماه رمضان،سلامت پوست دست،سلامت پوست زنان،سلامت پوست سر،سلامت پوست صورت،سلامت پوست طب سنتی،سلامت پوست کودکان،سلامت پوست لب،سلامت پوست مردان،سلامت پوست مو،سلامت پوست های چرب،سلامت پوست و تغذیه،سلامت پوست و زیبایی،سلامت پوست و مو،سلامت و پوست،سلامت و جوانی پوست،سلامت و زيبايي پوست،سلامت و زيبايي پوست و مو،سلامت و زیبایی پوست صورت،سلامت و زیبایی پوست و مو،سلامت و شادابی پوست،سلامت و شادابی پوست صورت،سلامت و طراوت پوست،سلامت وزيبايي پوست،سلامت وشادابی پوست،سلامتي پوست صورت،سلامتي پوست و مو،شعر زیبایی چهره،ضماد زیبایی،طلسم زیبایی،طلسم زیبایی صورت،عکس زیبا خانم در قهوه تلخ،علی زیبایی،عمل زیبایی،عمل زیبایی چشم،عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان،عمل زیبایی گوش،عمل زیبایی واژن،عوامل سلامت پوست،غذا زیبایی جنین،غذاهای زیبایی،غزل زیبایی از حافظ،فنون زیبایی خانم ها،قرص زیبایی،قرص زیبایی پوست،قرص زیبایی صورت،قرص سلامت پوست،قهرمان زیبایی اندام جهان،کلینیک زیبایی ضیغمی،کلینیک زیبایی ضیقمی،لنز زيبايي،لنز زیبایی،لنز زیبایی چشم،متخصص زیبایی خانم،مجله سلامت پوست،محصولات زیبایی خانم سینایی،محصولات سلامت پوست،ملکه زیبایی 2013،ملکه زیبایی ایران،ملکه زیبایی ژاپن،نکات زیبایی خانم ها،نکات سلامت پوست

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت