ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ترامپ سرانجام از رئیس مجلس آمریکا حمایت کرد

نویسنده: احمد اعجازی

ترامپ سرانجام از رئیس مجلس آمریکا حمایت کرد

رئیس مجلس آمریکا,رئیس کنگره آمریکا,رئیس مجلس امریکا,رئیس مجلس سنای آمریکا,رئیس مجلس وزراء امریکا,رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا,رئیس مجلس الوزراء امریکا,ترامپ ایران,ترامپ و کلینتون,ترامپ کلینتون,ترامپ و احمدی نژاد,ترامپ کشتی کج,ترامپ دونالد,ترامپ احمدی نژاد,دونالد ترامپ ویکیپدیا,دونالد ترامپ کشتی کج,دونالد ترامپ ایران,دونالد ترامپ جونیور,دونالد ترامپ هنر بازگشت,زندگینامه دونالد ترامپ,ثروت دونالد ترامپ,سخنان دونالد ترامپ,زندگینامه دونالد ترامپ,دونالد جی ترامپ,

تاریخ انتشار : شنبه, 16 مرداد 1395

دونالد ترامپ از پل رایان رئیس مجلس سنای آمریکا حمایت کرد.

به گزارش ایرنا ، «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از «پل رایان» رئیس فعلی مجلس نمایندگان آمریکا در رقابت های پارلمانی مقدماتی حمایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری «سی.ان.ان» ترامپ در یک زمان بندی عجیب و همزمان با برگزاری آیین افتتاحیه المپیک 2016 ریو با حضور در جمع هواداران خود در شهر «گرین بی» در ایالت «ویسکانسین» گفت که از رایان حمایت می کند.

وی ادامه داد که با وجود اختلاف عقیده با رایان، در مسیر پیروزی در انتخابات و تغییر آینده آمریکا همراه او خواهد بود.

ترامپ از انتخاب دوباره «جان مک کین» و «کلی آیوت» به ترتیب سناتورهای ایالات آریزونا و نیوهمپشایر هم حمایت کرد. وی پیش از این گفته بود که آمادگی حمایت از این افراد را ندارد.

این سطح از واگرایی و اختلاف بی سابقه در حزب جمهوریخواه موجب شده تا برخی از چهره های برجسته این حزب به کمپین دمکرات ها روی آورند.

«مگ ویتمن» میلیاردر آمریکایی و حامی مالی حزب جمهوریخواه، «ریچارد هانا» نماینده ایالت نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا و «سالی بردشاو» مشاور ارشد کمپین انتخاباتی «جب بوش» از جمله جمهوریخواهانی هستند که در روزهای گذشته به جرگه حامیان کلینتون پیوسته اند.
انتخابات آمریکا هشتم نوامبر (18 آبان) سال جاری برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت