ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تجلیل از معتمدآریا در اکران خصوصی «حریر»

نویسنده: علی باستانی

تجلیل از معتمدآریا در اکران خصوصی «حریر»

 

فیلم سینمایی حریر,فیلم حریر,فیلم حریر احمر,فیلم حریر احمر مشاهده مباشره,فیلم سینمایی حریر,دانلود فیلم حریر,بازیگران فیلم حریر,فیلم زم حریر,عوامل فیلم حریر,موسیقی فیلم حریر,فیلم ترور رفیق حریری,فاطمه معتمدآریا,فاطمه معتمدآریاست,فاطمه معتمدآریا و همسرش,فاطمه معتمدآریا در جشنواره کن,فاطمه معتمد آریا الان کجاست,فاطمه معتمدآریا در جشنواره فرانسه,فاطمه معتمد آریا ممنوع التصویر شد,فاطمه معتمد آریا در خارج,فاطمه معتمد آریا و احمد حامد,فاطمه معتمدآریا ویکی پدیا,

 

مراسم رونمایی از پوستر و اکران خصوصی فیلم سینمایی «حریر» جدیدترین ساخته سینمایی فریال بهزاد امروز دوشنبه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۹ در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی پروژه، عوامل تولید «حریر» که فیلمی انسانی و با مضمون سلامت است در این مراسم از فاطمه معتمدآریا به دلیل اقدامات انسان دوستانه و صلح طلبانه اش تجلیل خواهند کرد. علاوه بر عوامل تولید این فیلم سینمایی، بسیاری از چهره های مطرح هنری در این مراسم حضور خواهند داشت.

در تازه‌‌ترین ساخته فریال بهزاد، علیرضا جلالی تبار، ژاکلین آواره، امیر صالحی زاده، روشنک عجمیان، آرزو ابی زاده، مجید مهدی زاده و… به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: حریر دختری جوان و با استعداد است که چاقی بیش از حدش موانع زیادی را در زندگی برایش به وجود آورده؛ چیزی که او نمی‌داند این است که وقتی اعتماد به نفس داشته باشد و خود را باور کند می‌تواند هر هدفی را قابل دسترس کند…

این فیلم از اول تا پنجم شهریور در نخستین جشنواره فیلم سلامت به نمایش در می‌آید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت